מה זה מסאז' עצמי לואגינה?

אני יודעת שזה אולי נשמע מופרך, אבל יש בישראל יותר נשים שלא נגעו בעצמן מאשר נשים שכן, ובעיניי זה קצת עצוב. כל כך הרבה נשים שמעולם לא ראו את איבר המין שלהן, מעולם לא נגעו בה. חצי מהאוכלוסייה שמנותקת מהמיניות שלה, שמנותק מהגוף שלה!!! איך זה בכלל יכול להיות? אולי אני טועה? אולי אני מגזימה? לא, לצערי הרב אני לא.
 
אני בטוחה אגב שהמופתעים העיקריים פה הם גברים. הנשים וודאי לא מופתעות, מאחר והרבה מהן שקוראות את המילים האלה מודעות לכך שהן בעצמן חלק מאותן הנשים שנגעלות מהאיבר הכי מקודש וחשוב שיש להן בגוף! אבל הגברים בטח מופתעים, כי להם המגע באיבר המין תמיד היה טבעי, בריא, נכון, רצוי ואפילו מבוקש. חשוב לי להבהיר את הנקודה הבאה והכואבת – אצלנו הנשים, המגע באזור האינטימי הוא אסור, מביך, מביש, מגעיל, סוטה….. אז לא, לא רובנו מעולם לא נגענו בעצמינו וזה מצריך מצדכם בעיקר הבנה, סבלנות, חמלה ואמפתיה.
 
כחלק מהעבודה שלי אני עובדת עם נשים שרוצות להתחבר למיניות שלהן וליהנות מסקס כמו שהגוף שלהן באמת מסוגל. אין במפגשים מגע מיני אבל יש הרבה דברים אחרים שעוזרים לאותן הנשים להתחבר לעצמן, כולל בקשה מהן להסתכל על איבר המין שלהן בבית ולגעת בו. אבל לכל אותן הנשים שמתביישות לדבר איתי או לעבוד איתי, יש עוד דרך. קוראים לזה "יוני מסאז'" או מסאז' לואגינה ואפשר לעשות את זה עצמאית בבית לבד עם עצמך.

מה זה מסאג' טנטרי לואגינה?

סוג חדש של מסאז' עלה למודעות בחודשים האחרונים בעולם המיניות הנשית והגיע הזמן שנדבר עליו – מה זה מסאז' לואגינה ומי צריכה כזה? במקור קוראים לה ״יוני מסאז״ מאחר ויוני, זה ואגינה בעולם הטנטרה והמסאז' הואגינלי אכן מגיע, מעולם הטנטרה. לא מדובר בסוג חדש של אוננות נשית אלא בטיפול עמוק לואגינה, שכל אישה יכולה לעשות לעצמה לבד בבית או ללכת לטיפול אצל מטפלת טנטרית. אני באופן אישי קצת פחות מרגישה בנוח ללכת למטפלת בנושאים האלה ולכן אני מעדיפה לעשות את זה לבד בבית עם עצמי. היוני מסאז' העצמאי לא פחות טוב מה"מקצועי", ואם גם אתן מעדיפות לעשות דברים לבד עם עצמכן, המדריך הבא בהחלט יכול לעזור לכן לעשות זאת לבד בנוחות וברוגע.

הגישה הטנטרית מלמדת אותנו להתייחס לואגינה שלנו באהבה, חמלה ואמפתיה ולכן המסאז' לואגינה הוא אמצעי לכיבוד האישה והמיניות הנשית בפרט. העבודה הזו מומלצת במיוחד לנשים שמרגישות לא מספיק מחוברות לעצמן, לגוף שלהן או למיניות שלהן, כדרך ללמוד מחדש כיצד לכבד ולאהוב את הגוף והמיניות שלהן מחדש. המטרה של המסאז' הוא לא להגיע לאורגזמה אלא להתחבר למיניות שלנו ממקום עמוק ומהותי יותר. להעיר את המודעות שלנו למיניות הנשית ולגוף הנשי שלנו ממקום של אהבה וחמלה, ללא שיפוט או ביקורתיות.

pixabay.com

עבור מי המסאז' לואגינה הכי טוב?

מאחר וכנשים, כמעט לכולנו יש טראומות מיניות כאלה ואחרות שצברנו ממהלך חיינו, כל אישה יכולה להרוויח וליהנות מההטבות של המסאז' העצמי לואגינה. טראומות מיניות יכולות להיות מגוונות בתוכן שלהן ולאו דווקא חוויות אלימות כמו אונס. חוויות טראומטיות מיניות יכולות להיות חוויה מינית ראשונה לא טובה, חוויות מיניות ללא תקשורת בהן הרגשת שאת נותנת יותר ממה שאת מקבלת, הערות מצד ההורים על המיניות שלנו, הערות מצד חברינו לספסל על המיניות שלנו ועוד…

המסאז' העצמי לואגינה יכול לעזור לכל לאותן הנשים לבנות מחדש את הביטחון בתחום המיניות, את הביטחון בעצמן ואת הביטחון שלהן בבן או בת הזוג שלהן. בנוסף, המסאז' יכול לעזור לך להחזיר את הבעלות על מיניות והעונג שלך וזה עלול להשפיע עליך בכל תחומי החיים לטובה, ולא רק בתחום המיניות.

כל אישה ללא יוצא מן הכלל יכולה ליהנות מהטבות המסאז' העצמי לואגינה ולהיעזר בה לריפוי הגוף, הנשמה והנפש. באמצעות המסאז' נוכל נוכל ללמוד ולהכיר מקרוב את הואגינה שלנו על כל חלקיה והוא גם יעזור לנו ליצור מרחב מיני חדש ובטוח עם עצמינו ובהמשך גם עם אחרים.

למה להגיע לאורגזמה זו לא המטרה?

כמובן שלחוות אורגזמה זו הטבה נהדרת בכל פעילות באופן כללי, אבל הבעיה נוצרת כאשר האורגזמה הופכת למטרה העיקרית של אותה הפעילות. כשאנחנו לא מצליחות להגיע אליה אנחנו מפתחות כל מיני מחשבות על כך שאנחנו לא בסדר ובאופן כללי, עדיף לעשות דברים בלי לצפות למשהו מסוים אלא פשוט ליהנות מהדרך.

במסאג' העצמי, האורגזמה היא לא המטרה. היא רק הטבה נלווית למטרה העיקרית שהיא להשתחרר ולהרגיש בנוח עם הגוף והמיניות שלנו. אם על הדרך גם הגעת לאורגזמה, מעולה! אבל היא במקרה הזה לא העיקר. העיקר הוא להתאהב בחזרה בואגינה שלך, להכיר אותה מקרוב, ללמוד מה ואיך היא אוהבת שנוגעים בה, ללמוד לקבל אותה כחלק מהותי ממי שאת, לחיות איתה בשלום ובאהבה וכו'… המון הטבות אבל האורגזמה פה, היא רק בונוס.

pixabay.com

איך עושים את המסאז'

קודם כל תדאגי לפנות לך לפחות חצי שעה בלו״ז למסאז' הזה ותדאגי לכך שאף אחד לא יפריע לך בזמן הזה. מבחינת עזרים תוכלי להשתמש בשמן טבעי, זה יכול להיות כל סוג של שמן אבל שמן קוקוס הוא המומלץ ביותר בעולם ההוליסטי. חשוב לעבוד בעיקר עם הידיים אז גם אם את רגילה לשלב צעצועים, נסי לפחות בהתחלה להשתמש רק באצבעות שלך. כמובן לשטוף את הידיים טוב טוב לפני שמתחילים ולמצוא מקום ותנוחה נוחה. רצוי גם ליצור אווירה נחמדה ונעימה בבית בעזרת נרות, קטורת ומוזיקה נעימה ברקע. אני גם ממליצה לשים מחברת לידך עם עט למקרה שיעלו לך מחשבות בזמן המסאז' שתרצי לתעד כדי לחזור אליהן מאוחר יותר.

תתחילי לעסות את הגוף שלך עם השמן – את החזה, בטן, בטן תחתונה ואת האזורים הפנימיים של הירכיים. שיש לב שאת לא עושה את זה מהר, רק כדי לסיים עם זה. אין פה מה לסיים ואין פה תחנה סופית, הדרך היא העיקר פה. תעסי את חלקי הגוף שלך בעדינות ורכות, מבלי לחשוב על הצעד הבא. בזמן שאת מעסה את הגוף, תנשמי נשימות עמוקות ומרגיעות. מומלץ גם להוציא אנחה קלה, אבל אל תדאגי לאיך זה נשמע, פשוט תשתחררי ותיהני מהמגע על גופך.

כשאת מרגישה מוכנה, את יכולה להתחיל להעביר את המסאז' גם לאזור הואגינה שלך – תתחילי מלעסות את השפתיים החיצונית ואז את הפנימיות. לאט לאט, עם השמן ברוגע, את לא ממהרת לשום מקום. תחזקי את האזור, תעברי עם האצבעות על כל חלקי הואגינה – פתח הנרתיק, חיץ הנקבים, הרקטום ותעסי את כל האזור ברכות.

אם את שמה לב לכך שאת ממהרת לשלב הבא, מרגישה לא בנוח, פוחדת, נושמת מאוד מהר או רוצה להפסיק, תאטי את הקצב של העיסוי. תעסי את האזור בקצב הכי איטי שנגעת בעצמך אי פעם. אנחנו לומדת פה כישור חדש ועלולות לברוח חזרה לאוננות המוכרת אבל זו לא המטרה פה. המטרה היא ללמוד להכיר את הואגינה שלך בדרך שעוד לא הכרת אותה עד היום.

לאט לאט את יכולה להכניס גם אצבעות אל תוך הואגינה שלך, אבל  רק כשהגוף מרגיש מספיק משוחרר. תזיזי בפנים את האצבע שלך על גבי כל הדפנות, תראי איך כל צד מרגיש לך – למעלה, למטה, צד ימין וצד שמאל. תראי איפה יותר לחוץ, סגור, איפה יש כאב ואיפה נעים לך. תכירי את הואגינה שלך מקרוב ותראי מה שלומה מבפנים.

מה אם כואב לי?

אם כואב או לא נעים לך באזור מסוים, יש שם כנראה חסימה שכדאי להתייחס אליה ולפתוח במידת האפשר. כשאת מגלה אזור כזה תישארי באותו האזור, תמשיכי לעסות אותו וקחי נשימות עמוקות פנימה ונשיפות החוצה מהפה בזמן שאת עוברת עליו. את יכולה גם ללחוץ על האזור הכואב, אבל לא חזק מידי, יותר בתנועות עדינות ואוהבות על האזור. בזמן שאת לוחצת על תשכחי לנשום עדיין נשימות עמוקות. את יכולה להוסיף לזה דחיפה קלה בתוך הואגינה החוצה, כאילו את לוחצת על האזור כדי להוציא טמפון או לעשות מספר 2 בשירותים.

למה כואב לי?

לעתים כואב לנו באזור מסוים כי הצטברו בו הרבה זיכרונות לא טובים מסקס, כלומר בגלל שנוצרה חסימה אנרגטית. לפעמים מדובר בכאב באזור מסוים שלא נגענו בו הרבה זמן או שנוצרו חסימות בגלל שעשינו הרבה סקס מהראש ולא מהגוף או מהלב. החסימות האלה נוצרות אצל כל אישה ומונעות מאיתנו ליהנות מסקס ומהגוף שלנו כמו שאנחנו באמת יכולות. אם עולות לך זיכרונות מחוויות מיניות קודמות, נסי לכתוב לך אותן בצד בזמן התרגול ולחזור לחוויות האלה בהמשך, כדי להבין מה בהן גרם לחסימות הללו בגוף שלך. אם בזמן המסאז' תרגישי צורך לבכות, תבכי. תשחררי הכל החוצה, זה מאוד מרפא!

נקודות שכדאי לשים אליהן לב:

הדגדגן – הרבה מאיתנו חווינו כאב באזור הדגדגן, או בגלל גבר שלא היה מספיק רגיש לאזור או בגלל שאנחנו בעצמינו לא ידענו את מגבלות הדגדגן שלנו. לכן הדגדגן הוא אזור מצוין לעסות בעדינות, רכות ובקצב איטי ודואג, בעדיפות עם שמן.

נקודות העונג – חלק חשוב מהעבודה הזו היא למצוא את נקודות העונג שלנו ולכל אישה יש נקודות עונג אחרות הממוקמות במקומות שונים בואגינה. יש נקודות עונג באזור פתח הנרתיק בחלק העליון של דופן הנרתיק ובפנים עמוק בתוך הנרתיק. נסי לגלות איפה הן נמצאות ולהכיר אותן מקרוב. אם תכירי אותן עם האצבעות, יהיה לך יותר קל לNצוא אותן בזמן הסקס.

לסיים עם אהבה עצמית

אני ממליצה לסיים את המסאז' העצמי עם פרגון של ״כל הכבוד לי, עשיתי את זה!״, גם אם את לא בטוחה שעשית את זה נכון. אין ממש נכון או לא נכון בסקס ובטח שלא באוננות עצמית או מסאג' ואגינלי אז לא משנה איזו חוויה הייתה לך, תפרגני לעצמך על זה שעשית את זה. אם בא לך לפנק את עצמך לכבוד האירוע את יכולה לעשות אמבטיה חמה ארוכה או להביא את עצמך לאורגזמה במכוון אחרי שסיימת את המסאג'.

לא חשוב איזו חוויה הייתה לך, התקרבות לואגינה שלנו והיכרותה מחדש היא תהליך קריטי וחשוב שכל אישה צריכה לעבור בחייה, במיוחד אם רוצה ללמוד לאהוב את עצמה ולחוות אורגזמות ואגינליות בזמן הסקס. כמובן שכמו בכל חוויה מינית, אני ממליצה לבוא למסאז' הואגינלי עם המון אהבה ואמפתיה כלפי עצמך וכלפי הגוף שלך וליהנות מהחוויה עם ראש פתוח ומבלי כל הזמן לחפש איפה התוצאות המיידיות. התוצאות יבואו לידי ביטוי בכל התחומים של החיים שלך, מבטיחה.


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.
 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ.
 
את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

2 תגובות בנושא “מה זה מסאז' עצמי לואגינה?”

השאר תגובה