כל התשובות לשאלות שיש לכם על הואגינה, אבל מעולם לא העזתם לשאול

לצערי הרב, אנחנו לא יודעים מספיק על הואגינה כדי ליהנות מכל הפוטנציאל המיני הטמון בה. גם אני בעצמי לא ידעתי מספיק על הואגינה שלי, עד שלא התחלתי לחקור את הנושא, ואני מודה שזה עצוב בעיניי שעשיתי את החקירה הזו רק בגיל 31. זה אומר שחייתי 31 שנה מבלי להכיר את האיבר הכי קדוש בגוף שלי – איבר המין, איבר הרבייה, הואגינה שלי. כל עוד הייתי מנותקת מהואגינה שלי, גם הייתי מנותקת מהעונג שלי ומהפוטנציאל המיני העצום הטמון בי. איך התחלתי להתחבר אליה? ברגע שהחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות, התחלתי לקרוא עליה, לחקור עליה ובעיקר להסתכל עליה ולהתקרב אליה לא רק מנטלית, אלא גם פיזית.

אני מתביישת לומר שנשים, פחות מכירות הואגינה שלהן מהגברים שהן איתם ברוב המקרים. כך היה אצלי לפחות. הרגיש לי כאילו הגברים שנוגעים ומענגים אותי, מכירים את הואגינה שלי יותר מקרוב ממני, הם הרי ראו אותה מקרוב ואני, מעולם לא. כל עוד זה היה המצב, הצלחתי להגיע לאורגזמות בסקס, רק באמצעות גירוי בואגינה או בדגדגן שלי, על ידי גבר, כלומר רק בזכות הגברים ששכבתי אתם. זה נתן לי תחושה מסוימת של חוסר אונים, כאילו אני תמיד תלויה במישהו אחר כדי ליהנות וזה תסכל אותי. גם ככה אני תלויה בגברים להמון דברים בחיים שלי, אז למה גם להנאה שלי?!

Photo: i_spy_vagina

בזכות התסכול הזה למעשה יצאתי למסע האישי שלי, בחיפוש אחר העונג שלי, והיום, אחרי שיצאתי מהצד השני, אני עוזרת לנשים לצאת לדרך הזו בעצמן. כחלק מהעבודה הזו, אני מבקשת מנשים להסתכל על הואגינה שלהן, בפרטיות ביתן ומתי שנוח להן לעשות זאת, כי ההסתכלות, המגע וההתקרבות אליה היא חלק בלתי נפרד מהעבודה הזו. ובכל זאת, אני מבינה מהעבודה שעשיתי עם נשים עד כה, שזה קשה להרבה נשים להסתכל על הואגינה שלהן ובטח שלגעת בה, בעיקר כי הן מעולם לא עשו זאת קודם!

לכן, כשלב הראשון בהתקרבות שלך אל הואגינה שלך, לפני שאת מרגישה מוכנה להסתכל ולגעת, הנה כמה עובדות ודברים חשובים שכדאי שתדעי עליה, הרי בכל זאת, היא שלך.

1. כמה עמוקה הואגינה שלי?

על פי המחקרים הראשוניים שנעשו על הואגינה, על ידי ג'ונסון ומאסטרס (ראו ״סקס של מאסטרס״), עומק הואגינה הוא בין 7-8 ס״מ וכמובן שהוא משתנה מאישה לאישה. אבל, וזה אבל גדול מאוד, מחקר מתקדם בנושא מצא שהואגינה מתארכת, בעת גירוי, ממש כמו הפין הגברי. בזמן אורגזמה הואגינה מתארכת ל-11-12 ס״מ. כמו כן, הואגינה מתנפחת לפי שתיים מהגודל המקורי שלה, בעקבות גירוי מיני. אחת התאוריות לסיבה שזה קורה היא שבאמצעות ניפוח האיזור, יש מעבר בטוח יותר לזרע לעבור בו. עוד משהו שחשוב לי לציין זה שהמעבר בין צוואר הרחם לרחם נפתח אך ורק בזמן המחזור ובזמן הלידה כך ששום דבר לא יכול ללכת לאיבוד בתוך הואגינה שלכן, לעולם.

2. ומה עם הדגדגן?

גם הדגדגן שלנו מתנפח בזמן גירוי מיני ועוד יותר בזמן אורגזמה. זה קורה בדומה לזקפת הפין מאחר והפין והדגדגדן הם למעשה אותו האיבר שהתפתח ברחם והשתנה בזמן שהעובר אימץ לעצמו את אחד המין – או שזה מתפתח לפין או לדגדגן – אבל מדובר באותו האיבר בדיוק! אם תשימו דגדגן בזכוכית מגדלת תראו גם שני האיברים האלה דומים אחד לשני. בנוסף, הדגדגן הוא רק איבר חיצוני שאורכו בין 12-17 ס״מ ורובו נמצא בתוך פתח הנרתיק. גירוי של נקודת החיבור של הדגדגן הפנימי, שנמצא בפתח הנרתיק, הוא מגרה מאוד ויכול להוביל לאורגזמה ואגינלית.

בנוסף, בקצה הפין יש 4000 עצבים אבל בקצה הדגדגן, יש 8000 מה שאומר שמדובר באזור רגיש במיוחד!! לאחרונה התחלתי להתנסות בצעצועי מין (satisfyer) שמרכזים בדגדגן ועושים פעולה של יניקה ולא ויברציה, מה שמעניק גירוי נעים ועדין יותר לאיבר המדהים הזה! הגעתי עם הצעצוע הזה לשפיכה נשית לראשונה וזו חוויה שאני ממליצה עליה לכל אישה.

3. דואגת לעצמה

דפנות הואגינה למעשה עשויות קפלים של עור. הקפלים שם בעצם כדי לאפשר לואגינה להתרחב ולהצטמצם במידת הצורך כדי לאפשר כניסה בטוחה של הפין, ויציאה בטוחה של התינוק.

הואגינה גם מנקה את עצמה, ולכן אין באמת צורך בסבונים מיוחדים לאיזור, אלא אם כן יש משם ריח חריף ואז הסבון בהחלט יכול לאזן את רמת החומציות בואגינה. אבל בגדול, היא מנקה את עצמה ואין סיבה לנקות אותה יותר ממה שהיא כבר עושה. תסמכו על הואגינה שלכן שהיא יודעת לשמור על עצמה. גם להפרשות שלה יש משמעויות ושימושים מאוד ספציפיים כמו למשל הפרשות, שיש לרוב בזמן הביוץ. זו בעצם הדרך של הגוף שלכן לאותת לכן שאתן בתקופת ביוץ ולכן, במקום להיגעל מההפרשות האלה, תאהבו אותן כי הן סימן לבריאות גופנית ומינית.

4. כנראה שיש לכן עדיין קרום ״בתולים״

בניגוד לדעה הרווחת שקרום הבתולים נקרע בפעם הראשונה שעושים סקס, לרוב הנשים יש עדיין קרום, ללא קשר לכמה פעמים הן עשו סקס בחיים. זה בגלל שקריעת קרום הבתולים הינה אגדה אורבנית, מיתוס פטריארכלי שנועד להמחיש את היותה של האישה בבעלות של הגבר, הוא בותר אותה, פותח את המתנה שלו ומאותו הרגע, היא שלו. לרוב, הקרום, שנמצא בתחילת הואגינה, קרוב לפתח, מתמתח ומתגמש עם השנים ולפעמים, אם מותחים אותו יותר מידי או כן יכול להיקרע אבל הוא תמיד משחזר את עצמו וחוזר לקודמתו.

5. רוב מה ששמעתן על נקודת הג'י שלכן, פשוט לא נכון

רוב המידע שהיה זמין עד לא מזמן על הואגינה פשוט לא היה נכון, והדרך למחקר רפואי מדעי בנושא הזה הוא עוד ארוך ומפותל, הרי לא תראו מדענים שמים נשים בתוך מעבדה ובוחנים את נקודות העונג שלהן עם מיקרוסקופ בזמן שהן מאוננות, נכון? נכון. מה שכן יודעים לבינתיים, בעקבות מעט מחקר בנושא, הוא שלכל אישה יש מספר נקודות עונג רב בתוך הואגינה ומחוצה לה וכל אישה מיוחדת במינה ולכן, אין ממש נקודת ג'י משותפת אלא אינסוף נקודות עונג בקרב אינסוף נשים. מדהים לא?!

Imgur

אלו הן כמה עובדות על קצה המזלג שחשבתי שכדאי שתדעו, אבל עולם הואגינה והאורגזמות הוא אינסופי, כמעט כמו מספר נקודות העונג שיכולות להיות לאישה ולכן, מדובר בחקר בלתי פוסק של עצמנו.

מה שחשוב הוא שלא תרגישי סוטה או מגעילה, רק כי אם בוחרת לחקור את הואגינה שלך. ליהפך, תעשי את זה ממקום אוהב, חומל ומפרגן, תעשי את זה כי זה הדבר הכי הגיוני לעשות, להכיר את הגוף שלך מקרוב. תעשי את זה כי את רוצה להתקרב לעצמך, כי את רוצה ליהנות יותר מהחיים ומחיי המין שלך בפרט, תעשי את זה כי נמאס לך להתבייש בגוף שלך ובמיניות שלך, תעשי את זה כי את רוצה לחוות את כל סוגי האורגזמות שיש ואולי אפילו לגלות לעולם כמה סוגים חדשים! תעשי את זה כי אין כבר סיבות לא לעשות את זה, תעשי את זה, כי את אוהבת את עצמך ומבינה, שמגיע לך הכי ליהנות בעולם מסקס ומהחיים בכלל!

אני מדריכה נשים שמעולם לא חוו אורגזמה או שמעולם לא חוו אורגזמה בזמן הסקס ואגינלית כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להגיע לזה. גם אני פעם לא הגעתי לאורגזמות בסקס והיום אני כן ואפילו מחשיבה את עצמי מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה