האם הגודל באמת קובע?

״נו, איך היה לו? גדול או קטן?״

אחד הנושאים שנשים הכי הרבה עוסקות בו כשהן מנהלות שיחה על סקס הוא הגודל. אנחנו אולי נראות תמימות מבמחוץ ומשדרות לגברים שאנחנו לעולם לא מדברות על סקס, אבל אנחנו בהחלט מדברות על הנושא, בחדרי חדרים ולא מעט. אחד הנושאים שאנחנו הכי אוהבות לדבר עליו הוא גודל הפין של הבחור שהיינו איתו. כשאנחנו יוצאות אגב עם מישהו בקטע יותר רציני, אנחנו נוטות לא לחלוק את המידע הרגיש הזה, אבל כל עוד מדובר בסטוץ, יזיז או כל סוג אחר של מפגש מיני חד פעמי, אחד הדברים הראשונים שנחלוק הוא הגודל.

גם אני עסקתי לא מעט בשיחות בולבולים ולמעשה חשבתי למשך תקופה ארוכה, שלגודל של הפין יש השלכה ישירה על רמת ההנאה שלי בסקס. אמרתי משפטים כמו ״כשזה קטן אני לא מרגישה כלום״ או ״פחות כיף לי עם אין לו ענק״, מדדתי את רמת ההנאה שלי בהתאם לגודל איבר המין הזכרי שהגיע לאירוע ואף התבאסתי פעמים רבות על פינים שלא תאמו את הגודל באופטימלי בעיניי.

העניין זה תמיד הטריד אותי במחשבות, מאחר ואין לגבר באמת שליטה על גודל איבר המין שלו, הוא דיי חייב לחיות עם מה שהוא קיבל כך שאם גבר קיבל בולבול קטן מהממוצע. הוא לא יכול להחליף אותו או לבקש לקבל קצת יותר גדול, זה מה שהוא קיבל ועם זה הוא ינצח, או לא. אז איך יכול להיות שהטבע יצר בולבולים קטנים אם זה פחות מענג בסקס? זה לא היה לי הגיוני! בנוסף, יצא לי להכיר הרבה גברים חתיכים, חכמים ומוצלחים שיש להם איבר מין קטן מהממוצע ותהיתי לעצמי אם באמת פחות כיף לשכב איתם, רק בגלל הגודל, או שאולי אנחנו מפספסות פה משהו

חשוב.

hotboyremedy.tumblr.com

מאז שלמדתי להגיע לאורגזמה ואגינלית, הכל השתנה

ֿבתכלס, להגיד שהגודל חשוב זה בעצם להגיד שההנאה שלי תלויה בגבר שאני איתו – במה הוא יודע לעשות, איך הוא נוגע ובגודל איבר המין שלו. אבל אני למדתי השנה שההנאה שלי במין תלויה בעיקר בי. איך למדתי את זה? הלכתי ללמוד אצל מומחית!

לא הלכתי כי הייתי לי בעיה להגיע לאורגזמה, מאז שאני זוכרת את עצמי הצלחתי לגמור דגדגנית, אבל לאורגזמה ואגינלית היה לי יותר קשה, הרבה יותר קשה. זה השתנה בשנה האחרונה אחרי שלמדתי להגיע לאורגזמה ואגינלית בעזרתה של מדריכת האורגזמות רוני ארז. היא מלמדת נשים רבות, ללא מגע, כיצד להתחבר למיניות שלהן ולהגיע לאורגזמות ואגינליות, בעזרת שינוי התניות ותרגילים פיזיים.

כשהתחלתי לתרגל אצלה, הבנתי כמה אזור הואגינה שלי היה רדום, לא ידעתי להפעיל שם את השרירים הנכונים מבפנים, אם בכלל, ולכן הסתפקתי במהלך השנים רק באורגזמות דגדגניות. זה היה לי כיף, אבל לא תמיד היה לי קל להגיע לזה ולפעמים זה היה לוקח הרבה זמן ומאמץ מצידי ומצד בן זוגי. תמיד הייתי לי תחושת בטן שסקס אמור להיות יותר כיף מרק לרדוף אחרי האורגזמה הדגדגנית המיוחלת, ידעתי שלגוף המיני שלי יש יותר פוטנציאל מזה, אבל בזכות העבודה שעשיתי עם עצמי הצלחתי להתחבר לפוטנציאל הזה.

fineartamerica.com

בעזרת התרגילים שלמדתי, חיזקתי את כל אזור שרירי הואגינה מבפנים ולמדתי לשלוט על התנועתיות באיזור וכך גם על העונג. חיזקתי את השרירים ורמת החישה שלי שם עלתה לרמות שהיום, מספיק שאני אעשה כמה תנועות של כיווץ ושחרור כדי לשחרר וליהנות מגלים עדינים של אורגזמה, לא משנה איפה אני או מה אני עושה. כמובן שזה גם הגיע אל חדר השינה שלי וגם בסקס היום אני מצליחה להגיע למולטי אורגזמות ואגינלית בזכות היכולות שלי והחיבור שלי לגוף המיני שלי.

בזכות העבודה הזו שאני עושה בשנה האחרונה הבנתי משהו – ההנאה שלי בסקס לא תלויה במה שהגבר עושה או אומר, היא לא תלויה בגודל איבר המין שלו או ביכולות האוראליות שלו. לא, היא תלוי בי – ברמת שחרור המיינד שלי וברמת החיבור שלי לגוף ולואגינה שלי. אחרי שאני מצליחה להגיע לשחרור הזה, השותף לאקט הוא בונוס מעניג במיוחד ואין שסקס בו שני הצדדים נהנים הוא יותר כיף מהכל.

ומה בנוגע לגודל?

 

ובכן, אחרי שחיזקתי את כל האזור והתחברתי אליו מחדש, למדתי לשלוט באורגזמות שלי בזמן הסקס והיום אני יכולה להגיע לאורגזמה ואגינלית גם מחדירה של אצבע, אז וודאי שגודל הפין לא באמת קריטי או חשוב עבורי. אם אצבע יכולה לעשות את העבודה, פין קטן יכול גם. אני לא מדברת על מיקרו-פינס שזו תופעה רפואית בפני עצמה, אלא על בולבול קטן, דק או קצר. בנוסף, יש לכל אישה נקודת גירוי נוספת, שפחות מכירים, ממש בפתח של פתח הנרתיק וגירוי בנקודה הזו גם יכולה להוביל לאורגזמה ואגינלית כך שאם יש לו ענק, יש מצב שלא תגיעי איתו לאורגזמה של צוואר הרחם אבל לאורגמה ואגינלית בהחללט אפשרי פלוס.

למעשה, הגודל בכלל לא קובע, הוא לא חשוב כי לגוף שלנו יש פוטנציאל ליהנות בסקס מכל גודל פין, כל עוד נהיה מחוברת לעצמינו פיזית, נפשית ורגשית וכל עוד עוד נדע להשקיט את המיינד בעת מפגשים מיניים ולהיות נוכחים ברגע.

אז בפעם הבאה שאת מגיעה לסיטואציה מינית חדשה מלאת פחד שלא תאהבי את מה שאת הולכת לגלות לו בין הרגליים, זכרי שכל עוד את מחוברת למיניות ולגוף שלך, הגודל, לא באמת קובע. מקסימום, הוא יכול להוסיף.

את מוזמנת ליצור עמי קשר במידה וגם לך בא ללמוד כיצד להתחבר למיניות שלך ולחוות אורגזמות ואגינליות איכותיות, בלי קשר לגודל הפין!

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx

תגובה אחת בנושא “האם הגודל באמת קובע?”

השאר תגובה