המדריך לקוויקי המושלם

אין מה לעשות, לא תמיד יש לנו זמן לסשן של התניית אהבים ארוכה וחושנית. אבל גם אם אתם לחוצים בזמן, זו לא באמת סיבה מספיק טובה להימנע ממגע לחלוטין, בדיוק בשביל יש את הקוויקי! המילה מגיעה מאנגלית quickie כלומר ״זריזון״ ואם עושים אותו בדרך הנכונה, הזריזון יכול להיות מענג לא פחות מסשן ארוך אל תוך הלילה. הטעות הכי נפוצה שזוגות עושים היום בכל הנוגע לזריזון הוא להשאיר את האישה חרמנית, רטובה ולבד אחרי שהגבר גמר תוך חמש דקות, הרי זה קוויקי, אין זמן! לא? לא, גם בקוויקי אפשר לדאוג לכך שגם הגבר וגם האישה יוצאים מזה מסופקים (ולא לשכוח שסיפוק לא תמיד שווה אורגזמה).

כדי ללמוד כיצד לעשות קוויקי מענג עם בן או בת הזוג שלכם, הנה כמה טיפים ששווה לכם לקחת בחשבון לפני הפעם הבאה שאתם יוזמים מגע מיני חטוף….

1. אל תדלגו לגמרי על הפורפליי – בואו נחשוב על זה לרגע, מה זה בעצם פורפליי? לרוב זה כולל נשיקות, ליטופים ומגע רך, עדין ומחרמן שנועד לחמם את הגבר והאישה לפני שהם מגיעים לאקט החדירה אבל למרות שזה נשמע כאילו זה הזמן שמבזבזים על חרמונים לפני המופע המרכזי, הפורפליי הוא למעשה חלק מהמופע המרכזי. לכן, לא משנה כמה זמן יש לכם לאקט המיני, עדיף לא לוותר על הפורפליי, לעולם. כמובן שאם אתם יודעים שכזוג אתם אוהבים לדלג עליו זה בסדר, אבל כעקרון, בכל מפגש מיני תמיד יש מקום לרוך ואינטימיות מחרמנת. אם יש לכם זמן לקוויקי טיפה יותר ארוך, אפשר להשתמש גם בצעצועים כדי לזרז את תהליך הפורפליי.

2. אל תתעסקו בלהוריד בגדים – חלק מהכיף בקוויקי זה שזה קורה כל כך מהר ובצורה כל כך מחרמנת שאין באמת זמן להוריד את הבגדים ואם אתם שואלים אותי, זה חלק מההנאה והכיף שבזריזון.  רק המחשבה שאתם עדיין לבושים בזמן המשגל מחרמנת. ואם לא בשביל זה, אז אל תורידו בגדים בשביל לא לבזבז מהזמן היקר שיש לכם להקדיש לזריזון.

Brides.com

3. אל תחליפו הרבה תנוחות – בגלל שבקוויקי אין באמת הרבה זמן לכל העיסוק מסביב, עדיף שתבחרו תנוחה אחת ותלכו איתה עד הסוף. ברגע שתתחילו להחליף תנוחות ומקומות בבית זה כבר הופך לאירוע שלם שייקח לכם לא מעט זמן לסיים וזה נוגד את מטרת הקוויקי!

4. אל תשכח את הדגדגן – בגלל שמדובר במשגל יחסית קצר, כדי לוודא שהאישה שאיתך גם מגיעה ונהנית מאורגזמה, אל תשכח להתייחס לדגדגן שלה כדי לעזור לה להגיע ליעד. אין ספק שאורגזמה ואגינלית מהנה יותר אבל בקוויקי הטיפוסי, לא תמיד יש לזה זמן. לכן, ראו את הגירוי בדגדגן כמאין ״קיצור דרך״ לאורגזמה מובטחת.

www.taofeminino.com

5. תבחרו מקום מיוחד – הכי כיף לעשות קוויקי במקומות בהם לא מצפים מאנשים בדרך כלל לעשות סקס – במטבח, במסדרון, באוטו – בכל מקום שהוא לא חדר השינה שלכם. זה גם מעלה את רמת החרמנות וגם הופך את כל החוויה להרבה יותר מעניינת ומיוחדת.

לסיכום, ניתן ליהנות מאוד גם מסקס חפוז של כמה רגעים, כל עוד לוקחים את כל הדברים שדיברתי עליהם בחשבון. אל תתנו למחסור בזמן למנוע מכם להגיע לפורקן ועונג מיני, בשביל המציאו את הקוויקי.

 

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx

תגובה אחת בנושא “המדריך לקוויקי המושלם”

השאר תגובה