איך לשלב צעצוע מין לדגדגן בסקס שלכם!

מאז שהתחלתי להמליץ על ה-satisfyer שמעניק גירוי דגדגני לא מהעולם הזה, שאלו אותי הרבה אנשים איך הכי טוב לשלב אותו בתוך הסקס עצמו ולא רק כמכשיר לעונג אישי.  ואכן, מומלץ מאוד להכניס את ה-satisfyer אל תוך חיי המין הזוגיים שלכם כי הוא יכול לשדרג אותם ברמה מטורפת.

את ה-satisfyer אפשר לשלב בכל תנוחה בעצם בו הדגדגן פנוי לגירוי ידני. תלמדו תנוחות חדשות ותחשבו על דרכים יצירתיות לשלב אתה-satisfyer כחלק מהעבודה שלכם על התקשורת המינית ביניכם.

הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לכן על שימוש במכשיר הזה הוא להשאיר אותו על הדגדגן, גם אחרי שאת מגיעה לאורגזמה. ככה אני הגעתי למולטי-אורגזמות ואפילו השפרצתי לראשונה בחיי. תזכרו להשאיר אותו אחרי האורגזמה הראשונה ותחוו עולם חדש שלא ידעתן שקיים!

לעוד מידע על המכשיר שאני מדברת עליו בסרטון

אני מדריכה נשים שמעולם לא חוו אורגזמה או שמעולם לא חוו אורגזמה בזמן הסקס ואגינלית כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להגיע לזה. גם אני פעם לא הגעתי לאורגזמות בסקס והיום אני כן ואפילו מחשיבה את עצמי מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה