דיי עם האובססיה על אורגזמות!!!!!

ככל שאני חוקרת יותר את תחום המיניות, אני מבינה כמה פספסנו את הנקודה. האובססיה סביב אורגזמות הורסת לנו את חיי המין. סוגי האורגזמות (2 או 8 או מה זה משנה?!), כמה זמן לוקח, איך זה מרגיש, איך גורמים לה להשפריץ…. ממתי סקס הפך למשהו שמודדים במספרים?! מתי התחלנו להתייחס לסקס כמו משימה או מטלה שמצליחים או נכשלים בה?! ממתי סקס ומספרים קשורים אחד לשני?!
 
זה מדהים שהשיח על מיניות בצמיחה בישראל, אבל כל עוד נמשיך לדבר על סקס במונחים של הישגים ומספרים, אנחנו ממשיכים לפספס את הנקודה, תרתי משמע.
 
סקס זו חוויה, מה שעושים בהנאה ובכיף, זה משהו שמתענגים ממנו, זה משהו מדהים שחווים יחד, זה ואו וואו, אי אפשר למדוד במספרים. אז די עם האובססיה לאורגזמות!

 

דיי עם האובססיה לאורגזמות!!!!!

ולמי שעכשיו קצת מבולבלת ולא מבינה למה אני מבקשת להפסיק עם האובססיה לאורגזמות, אם מה שאני מלמדת נשים זה להגיע לאורגזמה ואגינלית?!

בסרטון, אני אכן אומרת לא להתרכז ולהתפקס באורגזמה בזמן הסקס כי כשאת מתרכזת במשהו = את במיינד/מחשבות שלך ושם =  אין אורגזמה. לכן, ההתפקסות על האורגזמה היא הסיבה העיקרית לכך שנשים לא חוות אותה והיא באמת לא הדבר העיקרי בסקס.
ww.pinterest.com
 

כן, כל אישה יכולה לחוות אורגזמה ואגינלית, אבל לא אם היא באובססיה לאורגזמה. זה פשוט לא עובד.

אבל, נשים צריכות ללמוד לשחרר בזמן הסקס ולהיות נוכחות לגמרי בחוויה. ברגע שהן ידעו לעשות זאת, האורגזמה תגיע והיא אכן מופלאה. אני פשוט לא חושבת שהיא העיקר בסקס, זו מחשבה מאוד גברית והמיניות הגברית והנשית שונות במהותן אחת מהשנייה!!!!!
 
– עבור גברים האורגזמה הוא המטרה, כמו שעבור גברים הכל נמדד במספרים, הצלחות וכשלונות
 
– עבור נשים, כל החוויה המינית היא אורגזמית…..
 
זו חוויה שונה לחלוטין, אבל בגלל שעד לא מזמן הסתכלו על הגוף הנשי כמו שמסתכלים על הגוף הגברי, גם מבחינה מינית, יש תפיסה מוטעית שאומרת שגם המטרה של נשים בסקס הוא אורגזמה וזה לא נכון!
 
– כשמנסים לחוות אורגזמה, זה לא קורה
 
– כמשתחררים בזמן הסקס עד הסוף, זה קורה
 
רוב הנשים לא מצליחות לשחרר עד הסוף בסקס בגלל חסימות אנרגטיות שנוצרו אצלן בגוף בעקבות משפטים שליליים שיושבים בתת מודע, שנוצרו כתוצאה מחוויות מיניות שליליות במהלך חייהן ומונעות שחרור מלא. אם היית משתחררת באמת עד הסוף בסקס, היית מגיעה לאורגזמה כבר ממזמן, זה פשוט קורה מעצמו!
 
כדי ללמוד לשחרר בזמן הסקס מומלץ לעבוד עם מישהי כמוני כדי למצוא מה חוסם אותך מלהשתחרר ולשחרר את זה בתת מודע שלך. גם אני בתור אישה מאוד מינית, שחשבה שהיא מאוד משוחררת במיטה, מצאה המון דברים שהייתי צריכה לשחרר 🙂
 
יש עוד שאלות בנושא? שלחו לי הודעה ואענה לכם בהקדם!

אם אהבתן את הסרטון אתן מוזמנות לעקוב אחרי הערוץ או הבלוג שלי ואני תמיד אשמח לשמוע הצעות למוצרים שבא לכן שאנסה או נושאים שבא לכן שאדבר עליהם בסרטונים ופוסטים שלי!


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..

 


אני מדריכה נשים להתחבר למיניות שלהן וליהנות יותר מהחיים ומסקס בפרט, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת להגיע לדברים הללו. גם אני פעם לא נהניתי במלוא הפוטנציאל שלי מסקס והיום אני מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה