סדנאות והרצאות

הרצאות

ניתן להזמין אותי להרצות אצלכם על ״סודות העונג הנשי״

ההרצאה אורכת עד שעה וחצי עם שאלות ותשובות ובה אני מדברת על ההבדלים בין מיניות גברית לנשית, מידע חדש שלא הרבה יודעים על המיניות הנשית ודרכים לגשר מעל לפער ביניהם.

שלחו לי מייל או תתקשרו אליי למידע נוסף!! 


ערבי נשים/מסיבת רווקות

 

אני עושה ערבי נשים בקבוצות של מינימום 10 נשים. אני אעדכן בקרוב לגבי תאריכים של ערבים כאלה בתל אביב שאני מארגנת וניתן גם להזמין אותי לבוא אליכן לסדנה קבוצתית במידה ויש לכן לפחות 10 נשים שרוצות להשתתף. העלות היא 150 ש״ח למשתתפת. ניתן להזמין אותי גם למסיבת רווקות, אם בא לכן פעילות בוגרת, אינפורמטיבית ומעניינת!! 

צרו קשר לפרטים נוספים 


כנס למיניות בריאה 2018

השתתפתי בשנה בכנס למיניות בריאה עם הרצאה בנושא ״מבוא לסודות העונג הנשי״…..


סדנת awaken the goddess within

סדנה לנשים שרוצות להתחבר לאלה הפנימית שבהן, לאהוב את עצמן ולהיות בשלמות עם המיניות והגוף שלהן. את הסדנה אני מעבירה יחד עם מיה קרמר, מוגה ליוגה ו-WELLBEING. ניתן להזמין את הסדנה או להצטרף לסדנה קיימת. פרטים על מועדים קרובים יתפרסמו בקרוב.

הסדנה כוללת:

שיעור יוגה ויניאסה ו MINDFULNESS לפתיחת הצ׳אקרה השנייה בהדרכת מאיה קרמר, מדריכת wellness ״מדיטציית האלה״ – מדיטציה מודרכת לחיבור לילדה הפנימי והעצמת החיבור שלנו למיניות ושיחה בנושא ״גלי את האורגזמה שלך״ בהנחייתי!

איך נרשמים לסדנה?

לקבלת מידע אודות סדנת ה-goddess הבאה, מלאו את הפרטים שלכם בטופס ונעדכן אתכן מתי הסדנה הבאה מתרחשת או תבקשו להצטרף לקבוצת האלות שלנו בפייסבוק לעדכונים שוטפים! אעדכן בקרוב לגבי תאריכים של סדנאות קרובות.

ניתן גם להזמין את הסדנה עבור אירוע חברה, מסיבת רווקות, ערב נשים או כל אירוע אחר בו תרצו להתחבר לאלה הפנימית שבכן! מלאו את הפרטים למטה לקבלת הצעת מחיר עבור סדנה כזו –