מה עושים עם אנשים שמציקים לנו בחיים?

אין מה לעשות, תמיד יש תקלים עם בני המשפחה בתקופת החגים ובכלל בחיים, כי ככה זה משפחה. אבל מעבר לבני משפחה מציקים, אנחנו מוצאים את עצמינו פעמים רבות נתקלים למצבים לא נעימים עם אנשים שאנחנו איך נאמר, קצת פחות מחבבים. וזה בסדר, מותר לא לאהוב אנשים מסוימים מאיזה סיבה שרק יש לכם אבל אי אפשר לשנות את העובדה שעליכם להסתדר במצבים מסוים עם אותם האנשים שמעצבנים אתכם, גם אם זה לא הכי בא לכם בטוב. אז מה עושים במצבים כאלה? איך מתמודדים עם אותם האנשיפ שאנחנו לא אוהבים מבלי לריב איתם?

חשוב לי לציין בשלב זה שזה לא באמת אשמת מישהו מסוים, לפעמים, אנשים פשוט פחות מסתדרים. מצד שני, מאוד יכול להיות שחוסר האהבה שלכם כלפי אותו האדם כן מסמל עבורכם משהו עמוק יותר ושווה לבדוק את זה בהרחבה.

זם גם מאוד תלוי סיטואציה. זה יותר קורה בתקופת החגים או בארוחות ימי שישי למשל, כי מדובר בקבוצה גדולה של אנשים שנפגשים פעם בשנה שמגיעה לנפגש הזה בחצי כוח יחד עם כל המטענים שיש מתמודדים איתם ביום יום. אנשים שלא רגילים לבלות אחד בחברת השנייה.

למזלנו, יש כמה דברים מאוד פשוטים שיכולים לעזור לנו להתמודד בצורה טובה ונעימה יותר עם אותם האנשים שאנחנו קצת פחות אוהבים, כדי לשמור על הסדר הטוב וכדי להימנע מחיכוכים מיותרים.

אני מקווה שהסרטון שהכנתי לכם והמדיטציה שהקלטתי יעזרו גם לכם כמו שהם עוזרים לי.

מדיטציית מודרכת על חמלה כלפי בני המשפחה –

 

נ.ב יש מדיטציה מודרכת מדקה 7:00

רוצים לשמוע עוד על תרגול מדיטציה ואהבה עצמית? רוצים לדעת איך גם אתם יכולים להיפטר מהמחשבות האובססיביות שלכם, מהעצבים שלכם וחוסר הסבלנות שאתם סובלים ממנו כל החיים? השאירו פרטים כדי לקבוע מפגש היכרות חינם 🙂

אם בא לכם לקרוא קצת את הדברים שאני כותבת, הנה כתבה שפורסמה ב-ynet יחסים בראש השנה 2017, ״הרווקים לא זקוקים לרחמים שלכם״ –

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5018717,00.html

 

השאר תגובה