נתנו לי לנסות שמן לגירוי הדגדגן וזה מה שקרה….

יש כל כך הרבה מוצרים היום בשוק שנועדו לעודד ולהגביר את האון הגברי אבל פחות מוצרים שנועדו לשדרג ולשפר את העונג הנשי. סוף סוף התחילו בשנים האחרונות להוציא גם מוצרים לנשים, כולל שמן מיוחד שמגרה את הדגדגן ומוסיף לחוויה המינית הנשית! נתנו לי שמן כזה של Id-lube וניסיתי אותו כדי לראות אם זה עובד או לא….. כל התוצאות בסרטון!!!

למידע נוסף על מכשיר ה-satisfyer המופיע בסרטון

בגלל שהביאו לי 2 מוצרים לנסות, אני מחלקת שמן אחד מתנה מבין אלו שיגיבו לי על הסרטון ב- YouTube או כאן בבלוג! אני יודעת שקצת מביך אנשים להגיב ולעשות לייק על סרטונים שקשורים למיניות אבל בכל זאת, אין פה במה להתבייש. כל בני האדם ללא יוצא מן הכלל עושים ונהנים מסקס, אין דיבה שלא נרגיש חופשיים לדבר על זה! אז תגיבו ותעקבו אחרי העמוד ומישהו או מישהי יזכו בשמן מיוחד לדגדגן מתנה 🙂

אני מדריכה נשים שמעולם לא חוו אורגזמה או שמעולם לא חוו אורגזמה בזמן הסקס ואגינלית כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להגיע לזה. גם אני פעם לא הגעתי לאורגזמות בסקס והיום אני כן ואפילו מחשיבה את עצמי מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה