מוארת וזוהרת בזכות העונג

כרווקה שלא פעילה כרגע מינית ומחכה לעשות סקס עם הגבר הבא שיהיו לי כלפיו רגשות, מצאתי את עצמי כבר 4 חודשים בלי סקס. כתבתי על זה הרבה בפוסטים קודמים, בעיקר כי כמישהי שעוסקת וחוקרת את תחום המיניות, זה באמת חסר לי מאוד בחיים. כתוצאה מהחוסר המובהק הזה שמתי לב לעוד משהו מעניין. כחלק מההתנזרות הכפויה שלי, הפסקתי לעשות ביד ולענג את עצמי, לגמרי. אני חושבת שזה קרה בגלל תחושה כללית כזו של א-מיניות שאפפה את החיים שלי, ככל שעבר יותר זמן בלי סקס, כך רמת החרמנות שלי ירדה וירדה עד שחשבתי שהיא כמעט ונעלמה. זה הגיע לרמה שלא חוויתי אורגזמה בכלל למשך כמה חודשים. שוקינג.

אבל זה לא נגמר שם. במקביל לחרמנות הדועכת שלי, חוויתי גם ירידה כללי במצב הרוח, בלי שבאמת שמתי לב לקשר ביניהם ובלי שבאמת הייתה סיבה. זה לא שנכנסתי לדיכאון, אבל ההרגשה הכללית שלי ביום יום הלכה והדרדרה עד שמצאתי את עצמי במקום פחות כיפי עם עצמי. לא שמתי לב לכך שזה מה שקורה, עד שחוויתי אורגזמה עם עצמי לראשונה אחרי כמה חודשים של יובש. קיבלתי צעצוע מין חדש לבחון, ולמרות חוסר החשק שלי, הכרחתי את עצמי לקחת חמש דקות ולנסות אותו. גם כי חיכו ממני לתשובה וגם כי לא זכרתי את הפעם האחרונה שחוויתי אורגזמה משחררת וידעתי שזה סימן שהגיע הזמן לעשות לגבי זה משהו.

Danielle LaPorte

הבאתי את עצמי למיטה, הוצאתי את הצעצוע החדש ונתתי לזה סיבוב. כנראה שהייתי הרבה יותר חרמנית ממה שחשבתי (או שהצעצוע הזה באמת משנה את חוקי המשחק) כי הגעתי לאורגזמה ראשונה תוך פחות משתי דקות. הייתי ממשיכה אבל היה לי אירוע באותו הערב אז הוצאתי את עצמי מהמיטה ויצאתי מהבית, אבל משהו הרגיש בי קצת שונה. התחושה הכללית הייתה שאני זוהרת. לא יכלתי להפסיק לחייך והרגשתי מוארת, כאילו נולדתי מחדש. אני מודה שבהתחלה, חשבתי שזה בזכות הצעצוע החדש שקיבלתי שבאמת עושה שם דברים שמעולם לא חוויתי (ארחיב עליו בפוסט נפרד). אחרי כמה ימים, ניסיתי להבין אם זה באמת הצעצוע או משהו אחר אז ניסיתי להיזכר בפעם האחרונה שהגעתי לאורגזמה לפני אותו הערב ואז כשקלטתי שכמה חודשים טובים לא הגעתי לאורגזמה, נפל לי האסימון –  הרגשתי מוארת וזוהרת בזכות האורגזמה עצמה.

ביום שאחרי שאורגזמה הראשונה ב-4 חודשים, הרגשתי כאילו הורידו ממני תיק גב כבד ועצום מהגב ושחררו אותי לחופש של הקיום. כאילו כל המועקה שהלכה איתי ממקום למקום כמו ענן ערפל שחור וכבד התנדף באוויר הצח והפך לקשת בענן קסומה וזוהרת שהאירה לי את היום. כאילו הרכבתי משקפיים שחורות שדרכן הכל נראה רע והחליפו לי אותן במשקפיים ורודות שדרכן, הכל נראה יפה וכיף! הייתי נחמדה יותר, חייכתי יותר, דיברתי יותר עם אנשים אחרים, עשיתי יותר דברים שעשו לי כיף, התייחסיתי יפה יותר לגוף שלי והכל פשוט היה יותר טוב.

instagram

זו ההוכחה לכך שלאורגזמה יש המון הטבות לחיים שלנו – מעבר לכך שהיא עוזרת לחזק את המערכת החיסונית, מקלה על כאבים, מאיצה את קצב זרימת הדם ועוד ועוד, היא גם מעניקה את ההטבה החשובה ביותר שיש –  היא גורמת לנו להרגיש מאושרות. אורגזמה טובה יכולה להחזיר אותנו לחיים אחרי תקופה ארוכה של דיכאון, היא יכולה להזכיר לנו כמה אנחנו אוהבים את עצמינו ואת החיים, כמה כיף יכול להיות בחיים האלה והיא כמובן גם משחררת את הגוף ועושה באופן כללי מאוד נעים בחיים.

המסקנה שהגעתי אליה היא שבין אם יש לך בן זוג או לא, בין אם יש לך עם מי לעשות סקס או לא, חשוב להקפיד על אורגזמה אחת בשבוע לפחות, אם לא יותר. לא בשביל בן זוגך ולא בשביל להיכנס להריון אלא בשביל להתחבר לעצמך, להרגיש טוב עם עצמך ועם הגוף שלך. תעשי את זה קודם כל בשבילך כי מגיע לך להרגיש טוב, להינות, לעוף על עצמך ועל החיים שלך.

Bloglovin'

 

את כל אלה תוכלי להשיג בעזרת אורגזמה אחת קצרה, ארוכה או שרשרת של אורגזמות בהתאם להעדפה שלך. מה שבטוח זה שככל שנעבור יותר ויותר זמן בין אורגזמה לאורגזמה, נחווה ונחוש את זה בכל האספקטים של החיים שלנו וכשהפתרון כל כך פשוט ומענג, לא חבל?

ההמלצה שלי היא אורגזמה אחת בשבוע לפחות, לבד או עם פרטנר, במיוחד לנשים שחוות דיכאון ובאסה באופן תמידי. בכל זאת, מדובר בבוסט טבעי של דופמין ואוקסיטוצין מהמוח, שמעלים את מצב הרוח בין אם תרצו או לא, אז במקום לקחת כדורים נגד דיכאון או לבלות שעות אצל הפסיכולוג, יש מצב שווה לך לנסות את האופציה הטבעית והבריאה יותר שעל הדרך, גם מענגת במיוחד.

אני מדריכה נשים שמעולם לא הגיעו לאורגזמה כיצד לחוות את החוויה המופלאה הזו בפעם הראשונה, נשים שחוו רק אורגזמה דגדגנית שרוצות לחוות אורגזמה ואגינלית עמוקה יותר ונשים שרוצות להתחבר חזרה למיניות הנשית שיש בכל אחת מאיתנו. אם את רוצה לקבוע איתי פגישה או לשאול אותי שאלה במייל או בטלפון אני יותר מאשמח לעזור גם לך!

 

רוצות לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכן בטופס להרשמה!

באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה