גברים, זו לא אשמתכם שהיא לא גומרת

 

כל הזמן גברים שואלים אותי שאלות בסגנון ״איך אני יכול לגרום לאישה שלי ליהנות יותר״ ולצערי, אין לי תשובה טובה, אבל לא בגלל שאי אפשר ״לגרום״ ליהנות יותר במיטה, אלא בגלל שאין שום דבר שגבר מסוגל ״לגרום״ לאישה להרגיש שהיא לא יכולה לגרום לעצמה להרגיש. מה שכן, יש דברים שאם היא לא תדע לגרום לעצמה, אף גבר לא יוכל להביא אותה לזה. למה אני מתכוונת? אני אסביר….

נדמה ששלושת הדברים שגברים הכי מתעניינים בהם בכל הנוגע למיניות נשית הם:

1. אורגזמה מחדירה

2. מולטי-אורגזמה

3. השפרצה נשית

עם דגש על ההשפרצה הנשית, כנראה מתוך המחשבה שזה מקביל להשפרצה הגברית בעת האורגזמה אז זה משהו שממש כדאי ללמוד לעשות או לחוות, כי המיניות הגברית היא הרי המדד להנאה לא? לא, היא לא, היא רק הקצה אבל נגיע לזה.

הנקודה היא כזו – אין שום דבר בעולם שאתם יכולים לעשות, כדי ״לגרום״ לאישה שלכם לחוות את אחד מהדברים האלה ברשימה, כי זה דברים שצריכים לבוא ממנה. אם היא לא תעבוד על עצמה, תתחבר למיניות שלה, תתחיל לגעת ולענג את עצמה ובכללי תתקרב לכל הדבר הזה שקוראים לו הואגינה שלה -היא לא תוכל להיפתח וללמוד דברים כמו להשפריץ וכן, אפשר ללמוד את זה. אני למדתי ולכן אני גם יודעת שכל אחת יכולה.

אבל זה משהו שצריך ללמוד לעשות, זה לא משהו שאפשר ״לגרום״ לאישה לחוות. באותה הנשימה, אני רוצה לשחרר באופן רשמי את גברי העולם מהאורגזמה הנשית – אתם לא האחראיים הבלעדיים שלה!!!! למען האמת, אתם לא אחראיים לה בכלל. וזו בשורה טובה, כי זה אומר שזה גם לא אשמתכם אם אישה לא מגיעה לאורגזמה!!! ולא רק שזה לא אשמתכם ולא באחריותכם, זה כנראה לא באמת קשור למה שאתם עושים או לא עושים לה במיטה. אם היא לא משוחררת עם עצמה, היא כנראה לא תגיע לאורגזמה גם אם תעשו שמיניות באוויר ותרדו לה שמונה שעות. זה פשוט לא יקרה.

Pixabay

אמרתי את זה בהרצאה שעשיתי ביום האהבה, והמון גברים ניגשו אליי אחר כך ושאלו אותי, הכי בתמימות ״מה, זה באמת לא קשור אליי?״. עכשיו, זה לא שזה לגמרי לא קשור אליכם, ברור שזה קשור אליכם כי גם אתם שם חלק חשוב מהסקס, אבל האורגזמה שלה, תלויה קודם כל בה. זה אומר שאם היא למשל לא חוותה בחייה אורגזמה מחדירה, אתם כנראה לא תהיו אלה שתגרמו לה להגיע לזה כי ככל הנראה, יש משהו שחוסם אותה מלהגיע לזה וזה לא אתה. כנ״ל לגבי השפרצה.

ויש המון נשים שלא חוות אורגזמות ואגינליות, שלא חוות אורגזמות מהחדירה, שלא משפריצות, ושקשה להן להגיע לאורגזמה בסקס, גם עם גירוי דגדגני. יש ספקטרום שלם של מיניות נשית כשכל נקודה על הספקטרום מייצג מידה כזו או אחרת של חיבור למיניות והנאה מינית. יש נשים שהן מולטי אורגזמיות, יש כאלה שמשפריצות ויש כאלה שרק גומרות דגדגנית אבל הפוטנציאל לחוות את כל הדברים האלה ועוד, טמונה בגופה של כל אישה ללא יוצא מן הכלל ואני רוצה לראות את הפרופסור או חוקר מדעי שיערער על כך.

גם אני בעצמי, עד לפני שנה, נהניתי רק מאורגזמות דגדגניות וגם מזה בקושי והיום, אני מולטי-אורגזמית וחוויתי את כל סוגי האורגזמות שיש, וזה אחרי שנה של עבודה עצמית, מתוך 33 שנים שאני חיה. זה נכון שתמיד הייתי מאוד חרמנית ומינית אבל אני מאמינה שבמהות שלי, אני לא שונה מכל אישה ולכן מבחינתי, כל אישה יכולה להגיע לזה. זה רק עניין של רצון, השקעה בעבודה ואהבה עצמית שמביאה את הידיעה שכן, גם לך, מגיע ליהנות בסקס!

Pixabay

אני יכולה לכתוב על זה עוד ספרים שלמים אבל את הפוסט הזה אני מקדישה לגברים, שתמיד הרגישו עד היום אשמים על כך שהאישה שאיתם לא גמרה. ברוב הפעמים זה באמת לא אשמתכם אז תפסיקו להתבאס מזה ותתחילו לשאול איך אתם יכולים בכל זאת לעזור.

יש כמה דרכים:

1. תגרמו לאישה שאתכם להרגיש בנוח עם עצמה

עם הגוף שלה ועם מה שהיא עושה על ידי מתן מחמאות ומילים חמות ומפרגנות כמו למשל, ״איך את נראית טוב בתנוחה הזו״ או ״את כזו סקסית כשאת זזה ככה״. לא משנה מה, אל תבקרו, תעירו או תרדו עליה בזמן שאתם עירומים במיטה, זה לא המקום וזה עלול להשאיר לה צלקת. חבל לא?

2. תלמדו ותחקרו על הנושא

כי אתם כנראה לא באמת יודעים יותר מידי על הואגינה. גם נשים לא אגב, ולכן אני שולחת את כולם לקרוא על זה, אבל גברים במיוחד כי להם, אין ואגינה. יש מפות, סרטונים, אתרים שלמים שמלמדים על הנושא. דרך יש, עכשיו אתם צריכים למצוא בעצמכם את הרצון ללמוד.

3. תפסיקו להלחיץ אותנו

זה הדבר הכיייייייייייי מעצבן בסקס זה כשהוא שואל ״נו, גמרת? ועכשיו, גמרת?״ או כשהוא שואל אחרי הסקס אם גמרת. אם אני אגמור, אתה תדע!!!! ואם אתה לא יודע, סימן שלא גמרתי!!!! דיייי לשאול!!!!!!! אפשר כמובן כמובן לדבר על הנושא ולהעלות אותו כדיון זוגי, אבל בזמן הסקס או אחריו, אל תשאלו. זה מלחיץ, זה לא נעים לנו וזה גורם לנו לחשוב שאולי משהו לא בסדר אצלנו.

זהו לבינתיים, אני מקווה שקצת נתתי לכם מידע חדש וחומר למחשבה וכמובן שאם אתם רוצים לדבר איתי או לעבוד איתי אחת על אחת, אתן מוזמנות להשאיר פרטים ואחזור אליכן בהקדם 🙂

אני מדריכה נשים שמעולם לא חוו אורגזמה או שמעולם לא חוו אורגזמה בזמן הסקס ואגינלית כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להגיע לזה. גם אני פעם לא הגעתי לאורגזמות בסקס והיום אני כן ואפילו מחשיבה את עצמי מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה