האם כל ואגינה נראית אותו הדבר?

האם כל ואגינה נראית אותו הדבר? התשובה היא לא. אין כנראה שתי ואגינות בעולם, שנראות בדיוק אותו הדבר כמו שאין שני פינים זהים. לכל אישה יש ואגינה קצת שונה, אצל כל אחת הדגדגן בגודל אחר למשל, ממוקם במקום אחר ולכל אישה נקודות גירוי שונות. העניין הוא כזה, אם את לא תדעי איפה נעים לך, איך את מצפה מבן הזוג שלך לדעת?

הדרך שלנו להנאה מינית מתחילה בהיכרות עצמית ואישית עם עצמך ובעיקר, עם הגוף שלך. כשלב הראשון תוציאי מראה, שבי על קצה המיטה ותתסכלי על הואגינה שלך באהבה וחמלה. היא מהממת, תאהבי אותי והיא תאהב אותך חזרה ללא תנאי!

ואם כבר את פה, הנה כמה עובדות חשובות שכדאי שתדעי על הואגינה שלך…..

– הפין והדגדגן התפתחו מאותו האיבר ברחם לכן הם נראים אותו הדבר

– בקצה פין יש 4000 עצבים ובקצה הדגדגן יש 8000 עצבים

– מטרת השפתיים החיצוניות ופנימיות היא להגן על הדגדגן

– הואגינה היא אחד מהאברים הבודדים בגוף שלנו שמנקה את עצמו, לכן אין לואגינה רע, יש לה רק ריח של ואגינה. אם יש לך משם ריח רע רו חריף, זה סימן לבעיה עמוקה יותר שכדאי לטפל בזה, בעיה פיזית או נפשית, כנראה בעיה נפשית שבאה לידי ביטוי בבעיה פיזית

– שום דבר לא יכול ללכת לאיבוד בואגינה, אין מעבר לרחם חוץ מבשני מקרים – לידה ומחזור וחוץ מזה אין מעבר שנפתח לרחם.

– כמו שכל ואגינה שונה, כך גם כל אורגזמה בין אישה לאישה ואצל אותה האישה. המטרה בסקס עבור נשים היא לא להגיע לאורגזמה אלא ליהנות מהחוויה.

– הואגינה לא מתרחבת יותר ככל שעושים יותר סקס. היא מתרחבת רק בזמן הלידה ומתכווצת חזרה מיד אחרי. אם אתן מרגישות שהואגינה שלכן רחבה מידי ניתן לעבוד על זה עם תרגילי כיווץ ושחרור אבל כנראה שזה רק בראש שלכן.

  • נשים לא עושות פיפי מהדגדגן. יש לנשים 3 חורים: הואגינה, השופכה והרקטום. החור של הפיפי הוא לא בדגדגן. כן אפשר לגרות את השופכה וזה מוביל לשפיכה נשית. כל אישה יכולה לחוות את זה אם היא רק תרצה.

אם אהבתן את הסרטון אתן מוזמנות לעקוב אחרי הערוץ או הבלוג שלי ואני תמיד אשמח לשמוע הצעות למוצרים שבא לכן שאנסה או נושאים שבא לכן שאדבר עליהם בסרטונים ופוסטים שלי!


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..

 


אני מדריכה נשים להתחבר למיניות שלהן וליהנות יותר מהחיים ומסקס בפרט, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת להגיע לדברים הללו. גם אני פעם לא נהניתי במלוא הפוטנציאל שלי מסקס והיום אני מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

 

 

השאר תגובה