לכל אישה יש מה ללמוד על המיניות שלה….

אני מדברת לאחרונה עם הרבה אנשים, גברים ונשים, על העבודה שלי כמדריכת אורגזמות. את רוב האנשים מאוד מעניין לדבר איתי על הנושא, אבל כשזה מגיע לנשים, אני רואה שלרוב הן מתחלקות לשתי קבוצות:

1. נשים שלא חוו אורגזמה ואגינלית או בכלל, ומבינות שיש להן מה ללמוד ודרך לשפר את ההנאה שלהן ממין. אלו הן הנשים שבדרך כלל גם באות אליי למפגשים אישיים וסדנאות.

2. נשים שאומרות לי שאצלן הכל בסדר ושהן לא צריכות לעבוד על המיניות שלהן. ה״מיניות״.

גם אני הייתי שייכת לקבוצה השנייה של נשים מיניות, שבטוחות, שהכל טוב בחיי המין שלהן, שהן מחוברות למיניות שלהן ושהן ממצות את כל הפוטנציאל המיני שלהן בחיים. ואז אני שואלת אותן אתאותה השאלה שבזכותה יצאתי למסע אחר האורגזמה שלי – האם את גומרת מהחדירה? בכל פעם שאת עושה סקס? האם את שולטת על האורגזמות שלך? ועל ההנאה שלך? והן כולן ללא יוצא מן הכלל עונות לי ״לא״.

instagram @the_yoni_empire

כשרוני ארז הציעה לי לבוא לעשות את הסדנא שלה ללימוד אורגזמה ואגינלית, צחקתי לעצמי בלב. ״מה היא כבר יכולה ללמד אותי על מיניות?! אני עקרבית מינית וחרמנית!!! אם משהו כן בסדר בחיים שלי, זה הסקס.״  אבל הלכתי אליה בכל זאת, בתור עיתונאית שמבינה שתמיד יש לה עוד מה ללמוד, גם אם זה בתחום שהיא בטוחה שהיא כבר יודעת הכל, ווואלה? הופתעתי.

הופתעתי לגלות כמה הייתי חסומה במיניות ובהנאה שלי, למרות כל הפתיחות המינית שהייתה לי כל החיים. הופתעתי לגלות שלא, אני לא גומרת בכל פעם שאני עושה סקס מהחדירה ושכן, הגוף שלי פיזית מסוגל לחוות דברים כאלה ואפילו יותר! הופתעתי לגלות שהרבה מהחוויות המיניות המוקדמות שלי סגרו אותי בפני כניעה מלאה להנאה הפיזית המינית (כמו החבר הראשון שקרא לי חרמנית וגרם לי להרגיש לא בסדר עם זה שאני חרמנית לא פחות ממנו) ושלמשך יותר מעשור, אני חוסמת את עצמי ואת הגוף שלי ומונעת ממנו להשתחרר עד הסוף כדי ליהנות ממין במלוא הפוטנציאל המיני של הגוף שלי.

instagram @yonimappingtherapy

אז באתי למפגשים, עשיתי את העבודה, תרגלתי בבית והיום, אני רואה את ההבדל.  היום אני שולטת על האורגזמה שלי, בין אם מדובר באורגזמה ואגינלית או דגדגנית, אני שולטת עליהן, אני יודעת מה לעשות כדי להביא את הגוף שלי להנאה מסוגים שונים ומגוונים, אני יודעת להשתחרר ולחוות אורגזמה רק מהחדירה, אני מרגישה הרבה יותר בסקס, אני נהנית הרבה יותר בסקס ואני נהנית הרבה יותר כשאני מענגת את עצמי. ברמות שלא חשבתי שאי פעם אגיע אליהן. אני חווה היום שרשראות של אורגזמות, השפרצות ואת כל הדברים שפעם רק שמעתי עליהם וחשבתי שאחוז מסוים מנשים יכול רק לחוות.

אבל אין דבר שרק בעולם הזה שרק אחוז מסוים מהנשים מסוגלת לחוות.

 

זה כמו לומר שרק חלק מהנשים מסוגלות להרות או רק חלק מהגברים מסוגלים להשפיך. זה לא הגיוני, אין בזה שום ביסוס מדעי או רפואי והאישה הבאה שתבוא ותגיד לי שהיא קראה מחקר שאמר שרק חלק מהנשים מסוגלות לחוות אורגזמה ואגינלית, יכולה גם לא לחוות בחיים יותר אורגזמות מצידי, כי הבחירה להקשיב למחקר שאומר שלא כל אישה יכולה היא בחירה. כמו שזו בחירה להאמין שכל אישה יכולה, אתן צריכות להחליט במה אתן מעדיפות להאמין – בכך שאי אפשר וחיי המין שלכן ישארו בינוניים או בכך שגם אתן יכולות, עם קצת עבודה עצמית.

זו גם בחירה של אישה מינית לא לפתח את המיניות שלה עוד יותר, כי היא לא חושבת שהיא צריכה.  בעיניי, דווקא אלו הן דווקא אותן הנשים המיניות שצריכות לרצות לשלוט על האורגזמות וההנאה שלהן בזמן סקס והן אלו שגם יכולות הכי ליהנות מהעבודה איתי. הן כבר מחוברות לגוף ולמיניות ויש להן בדרך כלל רק כמה חסימות קטנות שאפשר לעבוד עליהן בדרך אל העונג העילאי. וזה מצחיק, כי אותן הנשים הכי  מתנגדות לעבוד איתי, כאילו שאם הן באות אליי, זה אומר משהו על המיניות שלהןֿ; אולי שמשהו לא בסדר אצלן או שהן לא כאילה מיניות כמו שהן מציגות את עצמן בפני העולם. אבל אם נניח את האגו בצד לרגע נוכל לראות, שתמיד יש לנו לאן להתפתח, לצמוח ולפרוח וגם האישה הכי מינית בעולם יכולים ללמוד דבר או שניים חדשים על המיניות שלה דרך חוויות חדשות ולימוד של תחומים חדשים ושיטות חדשות. תמיד יש מה ללמוד.

אז אם אתן מזדהה עם מה שכתבתי ומרגישה מאוד מינית ומסופקת, כאילו אין לך מה ללמוד ממני, דעי לך שאני עלולה להפתיע אותך, כי יש לך המון מה ללמוד, דברים חדשים לגלות על הגוף שלך וגבהים חדשים של עונג לחוות. אני ממליצה לכל אישה שלא שולטת על האורגזמות שלה ולא מגיעה לאורגזמה מהחדירה בכל פעם שהיא עושה סקס לשאול את עצמה אם היא באמת מסופקת מחיי המין שלה למרות שעכשיו היא יודעת שהיא יכולה יותר. אם התשובה היא לא, אני לא באמת מסופקת, את יודעת כבר מה לעשות.

אני מדריכה נשים לחוות אורגזמות ואגינליות מהחדירה, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להגיע לזה. גם אני פעם לא הגעתי לאורגזמות בסקס והיום אני מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

 

2 תגובות בנושא “לכל אישה יש מה ללמוד על המיניות שלה….”

השאר תגובה