נאמנה לעצמי ולדברים שאני באמת אוהבת

אני לוקחת קפה כל בוקר מאותו בית קפה קטן ומקסים שליד הבית שלי, כבר לדעתי יותר משלוש שנים. בקיץ אני תמיד שותה קפה קר, לא אייס קפה, קפה קר עם כמה קוביות קרח, בלי חלב ובחורף, אני בדרך כלל עוברת לאמריקנו חם, כי קר וזה.
אבל פתאום היום, כשאני במודעות יחסית גבוהה בחיים שלי, אני תופסת את עצמי בודקת את כל הדברים שאני אוהבת או לא אוהבת בחיים, כדי לבחון אם זה באמת ״אני״ שאוהבת או לא אוהבת אותם, או שאולי זה רק האגו שלי שמנסה להתאים את עצמי לסביבה, להיראות בסדר ליד כולם ובעצם אני, אוהבת בכלל דברים אחרים?
כשבחנתי את נושא הקפה, פתאום הבנתי שוואלה? אני אוהבת לשתות את הקפה שלי קר! אני בכלל לא נהנית לשתות אותו חם, אבל כדי להיות שייכת או כדי להיות ״נורמלית״, תמיד שתיתי קפה חם בחורף. העניין הוא שאני לא אוהבת קפה חם ואני גם ככה תמיד מחכה מלא זמן שזה יתקרר כדי לשתות אותו. אבל זה יהיה נורא מוזר אם אני אשתה קפה קר בחורף, אז תמיד לקחתי קפה חם בכל זאת, למרות שהיה לי פחות כיף עם זה ולמרות שלא נהניתי מהקפה בכלל.
אז הבוקר לקחתי החלטה – אני לא עושה יותר דברים רק כי ככה צריך או כדי להיראות ״נורמלית״ בעיני אחרים, גם לא בדברים הקטנים. אני נשארת נאמנה לעצמי ולדברים שאני אוהבת, אבל באמת איך שאני אוהבת אותם, ולא איכפת לי מה יגידו או מה יחשבו עליי בגלל זה! ולכבוד המאורע המרגש הזה, הנה כמה דברים ״מוזרים״ שאני אוהבת.
cropped-img_4380.jpg
1. אני אוהבת לאכול טוסט צנים עם חומוס וגבינה צהובה, בעידפות לגבינת צ'דר. המרקמים מושלמים ביחד וזה טעים לי נורא. לא אכלתי את זה כמה שנים כי תמיד צחוק עליי אבל אני אחזור לזה בהקדם!
2. אני אוהבת את הקפה שלי קר, גם בלי קרח פשוט בחום של מיי ברז, לא משנה העונה, כי ככה הכי טעים לי!
3. אני אוהבת לאכול כמעט כל סלט עם מיונז. אני בעצם אוהבת לאכול המון דברים עם מיונז וכנראה שבישראל זה לא כל כך מקובל אבל באנגליה ככה אוכלים וככה אני אוהבת!
4. אני גם לא שמה עגבניה בסלט כי אני לא אוהבת עגבניות. כל החיים חשבתי שסלט חייב להיות עם עגבניות אז שמתי, למרות שאני לא אוהבת, אבל כבר כמה שנים שאני פשוט לא שמה!
5. אני גם לא סובלת פטריות למרות שכוווולם אוהב
ים. המרקם של זה דוחה אותי.
6. אני חופפת פעם בשבוע כי השיער של עבה והוא רק נהיה יפה כמה ימים אחרי חפיפה. אני כמובן שומרת על הגיינה תמיד ומתקלחת מידי בוקר 🙂 אבל את השיער, פעם בשבוע.
פורים
7. כשיורד גשם בחוץ וכל עוד היא עושה על החול בשדרה, אני לא מרימה את הקקי של גולדה. אם היא עושה על המדרכה אז כמובן.
8. כשאני עולה במעלית בבניין שלי אני שרה לעצמי מול המראה. לפעמים אנשים תופסים אותי כשהדלת נפתחת ואני פשוט ממשיכה לשיר כדי שלא ייראה כאילו תפסו אותי על חם.
9. גם בבית אני שרה לעצמי מול המחשב עם סרטונים של שירים ביו טיוב שיש עליהם את המילים. לפעמים אני מקליטה את זה בפלאפון כדי לשמוע איך יצא.
10. לפעמים כשעושים לידי קול או תנועה יוצאי דופן, אני מחקה את זה מבלי לשים לב. אם מישהו עושה לידי קול מוזר אני פשוט מחקה את זה, בקול רם, בלי שאני שמה לב ואני לא יודעת למה, אבל אני עושה את זה ואני לא מתביישת בזה יותר!
בקיצור, כמו שאתם רואים, לא חסרים לי דברים מוזרים שאני אוהבת לעשות, ואני לא מתביישת בהם יותר! אני נשארת נאמנה לעצמי, לא משנה מה, ומי שזה לא מתאים לו מוזמן או שזה נראה לו מוזר, מוזמן לרכל עליי, בשקט, רחוק רחוק ממני, כי לי לא איכפת יותר!
אני בטוחה שגם לכם יש כאלה אז כצעד ראשון, אני מזמינה אתכם לכתוב בתגובות את הדברים הקטנים והמוזרים שגם אתם אוהבים אבל אף פעם לא מראים לאנשים אחרים ומי יודע, אולי בהמשך, גם תחזרו לעשות אותם בפרהסיה מבלי לקחת קשה מידי את הדברים שאחרים אומרים לכם על זה.
אגב שתדעו, 99% מהדברים שאנשים אומרים לנו זה בכלל דברים שיושבים אצלם, זה משהו שלהם שלא קשור אלינו, אז בואו נפסיק לתת משקל כל כך כבד למה שאחרים אומרים ונתחיל להיות נאמנים לעצמינו ולמי שאנחנו באמת!
#נאמנהלעצמי

השאר תגובה