מי זו נטלי להב

לפני בערך ארבע שנים התחלתי לכתוב בלוג באתר בשם מה וזה! בהתחלה כתבתי על החיים שלי, הקשיים שהתמודדתי איתם באותה התקופה וכמובן, על הרווקות שלי. קיטרתי המון על כמה קשה להיות רווקה ואז דיברתי על כמה כיף להיות רווקה ואפשר לומר שעסקתי בעניין דיי הרבה. אחרי שנתיים של תחזוק בלוג שבועי, הזמינו אותי לכתוב ב-ynet יחסים בעקבות פוסט שכתבתי על כך שכל החברות שלי התחתנו והשאירו אותי להיות רווקה תל אביבית לבד.

הכניסה שלי ל-ynet שינתה לי את קריירת הכתיבה והתחלתי לקחת את הנושא ברצינות. יצאתי לחקור את עולם הזוגיות, יחסים ורווקות ואיך אפשר שלא, הגעתי גם לתחום המיניות. הייתי בטוחה מאז ומתמיד שאני מאוד מינית ומשוחררת – תמיד אהבתי להתחרמן עם בנים, לשכב עם בנים ואף פעם לא התביישתי לדבר על זה. אני מניחה שבגלל זה גם היה לי מאוד קל להתחיל לכתוב על זה, אבל ככל שכתבתי יותר על הנושא גיליתי שאני לא כזו מינית או משוחררת כמו שחשבתי.

ynet

ההארה הגדולה שלי הגיעה בתחום האורגזמות – גם אני, כמו כולם, חשבתי שלא כל אישה מסוגלת פיזית לגמור רק מחדירה. הבנתי שיש נשים שיכולות, אבל מבחינתי זה היה כמו גובה – או שאתה גבוה, או שאתה נמוך, מה שבטוח זה שלא מדובר במשהו שבאמת אפשר לשנות. אז נהניתי מאורגזמות דגדגניות וסקס מענג מינוס, וחשבתי שזה בסדר, ״אלו הם חיי המין ואיתם אני אנצח את העולם״. הקטע הוא, שדיברתי עם יותר ויותר נשים שעוסקות בתחום שטענו משהו אחר לגמרי – הן אמרו לי שכל אישה מסוגלת פיזית להגיע לאורגזמה מחדירה בלבד, ושהסיבה היחידה שהן לא מגיעות זה בגלל שהן חוסמות את עצמן, את המיניות שלהן ובעיקר את ההנאה שלהן.

taken by Maria Brodkin Amsellem

זו התקופה שהבנתי שאני לא נהנית בסקס כמו שאני יכולה, שאני לא מחוברת למיניות שלי כמו שהייתי רוצה להיות או כמו שאני מצטיירת בחוץ לעולם, בתור כותבת סקס. בהתחלה התביישתי בזה, הפסקתי תקופה לדבר על סקס באופן גורף, כי חשבתי לעצמי ״מי אני שאדבר עם סקס אם אני לא באמת נהנית כמו שאני יכולה״. אבל אז, במקום לקבל את העובדה שאני לא ניהנת מסקס כמו שאני יכולה, יצאתי למסע לגילוי המיניות שלי ובעיקר, לגילוי האורגזמה שלי. דיברתי עם מומחיות, יועצות, סקסולוגיות, מטפלות, מדריכות אורגזמה, הילריות, מכשפות עם מי לא! את הדרך הזו תיעדתי כמובן דרך הבלוג והטור שלי ב-ynet ובסופו של דבר, אכן גיליתי את האורגזמה שלי.

זה קרה גם בזכות אישה מדהימה, רוני ארז, שבעצמה מדריכת אורגזמות והסיפור שלה, לא מאוד שונה משלי.  גם היא לא נהנתה מסקס כמו שהיא הייתה יכולה אבל אצלה, הגילוי הגיע בעקבות פרוצדורה רפואית שאילצה אותה לעבור ניתוח להוצאת הרחם. היא התמודדה עם משבר מאוד גדול בהקשר למיניות ונשיות שלה ודרך המשבר הזה, היא גילתה את היכולות האורגזמיות שלה, אליהן היא הגיעה בזכות עבודה עצמית, תודעתית ופיזית עם מכשיר שעוזר לחזק את שרירי רצפת האגן. בסופו של דבר היא הפכה למולטי אורגזמית והחליטה שאם היא הצליחה, כל אישה יכולה ולכן היום היא מעבירה הדרכות וסדנאות לנשים בנושא.

גם אני כחוקרת עיתונאית בתחום המיניות הגעתי לרוני, קודם כל כדי לראות בכלל מה היא עושה. באתי בגישה המיושנת שלי של ״אני נהנית סקס, אני לא באמת צריכה את הטיפול הזה אבל יאללה בואי נראה מה את מסוגלת לעשות״. סקפטית, צינית אבל מסוקרנת. עברתי את ההדרכה האישית איתה עם ראש פתוח ומוכנות לנסות הכל ולהשקיע בתהליך וכך היה. למרות הציניות שבאתי איתה, גיליתי אצל רוני המון דברים שלא הייתי מודעת אליהם בהקשר לגוף ולמיניות שלי והכל התחיל לאט לאט להיפתח. יצאתי מהמפגש הראשון איתה בתחושה מוארות ומאז, החיים שלי לא נראים אותו הדבר.

עם הזמן והתרגול הצלחתי להגיע לאורגמה מהחדירה בלבד והיום אני מחשיבה את עצמי אישה מולטיאורגזמית. יש לי המון עוד מה ללמוד, לחוות, לגלות ולעשות אבל הכל נראה שונה מהמקום בו אני נמצאת כיום. מאחר ועברתי תהליך התפתחותי-תודעתי במקביל לעבודה על המיניות שלי, היו לי את הכלים (מדיטציה למשל) להגיע לשיאים חדשים בחיים האישיים שלי ובחיי המין שלי ואני מאמינה בלב שלם שעם קצת עבודה, מאמץ וכוונה חיובית, כל אחת יכולה לעבור את הדרך הזו ולהתחבר מחדש למיניות שלה. לכן מעבר לכתיבה, היום אני גם עובדת עם נשים ומדריכה אותן להתחבר למיניות, לואגינה ולאורגזמה שלהן ממקום של אהבה, חמלה ואמפתיה.


בשנה האחרונה החלטתי לקחת את העבודה שלי לשלושה כיוונים עיקריים:

1. קידום מודעות למיניות נשית: דרך הבלוג שלי, וידאו וולגים, כתבות, תמונות, הרצאות וסדנאות. כחלק מהעבודה הזו אני גם ממליצה על מוצרי מין לנשים ולזוגות.

2. מדרכת אורגזמות: אני גם מעבירה מפגשים אישיים אחת על אחת, בהם אני מלמדת נשים כיצד להשתחרר ולאפשר לגוף שלהן לחוות אורגזמות מחדירה בלבד. אין במפגשים האלה מגע אבל יש המון עבודה שאנחנו עושות גם על המיינד וגם על הגוף. אפשר לעשות את המפגש לבד או בקבוצה קטנה של נשים.

3. אימון אישי להתפתחות תודעתיתסיימתי בהצלחה קורס מאמנים של גומא ואני מתחילה השנה לעבוד עם גברים ונשים במפגשים אישיים בכל הנוגע לשינוי פרספקטיבה, שינוי תודעתי, התמודדות עם מחשבות דכאוניות או חרדתיות, מחשבות אובססיביות, שינוי גישה לנושאים כמו כסף, אהבה, זוגיות, מיניות, הצלחה, מטרת חיים ועוד. בעבודה הזו אני משלבת מדיטציה ועוד טכניקות של mindfulness ואני שמחה לעבוד עם כל אחד ואחת שרוצים לעבור דרך או תהליך משמעותי בחיים שלהם. ניתן גם לעבוד בצורת האימון על נושאים מיניים.

בגדול המסר שלי הוא פשוט. אם זה ברור לכולנו שכשגבר עושה סקס הוא בוודאות מגיע לאורגזמה, אין סיבה שלא נניח את אותה ההנחה על נשים. רק נשים יכולות לשנות או לשפר את המצב שלהן, כך שהעבודה מתחילה קודם כל ברמה האינדיבידואלית, שלנו עם עצמינו. אחרי זה אפשר ורצוי להכניס את כל הידע ואהבה עצמית הזו לתוך הזוגיות וליהנות מחיי מין פעילים ומרגשים לשני הצדדים. בסופו של דבר העבודה שאני עושה עם נשים היא לטובת כולנו, גם לטובתם של גברים, כי אם האישה שאיתכם תדע להיפתח ולהשתחרר בזמן הסקס, כולנו מרוויחים ובגדול.


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..

 


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.
 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ.
 
את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx