למה לקח לי שבע שנים להחלים מלב שבור

הפרידה הגדולה שעברתי לפני שבע שנים וזו שאני לא מפסיקה לחפור עליה, היא כנראה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. כן, היא גם גרמה לי להמון סבל אבל היא בעיקר הביאה אותי למצב בו נאלצתי להתמודד עם עצמי, אבל באמת, ואין דבר קשה מזה. הפרידה הגיעה אליי באופן פתאומי. יום בהיר אחד הגבר של חיי, אהוב ליבי, הושיב אותי בשיחת סלון רגילה כדי לספר לי שהוא לא אוהב אותי כמו פעם ולכן, הוא עוזב אותי. לא היו לכך סימנים מקדימים ולמען ההגינות לא היה לי מושג שזה מה שעומד לקרות.

התגובה הראשונית שלי הייתה שוק, בליווי תחושה חמה לאורך כל הגוף שלי, כאילו הדם שלי הגיע לנקודת רתיחה מקסימלית ואני עומדת להתפוצץ שם במקום. אחרי שעות של כעס, בכי וצרחות אימתניות, התרסקתי למיליון חתיכות קטנות של עצמי ולקח לי שבע שנים כדי לבנות את עצמי מחדש. יש כאלו שיגידו שזה המון זמן, שאני מגזימנית, אובר דרמטית, אובססיבית ולא ממש הגיונית והם צודקים, רק שלקח לי שבע שנים כדי להבין את זה.

http://musicvideoswithlyrics.com/

הפרידה גרמה לי לפקפק בכל מה שידעתי על עצמי, כל מה שחשבתי שאני אוהבת ולא אוהבת, במי שחשבתי שאני ובמה שחשבתי שאני רוצה לעשות. היא גרמה לי לפקפק בקיום שלי בעולם הזה ובסופו של דבר כמעט בכל דבר שחשבתי, ידעתי או האמנתי בו. שמעתי ששיברון לב יכול להיות הזדמנות מצוינת לצאת למסע רוחני לגילוי העצמי ולשחרור מכל הרעיונות שמגבילים אותנו כל החיים, וזה בדיוק סוג המסע שאני יצאתי אליו.

יכול להיות שבאמת לקחתי את הפרידה הזו קשה מידי, שהגזמתי בתגובה שלי, שהתנהגתי כמו ילדה קטנה שלקחו לה את הצעצוע האהוב עליה והיא לא מוכנה לקבל את העובדה שהיא לא תוכל יותר לשחק איתו לעולם. יכול להיות. אבל גם יכול להיות שאלו הם בדיוק הדברים שהייתי צריכה לטפל בהם, כדי שאוכל לחיות חיים שלמים ומלאים ובעיקר, כדי שאוכל שוב לאהוב את עצמי.

הדרך שעברתי לא הייתה פשוטה בכלל, ואת חלקה שיתפתי בבלוג שלי, אבל תמיד זה היה מתוך התהליך עצמו ולכן, זה גם לרוב כלל דעות ומחשבות לא מגובשות שהשתנו לאורך השנים. היום, אני נמצאת במקום הרבה יותר שלם, אני יכולה להסתכל אחורה ולהבין בדיוק למה התנהגתי איך שהתנהגתי ואיזה שיעור למדתי מזה, כי כל מה שאנחנו עוברים בחיים זה שיעורים קטנים שיחד, מובילים אותנו למקום טוב יותר.

במשך שבע שנים היה עליי דיבוק של אהבה אובססיבית שלא הייתה בהישג ידי, ורק לאחרונה כשהבנתי שעשיתי את אותו הדבר עם הבחור האחרון שיצאתי איתו, אני גם מבינה את כל מה שעברתי, למה התנהגתי כמו שהתנהגתי ומאיזה מקום זה נבע. אני מבינה עכשיו את כל הדברים שלא הצלחתי במשך השנים להבין ומרגישה מספיק בטוחה לדבר על זה ממקום שלם ואוהב.

taken by Maria Brodkin Amsellem

אני מרגישה שהחלמתי כבן אדם ובעיקר, כאישה ואם אני הגעתי למצב שאני אוהבת את עצמי, אחרי כל מה שעברתי, אני בטוחה שכל אחת יכולה להגיע למקום הזה. אומרים ששבע זה מספר קדוש, קסום, מופלא וחשוב. אלוהים ברא את העולם בשבעה ימים, בראד פיט היה שבע שנים בטיבט, לגיהנום יש שבעה מדורים של סבל ולי לקח שבע שנים להתגבר על לב שבור ולהחזיר את עצמי לחיים. אבל זה היה שווה כל רגע.

נ.ב

אני אפרסם כל שבוע בלוג חדש על התהליך שלי. אני מקווה שתעקבו, תהנו ואולי אפילו תלמדו משהו שיכול לעזור גם לכן להתמודד עם דברים דומים שאתן עוברות כדי שגם אתן תוכלו להפוך לפרפרים המהממים שלכולכן יש את הפוטנציאל להיות. אני גם תמיד שמחה לשמוע את דעתכן ולענות על כל שאלה שיש לכן במייל או הודעה בפייסבוק!

השאר תגובה