התנוחות הכי מענגות לנשים

אחת הדרכים לפלפל את חיי השגרה שלנו הוא לעשות דברים חדשים וכמובן שגם בסקס זה נכון. בסקס יש המון הזדמנויות לחידושים, בין אם זה במקומות חדשים, הכנסת צעצועים חדשים או לנסות תנוחות חדשות – אין באמת תירוצים לכך שהסקס שלכם משעמם. אם הוא כן משעמם, זה באחריותכם בלבד וכך גם האחריות לחדש ולרגש את הסקס שלכם. איך אומרים המבוגרים? רק לאדם משעמם משעמם. אז רק לאנשים משעממים יש סקס משעמם ואני בטוחה שאתם לא מחשיבים את עצמכם למשעממים.

מחקרים כבר מזמן גילו שהתנוחה האהובה על זוגות היא התנוחה המיסיונרית, ואין ספק שמדובר בתנוחה בהחלט מענגת ומהנה, אבל כמה אפשר לעשות את התנוחה המיסיונרית, כמההההההה?! חשוב לזכור שלכולנו כדאי להחליף מידי פעם תנוחות ולא להיתקע על המיסיונרית מאחר ובכל תנוחה אנחנו נהנים מזווית אחרת, עומק חדירה שונה וכך גם מהנאה ועונג שונים. אם תעשו רק תנוחה אחת בכל פעם, למעשה רק תכירו סוג אחד של עונג וחבל, כי יש עוד כל כך הרבה!

אז איזה תנוחות הכי כדאי לכם לנסות?

תנוחת הבוקרת 

תנוחת הבוקרת היא אחת מהתנוחות הפופולריות ביותר בעולם, על פי סקרים שונים שנערכו במדינות שונות, כולל בישראל. בתנוחה הזו האישה יושבת מעל לגבר ו״רוכבת״ עליו. למעשה, זו התנוחה הכי מענגת עבור נשים, במיוחד נשים שיודעות איך לגמור מגירוי ואגינלי, מאחר והיא מעניקה לנו את מלוא השליטה על הקצב, העוצמה והתנועה.

בכללי, זו התנוחה עם הכי הרבה סיכויים שתגיעי לאורגזמה ואגינלית אז אם עוד לא ניסית אותה, זה הזמן. בתנוחה הזו אנחנו גם מטפחות את האהבה וקבלה עצמית של הגוף שלנו מאחר ואנחנו יחסית חשופות. זה אולי יהיה מפחיד בפעם הראשונה אבל ככל שעושים את התנוחה הזו יותר, את תיכנסי לזה יותר ובסוף אולי אפילו תהני משחרור מלא יותר בסקס מבחינת הגוף שלך וההנאה שלך בהתאם. נסי כמובן את התנוחה הזו באור, לא בחושך.  בחושך לא רואים כלום וחלק מהגירוי פה הוא גם שהגבר רואה אותך יושבת עליו במלוא עוצמתך נהנית מהחיים.

Women's Health

את התנוחה הזו אפשר גם הפוך, כלומר כשאת יושבת עליו אבל גם הגב אליו. מסתבר שזו גם אחת התנוחות האהובות על אנשים בעולם אבל גם כדאי להיות פה זהירים כי זו גם התנוחה ששברה הכי הרבה פינים בעולם! רק לשים לב שהפין לא מתעקם יותר מידי או שאת לא זזה בתנועה שמכאיבה לו.

הסיכוי לאישה להגיע לאורגזמה בתנוחה זו 8/10

תנוחת הלוטוס

בתנוחת הלוטוס הגבר יושב בתנוחה זקופה והאישה יושבת עליו ועוטפת את הגוף שלו עם הרגליים שלה. אחת התנוחות האהובות עליי ,מאפשרת חדירה עמוקה יותר ועדיין מעניקה לאישה את השליטה בקצב ובתנועה. יש פה גם יותר מגע של עור על עור וגם זה תורם לרמת ההנאה שאנחנו חוות בזמן הסקס. אין ספק שיש שהתנוחה הזו מצריכה יותר עבודה מצד האישה ושרירי רגליים חזקים, אבל היא גם תחזק לכן את שרירי הרגליים במידה ותעשו אותה באופן קבוע.

מי אמר שאי אפשר לשלב אימון ספורטיבי עם סקס?!

Onedio

הסיכוי לאישה להגיע לאורגזמה בתנוחה זו 7/10

 תנוחת דוגי

למרות שלתנוחה הזו יש שם דיי דוחה (מה אנחנו, כלבים!? לא שיש משהו רע בכלבים אבל עדיין….)  היא בהחלט אחת המענגות. למרות שהיא מאוד פופולרית בתקשורת, תתפלאו לדעת שיש המון אנשים ונשים בפרט, שלא נהנות מהתנוחה הזו או שלא מוכנות אפילו לנסות אותה מתוך הטענה שהיא משפילה.

אז קודם כל, אין דבר כזה ״משפיל״ בסקס, כל עוד עושים את זה בהסכמה, אהבה וחמלה. דבר שני, זו לא תנוחה משפילה בעיניי אלא אחת המענגות, במיוחד כי מתאפשרת בה חדירה עמוקה יותר מכל תנוחה אחרת. בנוסף, יש מקום פיזי באזור הדגדגן לקבלת גירוי מענג ביחד עם החדירה, ומפה אפשר להגיע לאורגזמות משולבות מטריפות.

AskMen

הסיכוי לאישה להגיע לאורגזמה בתנוחה זו 6/10

מסיונרי עם הקרסוליים סביב הצוואר שלו

תנוחה מומלצת לבחורים עם בולבול קצת יותר קטן מהממוצע. מאחר ואמרנו כבר שהגודל לא קובע, זה לא באמת משנה אם יש לו ענק, בינוני או קטן. מה שחשוב זה שאת תהיי מחוברת לגוף שלך ולאגינה שלך (בעזרת עבודה על האזור). אבל אם כן יש לו קצת יותר קטן מהממוצע, אני ממליצה לך לנסות את התנוחה הזו איתו. את בעצם על הגב והוא מעליך כמו במיסיונרי, אבל במקום לחבק אותך או לשכב בצמוד אליך, הוא מתרחק טיפה מהגוף שלך ואת שמה את הרגליים שלך מעל לכפתיים שלו או מסביב לצוואר שלו. החדירה הרבה יותר עמוקה ומורגשת בתנוחה הזו כך שכל הצדדים נהנים פה יותר!

AskMen

הסיכוי לאישה להגיע לאורגזמה בתנוחה זו 6/10

 תנוחת ה-69

למי שלא מכיר את התנוחה הזו, מדובר באקט בו הוא מעניק לך מין אוראלי בזמן שאת מעניקה לו. אפשר לעשות אותה בכל מיני ורסיות, למשל, כשהוא שוכב על הגב ואת מעליו עם הואגינה מעל לפה שלו והפה שלך מעל לאיבר המין שלו. אפשר גם לעשות את זה בשכיבה על הצד אם את לא מרגישה בנוח לשכב מעליו עירומה אבל זו תנוחה קצת פחות נוחה.

גם קראתי היום שאנשים רבים עושים את התנוחה הזו בעמידה אבל מאוד חשוב להיזהר, כי אם אתם לא מתרגלים יוגה ולא נוח לכם לעמוד על הידיים, אני לא ממליצה לעשות אותה בעמידה. מה שכן, התנוחה הזו מצריכה שחרור וחופשיות רבה מצידך. גם קצת יותר קשה להגיע פה לאורגזמה כשאת עסוקה גם בהנאה שלו וגם בהנאה שלך, אבל זו אחלה תנוחה כדי לחמם את העניינים.

Quora

הסיכוי לאישה להגיע לאורגזמה בתנוחה זו 5/10

 לסיכום

אין ספק שכל תנוחה בסקס מהנה ומענגת, העיקר שיש סקס. אבל, כמו כל דבר בחיים, מומלץ לא לקחת את הסקס שלכם כמובן מאליו ולהיכנס לרוטינת תנוחות קבועה. חידושים ושינויים אלה הם דברים מרגשים בכל תחומי החיים ובמיוחד בסקס. מעבר לכך, אין מה לעשות, הגוף הנשי בנוי קצת שונה מהגברי ויש תנוחות מסוימות שפשוט יותר כיף לנו מאחרות. עזבו את זה, יש תנוחות מסוימות שאנחנו מרגישות אתכם יותר מאחרות, לא שווה להשקיע קצת זמן ומחשבה כדי להגיע לשיאים מיניים ביחד? אני חושבת שכן.

 

את מוזמנת ליצור עמי קשר במידה וגם לך בא ללמוד כיצד להתחבר למיניות שלך ולחוות אורגזמות ואגינליות איכותיות, בלי קשר לגודל הפין!

 

 

השאר תגובה