מה זה יוגה לואגינה? עם קים לסינגר

בעצם קוראים לזה ״יוני יוגה״ אבל מה זה בעצם? איך זה עובד? איך עושים את זה? מי הכי צריכה לשקול להתחיל את היוגה המיוחדת הזו?איך כל זה קשור לביצה הסינית שכולן מדברות עליה עכשיו? בפרק החדש של ״מאה וסקס״ ראיינתי את קים לסינגר שמעבירה בימים אלו את שיעור ה״יוני יוגה״ מידי שבוע והיא הגיעה לתוכנית כדי לספר לי על זה קצת יותר ולדבר איתי על מיניות ומיניות טנטרית בפרט.

לשמיעת הפרק המלא – 

 

 

אז מה זה ״יוני יוגה״? (על פי האתר של קים)

״המילה יוגה נובעת מהמילה יוג' (yuj) בשפה ההודו- ארית סנסקריט. גם המילה יוני מגיעה מסאנסקריט ומשמעותה היא המקום הקדוש, המקור או הרחם. הכוונה היא בעצם לכל האברים הפנימיים התומכים במהותינו הנשית. יוני יוגה היא בעצם האיחוד עם האיברים הנשיים שלנו.

בעמוד הפייסבוק של קים תוכלו גם למצוא מידע על יוני יוגה וגם לקבל מידע על דברים מעניים שונים שקוראים בעולם בתחום המיניות הנשית והטנטרה!

יוני יוגה = יוגה לואגינה שלכן. השיעורים מבוססים על המסורות של הטאו והטנטרה שתיהן מסורות שמשתמשות באנרגיה המינית לריפוי פיזי והתפתחות רוחנית. התרגול הזה הוא התרגול הכי עדין, רך ונשי שתוכלו לדמיין ויחד עם זאת סופר מעצים. כל שיעור כולל תרגילים שונים מבוססים נשימה, מדיטציה ועבודה עם משקולת אנרגיה (ביצת ג'ייד) מבפנים.

השפעות:


1. יותר אורגזמות
2. אורגזמות עמוקות יותר, ארוכות יותר, מחברות בין גוף, לב ונפש.
3. שמירה על האברים הפנימיים ומניעת צניחת אברים
4. החלמה מהירה יותר אחרי לידה
5. החזרת התשוקה לחיים
6. איזון הורמונאלי: מקל על תסמונת קדם וסתית, שחלות פוליציסטיות ועוד…
7. מניעת בריחת שתן
8. התמודדות עם טראומה


מוזמנות לבוא לשיעור בימי שני 19:00 בצפון תל אביב


*שיעור ראשון בהנחה לחברות הקבוצה
לפרטים:https://www.facebook.com/events/790298487801214/

השאר תגובה