האם למונוגמיה יש סיכוי לשרוד?

השבוע היה לי את העונג והכבוד לארח את רוני וניצן ארז בתוכנית. למי שלא מכיר את רוני ארז (ואתם צריכים להכיר את רוני ארז), מדובר באושייה עולה בעולם המיניות בישראל ואישה מדהימה באופן כללי! רוני מלמדת נשים בשני מפגשים איף הן יכולות לגמור ואגילנית ולהחזיר לעצמן את השליטה והכוח המיני שיש בתוכן, אותו הן איבדו במהלך הטבעי של החיים!

רוני וניצן יחד יותר מ-20 שנה ובכל זאת הם מצליחים לשמר זוגיות מינית וחושנית…. איך הם עושים את זה? כל זאת ועוד בתוכנית המלאה!!

קצת על רוני ארז:

״כיום, הגעתי למצב שאני שולטת באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי. החיים שלי השתנו ממצב שבו האורגזמות שלי היו מגיעות רק דרך הדגדגן ולאחר עבודה לא פשוטה.. למצב שבו אני גומרת בכל צורה ככל שארצה. במקביל גם תכיפות השתן שלי פחתה מאוד, כך שהרגשתי שאני מרוויחה גם במובן הבריאותי גופני, וגם במובן המיני. הידיעה שהיכולת הזאת קיימת בי ושהצלחתי להביא את עצמי למצב זה, גרמה לי להבין שאם אני יכולתי לעבור תהליך זה.. כל אישה יכולה לעבור את אותו התהליך, וכיום אני מלמדת נשים להבין טוב יותר את הגוף שלהם. אני מלמדת נשים להביא את עצמם לאורגזמה שהולכת ומתעצמת. כמובן שהדבר אינו פוגע ביחסי המין הזוגיים אלא רק מעצים את הרצון בהם ומשדרג אותם. אני מזמינה כל אחת ואחת שמרגישה שהיתה רוצה להיות במקום טוב יותר מהמקום בו היא נמצאת, להגיע אלי לשני מפגשים. הטוטאליות והמוטיבציה לשינוי הם הדברים החשובים והמהותיים שיכולים להביא לשינוי מדהים בחיים ולא רק בתחום המיני.״

למידע נוסף על רוני ארז

לפייסבוק של רוני ארז

לשמיעת התוכנית

http://www.icast.co.il/ICastPlayer1.swf

תגובה אחת בנושא “האם למונוגמיה יש סיכוי לשרוד?”

השאר תגובה