השאלה שכל אישה צריכה לשאול את עצמה

השאלה הפופולרית מכולן שעולה אצל כל אישה ואישה במהלך חייה המיניים – ״למה אני לא מצליחה לגמור?!״.  עוד שאלות מאותה המשפחה הן: ״למה לוקח לי כל כך הרבה זמן לגמור״, ״למה אני לא מצליחה לגמור בקלות יותר״, ״למה אני לא מולטי אורגזמית״ ועוד ועוד….. אלו הן שאלות בהחלט חשובות שכל אישה צריכה לשאול את עצמה, לא כי משהו לא בסדר אצלן אלא כי יש להן את כל היכולות האלה בפוטנציאל.

אני מאמינה שיש סיבות רבות לכך שנשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה. הרבה מהסיבות הן קולקטיביות לנשים ובמיוחד, לנשים ישראליות אבל הרבה מהסיבות הן דווקא חברתיות, הקשורות לכל מיני התניות שליליות ומגבילות שאספנו לעצמינו במהלך חיינו. אני יכולה להגיד שברמה האישית, עד שלא התחלתי לעשות עבודה עם עצמי, לא הצלחתי לגמור בסקס בכלל. הדרך היחידה שהייתי גומרת היה בעזרת גירוי דגדגני ורוב הזמן המוח שלי היה עסוק בדברים אחרים ובכלל לא בסקס עצמו אז זה גם היה לוקח לי המוווון זמן.

צולם על ידי עומרי אילת

כמישהי שחוקרות וכותבת על הנושא, נחשפתי להמון נשים מרתקות שלימדו אותי עם הזמן שאכן, כל אישה יכול פיזית להגיע לאורגזמה (אלא אם כן יש בעיה רפואית מוגדרת וידועה באזור). אז אם כשאתן שומעת מישהי שאומרת ״זה בולשיט, לא כל אישה יכולה פיזית!״ ,סך הכל מדובר באישה ממורמרת שבעצמה מעולם לא הצליחה ולכן היא כופה את הרעיונות השליליים שלה על כולן, למרות שבפועל, מדובר בבעיה פרטנית שיש לה עם עצמה. גם אני פעם הייתה אומרת שלא כל אישה יכולה פיזית להגיע לאורגזמה, אבל היום אני יודעת שזה פשוט לא נכון. זה בולשיט ומי שבוחרת להאמין בזה, רק מגבילה את עצמה.

אז בכל זאת, למה אנחנו לא מצליחות לגמור ומה אפשר לעשות לגבי זה?

הכנתי רשימה קצרה של הסיבות הנפוצות ביותר ובגדול אני עובדת עם נשים בדיוק על הבעיה הזו. יחד אנחנו מוצאות את המשפטים המעכבים שלה ומשנים אותה למשפטים חיוביים וזה משחרר ברמה מטורפת, גם ברמת המחשבה וגם ברמת השחרור שאנחנו יכולות ומסוגלות להגיע אליו באינטראקציות מיניות.

עולם המחשבות

הסיבה הראשונה והעיקרית שאנחנו לא מצליחות לגמור, היא עולם המחשבות שלנו. אנחנו כל כך עסוקות בלחשוב כל היום על מה צריך לעשות, לאן צריך ללכת, את מי צריך לאסוף וכו'….. שאין לנו באמת זמן למשהו אחר. לכן, גם במיטה מבחינתו הרבה פעמים זה זמן טוב לעבור על הדברים שיש לנו לעשות. העניין הוא שסקס ומחשבות לא עובד ביחד. או שאת בעולם המחשבות שלך, או שאת בסקס. תחליטי, את יכולה לבחור רק אחד – באיזה מהם תעדיפי להיות?

 

חוסר היכרות עם הגוף המיני

הסיבה השנייה והפופולרית ביותר אחרי הראשונה היא שאנחנו לא מחוברות לגוף שלנו. נשים רבות מגיעות לגיל 50 מבלי שהן מעולם ראו את הואגינה שלהן (!!!!!!!). תראו לי גבר 1 מעל גיל 10 שלא ראה מעולם את הפין שלו ואני אתן לכן מה שאתן רוצות. אנחנו כל כך מנותקות מהואגינה שלנו שמעולם לא ראינו אותה בעצמינו, רק נתנו לאחרים לראות ולעשות בה כרצונם, העיקר לא להתעסק או לגעת בה. אם אתן נגעלות מעצמכן או לא מוכנות להסתכל על האזור, אין סיבה שתגיעו לאורגזמות בסקס. זה כזה פשוט.

אם בא לך להכיר את הואגינה שלך מקרוב אבל את נגעלת מלגעת, יש גם לזה פתרון! אין יותר תירוצים!!

חוסר חיבור לנשיות שלנו

אנחנו כבר נמצאות כל כך הרבה שנים במירוץ מול גברים ששכחנו מה זה להיות אישה. אנחנו רוצות להצליח במקום העבודה וכשמקום העבודה מלא בגברים, זה אומר להתחרות בגברים וכולנו יודעות שכדי להתחרות עם גברים, עלינו להתנהג כמו גברים. אין מה לעשות, בעולם שמנוהל על ידי גברים, קשה מאוד לשמור על הנשיות שלנו מבלי לשלם על כך מחיר כבד.

מי שרוצה להצליח בעולם של הגברים חייבת לאמץ לעצמה תכונות אופי גבריות אבל הבעיה היא, כשאנחנו יותר מידי מחוברות לאנרגיה הזכרית שלנו כי זה יוצר נתק לאנרגיה הנקבית שבנו שהיא למעשה האנרגיה המינית שלנו. אם לא נהיה מחוברות לאנרגיה המינית, יהיה לנו מאוד קשה להגיע לאורגזמה.

צילם אריק סימן טוב

התניות שליליות

לכל אחת מאיתנו (כמעט) יש התניות שליליות על הגוף שלנו, המיניות שלנו והחרמנות שלנו. הרבה מההתניות קולקטיביות כמו למשל – ״אישה ששוכבת הרבה היא שרמוטה״ או ״אישה שאוהבת סקס לעולם לא תמצא בעל ראוי״. וחלק מההתניות הן אישיות כתוצאה מחוויות טראומטיות או כואבות שקרו לנו בעבר כמו למשל ״זה גס ומלוכלכך להתעסק בואגינה שלי״, ״לואגינה שלי יש ריח רע״ או ״אני פשוט לא מצליחה לגמור, אין מה לעשות, ככה אני.״

לכל התניה כזו יש מקור ואם נצליח להבין את מקור ההתניה, נצליח גם לשחרר אותה. רק צריך לעשות קצת עבודה בנושא והכי חשוב, אנחנו צריכות ליצור לעצמינו התניות חיוביות חדשות כמו ״אני מצליחה להגיע לאורגזמה בכל פעם שאני עושה סקס״, ״אני נהנית מהגוף הנשי שלי והוא מספק לי עונג רב״, ״אני נהנית מסקס ומצליחה להשחרר עד הסוף בכל פעם״.

לצערי, יש עוד המון המון סיבות לכך שנשים היום לא מצליחות להגיע לאורגזמה בכלל או לאורגזמה ואגינלית רק מהחדירה בפרט, למרות שפיזיולוגית כולן יכולות. הדרך היחידה לטפל בנושא ולשפר את המצב הוא לעבוד על זה, כי בלי עבודה, התמדה והשקעה שום דבר טוב לא צומח.

flickr.com

המיניות שלנו, כמו ההשכלה או הבריאות שלנו היא דבר חשוב ביותר ואם לא נטפל ונטפח אותה, היא תגווע מרעב ולבסוף תגסוס מבלי שחוויתן לעולם אורגזמה ואגינלית. לא חבל?

רוצות לגלות איך גם את יכולה לעבוד על חיבור מחדש למיניות שלך וליהנות מאורגזמות ואגינליות על בסיס קבוע? שלחי הודעה ונתאם שיחה 🙂

ואם סתם בא לכם ליהרשם לבלוג שלי ולקבל עדכונים על פוסטים חדשים שעולים תשאירו את המייל שלכם ואוסיף אתכם לרשימה :*)

 

השאר תגובה