הנתק מהנשיות שלי הוביל לנתק גם מהגוף הנשי שלי

במשך שנים ארוכות הייתי מנותקת כמעט לחלוטין מהנשיות שלי. זה קרה אחרי פרידה כואבת שחוויתי, שאחריה נשבעתי לעצמי ״אני יותר לעולם לא אתן לגבר לפגוע בי!!״ מה שלא הבנתי כשלקחתי את ההחלטה הזו לא להיפגע, הוא שעל הדרך, גם בחרתי לא להרגיש, בכלל. לא דברים רעים, אבל גם לא דברים טובים. זה יצר אצלי ניתוק משמעותי ביני לבין הרגשות שלי וכך בהתאם, ביני לבין הנשיות שלי. מה הקשר לנשיות? ובכן, כשהייתי נשית, הייתי רגישה, חלשה ופגיעה וזה כאב יותר מידי. אז לקחתי את שריון הזכריות שלי והפגנתי אותו בכל הכוח אל העולם. אם אני אדבר גברי, אתלבש גברי ואתנהג גברי, בטוח אין סיכוי שגבר יפגע בי!

הנתק מהנשיות שלי הוביל לנתק כמעט מוחלט מהגוף הנשי שלי – מהציצי שלי, מהייצוג שלי כלפי העולם ומהמיניות שלי. הגעתי למצב שלא אהבתי את הגוף שלי בכלל, כל הבגדים שלבשתי היו בכוונה רחבים כדי לא להבליט חס וחלילה את כל מה שעושה אותי לאישה ולא נהניתי בסקס, כמעט בכלל. הייתי כל כך עסוקה בלהפגין כוח ועוצמה, כדי לא להיפגע שוב, שאיבדתי את החיבור לכל מה שהופך אותי לנשית.

הפגיעה הקשה של הפרידה, יחד עם כל הטראומות המיניות שסחבתי איתי במשך חיי הבוגרים, שכמעט ואיבדתי את החיבור לרוך ולחמידות שבי. כשקראו לי חמודה, נעלבתי, כשהתייחסו אליי בעדינות, תקפתי וכשרמזו לכך שאני נשית, התנגדתי בתוקף ואפילו התווכחתי עם אנשים על כך שהם טועים, ״אני לא נשית בכלל״! שכנעתי את עצמי שלהיות אישה זה אומר להיות חלשה, מסכנה ועלובה וזה הוביל אותי לעשות הכל כדי להיות יותר גברית, קשוחה, בעלת עור של פיל.

צולם על ידי ליאור נורדמן

זה היה נחמד, לתקופה, ואולי אפילו באמת קצת הגן עליי, אבל היום בדיעבד אני מבינה כמה זה בעצם מנע ממני לקבל גישה לדבר המופלא הזה שנקרא אנרגיה נשית/נקבית. כשכן הכרתי בחור שמצא חן בעיניי, לא הצלחתי להיות לידו ״אני״, לא הצלחתי להיות נשית לידו, עדינה ורכה, מכילה ואוהבת, מרוב שהייתי תקועה בגבריות שלי. בהתאם, זה גם דחה את כל הגברים שניסיתי לנהל איתם קשרים רומנטיים. ראיתי את זה קורה מהצד, אבל לא הצלחתי לשים את האצבע על הבעיה בפועל עד שהבנתי – איבדתי קשר לנשיות שבי!

למזלי, עם כל העבודה העצמית שאני עושה, התחלתי גם לעבוד הרבה על חיבור מחודש לנשיות שבי, לרוך ולעדינות שאני יודעת שנמצאים בי ושהיום אני יודעת, שלא מורידים מהערך שלי כבן אדם או אומרים עליי משהו חוץ מזה שאני מחוברת לצד הנשי שלי. ליהפך, היום בעיניי להיות אישה זה אומר להיות חזקה ועצמאית אבל גם להיות רכה ועדינה, אלו הם הכוחות הפוטנציאליים שיש בכולנו, כוחות שלא ניתן לערער בהם , כאלה שנמצאים באישה שתוכל גם לשנות יום אחד את העולם.

צולם על ידי רועי קאשי

בסופו של דבר וכמו בכל תחום בחיים, גם פה זה עניין של איזון. חייב להיות איזון בכל אחד ואחת מאיתנו בין האנרגיה הנקבית וזכרית שנמצאים בכולנו….. אחרת לעולם לא נצליח להביא שינוי משמעותי בעצמנו או בעולם. כתוצאה מהחוויה האישית שלי אני מעבירה סדנה קצרה כחלק מסדנה גדולה יותר בשם Awaken The Goddess Within שמטרתו העיקרית היא לחזוק את החיבור אצל נשים בינן לבין הכוח הנשי שבהן, הכוח שיעזור להן יום אחד לפרוץ גבולות, לממש את עצמן ולהיות האישה שהן תמיד רצו להיות, אבל לעולם לא העזו להיות.

אם בא לכן גם ללמוד איך אתן יכולות התחבר חזרה לנשיות ולמיניות שלכן מלאו את הפרטים שלכן ואחזור אליכן בהקדם!

 

השאר תגובה