כך תהפכו את הדוגי שלכם ללוהט יותר

אחת התנוחות הפופולריות בקרב זוגות סטרייטים (ולא סטרייטים) הוא תנוחת הדוגיסטייל. מה מיוחד בתנוחה הזו? ובכן, בתנוחה הזו, האישה היא לגמרי ה״מקבלת״, מאחר והגבר בדרך כלל שולט על הקצב והתנועה כך שכל מה שעליך לעשות, הוא לשמור על יציבה טובה וליהנות.

אבל כמו כל דבר בחיים, יש כמה דרכים ליהנות בתנוחת הדוגי – יש גברים שנהנים בתנוחה הזו מתנועות מהירות ואף מעט אגרסיביות והאמת שיש ב״טירוף״ הזה משהו סקסי. אבל אפשר גם ליהנות מדוגי בצורה קצת יותר עדינה ונעימה גם לבת הזוג שלכם כי הרי בסקס, שניכם אמורים ליהנות באותה המידה, נכון?

למה דוגי?

בתנוחת הדוגי, נוכל להגיע לנקודות עומק בתוך הואגינה שלנו ולאורגזמות ואגינליות מטריפות חושים, אם רק נלמד לשחרר את האזור ואת המוח שלנו בזמן הסקס. הזווית של התנועה מאפשרת כניסה עמוקה יותר לכיוון צוואר הרחם וזה מענג מאוד עבורנו הנשים. זה עוד יותר טוב אם האיבר שלך לא הכי גדול בעולם כי בתנוחה הזו תוכל להגיע הכי עמוק שביכולתך. וכמובן, בתנוחה הזו בן הזוג שלך יוכל ליהנות מנוף יפהפה של העכוז שלך בשיא הדרו, כולם פה מרוויחים!

pinterest.com

אז איך עושים את תנוחת הדוגי בצורה הטובה ביותר?

כדי להיכנס לתנוחה הזו, המקבל או מקבלת צריכים להיכנס לעמידת ארבע על הברכיים. חשוב להתייצב בתנוחה או עמידה נוחה ויציבה, אם צריך להחזיק במשהו זה בסדר, העיקר היציבות! בגלל שהפנים שלכם יחסית רחוקים אחד מהשנייה, חשוב בתנוחה הזו לתקשר בצורה ברורה ואוהבת – אם כואב לך או הוא נכנס עמוק מידי, תגידי לו. אגב, אם כואב לך בתנוחה עדיף לוותר עליה מאחר ותנועה לא נוחה פה יכולה לגרום לך נזק, תמשיכי רק אם זה נעים לך ולא כואב בכלל.

טיפ לנשים בתנוחה הזו – כשאתן רגע לפני האקט, נסי לפתוח את הואגינה שלך עד הסוף, במקום לכווץ אותה כמו שאנחנו רגילות לעשות. כדי לשחרר את הואגינה אפשר ממש ללחוץ החוצה, כאילו את לוחצת לקקי. בהתחלה זה ישחרר לך את הרקטום אבל לאט לאט תתחילי להרגיש שגם הואגינה נפתחת ותרזמי עם זה, זה מצוין!

איך אפשר עוד יותר לחמם את תנוחת הדוגי?

אז אחרי שעברנו על כל הדברים הבסיסיים שצריך לדעת לפני שמנסים את התנוחה הזו, חשוב שתדעו שיש דרכים רבות לפלפל אותה עוד יותר, ואנחנו הרי בקטע של פלפול. קודם כל חשוב מאוד לדעת שאת יכולה לכוונן את הגוף שלך, ירכיים, מותניים וכו'… עד שהכינוח לך וגם בזמן הסקס את יכולה להזיז את כל הגוף כדי להעלות את רמת הגירוי. עוד טריק להטריף את בן הזוג שלך זה להרים את הטוסיק ולקשת את הגב בזמן שהוא בפנים.

כמו כן, אם נמאס לך להישען על המרפקים ואל נוח לך, אפשר לגוון את זווית התנוחה. את יכולה למשל לעבור ללשכב על הגב ואפילו קצת לסגור את הרגליים, זה מדליק מאוד! בנוסף, את יכולה לנסות להרים את חצי פלג הגוף העליון שלך למעלה ולהיצמד אליו. אפשר גם לעבור משכיבה לעמידה ולעשות את התנוחה הזו כשאת עומדת על שני רגליים ומתכופפת להישען על קצה המיטה או בלי להישען על שום דבר ולהתכופף למטה. אפשר לגוון עם התנוחה הזו המון, הכל עניין של יצירתיות ופתיחות לנסות דברים חדשים.

עוד משהו שחשוב בתנוחה הזו היא ההבנה שהידיים שלך ושלו לרוב פנויות, כך שיש להן זמן לענג את הדגדגן בזמן החדירה. אפשר גירוי ידני או אפשר גירוי בעזרת צעצוע כמו ה-satisfyer שמיועד ספציפית לדגדגן.

מאחר והתנוחה הזו לא הכי רומנטית או אינטימית, את יכולה להביא את בן הזוג קרוב אליך יותר אם הוא יתכופף מעליך ויהיה עם הפנים שלו ליד הפנים שלך. אולי לא לכל האקט אבל מידי פעם אם בא לך קצת פינוקים ונישוקים, זה טיפ מעולה.

בתנוחה הזו לפני שנשים מגיעות לאורגזמה, זה יכול הרבה פעמים להרגיש כאילו יש לך פיפי. כדי להימנע מבלבול כזה תמיד עדיך שתעשי פיפי לפני, ככה תזכרי שתחושת הפיפי עולה, שזה לא פיפי אלא אורגזמה ותוכלי להשתחרר וליהנות ממנה בלי לחשוש שאת הולכת להרטיב לו את כל המיטה ואגב, גם אם כן תרטיבי לו את כל המיטה זה בסדר. גם בזמן הסקס נסי לשחרר את האזור בלחיצות החוצה ותראי איך הכל נפתח ומתגרה יותר.

מתי להשתמש בתנוחה הזו?

אין ספק שלא מדובר פה בתנוחה של יום יום, אז מתי כן להשתמש בה? קודם כל בזמן קוויקי אם אין לכם זמן, תנוחת הדוגי יכולה לחסוך בזמנים ולהביא את שניכם לאורגזמה מהירה, יחסית. בנוסף, אם בא לכם סקס קצת יותר אלים וכוחני, אפשר לשלב עם התנוחה הזו דברים כמו משיכת שיער או כאפות בטוסיק, שריטות והיא גם מאוד נוחה בשביל יחסי שולט נשלט.

בהצלחה לכל הנאהבים ונאהבות!

רוצות לגלות איך גם את יכולה לעבוד על חיבור מחדש למיניות שלך וליהנות מאורגזמות ואגינליות על בסיס קבוע? שלחי הודעה ונתאם שיחה 🙂

ואם סתם בא לכם ליהרשם לבלוג שלי ולקבל עדכונים על פוסטים חדשים שעולים תשאירו את המייל שלכם ואוסיף אתכם לרשימה :*)

השאר תגובה