איך חיבור מחדש לגוף שלי עזר לי ליהנות יותר מסקס?

עד לפני כמה שנים, התביישתי להוריד גרביים כשהייתי עם גבר במיטה. תמיד היו לי כפות רגליים גדולות, גבריות ומכוערות, או ככה אני לפחות חשבתי, ועד גיל 23 בערך, מעולם לא הורדתי גרביים ליד גבר. ככה הייתי ומבחינתי זה היה בסדר גמור, עד ששכבתי עם בחור מקסים, שממש התעקש לראות את כפות הרגליים שלי. כשהוא ראה, הוא אמר שהן יפות ושאין לי סיבה יותר להתבייש בהן. מאז היה לי קצת יותר קל להוריד גרביים ולאט לאט השלמתי והתאהבתי מחדש בכפות הרגליים שלי. היום אני אפילו יוצאת מהבית בלי לק על האצבעות!! טוב, זה לא רק קשור לאהבה המחודשת שלי לכפות הרגליים שלי אלא לעובדה, שאני היום מקבלת את עצמי בדיוק כמו שאני, את כל החלקים שבי, היפים והלא יפים.

כשאני אומרת את זה לאנשים, הם בדרך כלל אומרים לי ״בסדר, אבל לך יש גוף מושלם אז ברור שאת אוהבת את עצמך כמו שאת״ וזה באמת קצת מסובך להסביר לאנשים שזה בכלל לא קשור לאיך הגוף שלי נראה, כי לכל אחת, גם לבחורה הכי כוסית בעולם, יש עניינים עם עצמה ועם הגוף שלה. ולא, לא תמיד אהבתי את הגוף שלי ולא, גם לא תמיד אהבתי את עצמי. התהליך של לאהוב את עצמי מחדש, כלל גם תהליך של חזרה לאהבה לגוף שלי וזה לא היה קל. זה לא שלפני, שנאתי אותו ,כמו שהייתי מנותקת ממנו – המחזור שלי הגעיל אותי, כל פעם שהייתי חולה הייתי בורחת לרופא, לא הפעלתי או הזזתי את הגוף שלי בכלל ולא ידעתי מה נעים לי ומה לא נעים לי בואגינה. הייתי מנותקת לחלוטין מהגוף שלי מתוך המחשבה שמה שבראש יותר חשוב גם ככה.

Kacy Johnson

אבל הניתוק הזה יצר המון חסימות שבאו לידי ביטוי בבעיות רפואיות בגוף. עם האקס המיתולוגי למשל, כל הזמן סבלתי מפטריות בואגינה. חשבתי שככה הגוף שלי פשוט, שככה זה כשעושים הרבה סקס, נוצרות פטריות! אבל זה לא נכון, פטריה בואגינה זה כמו איתות של הגוף שצועק לך ״הלו!! תתייחסי אליי!!!״ אבל אנחנו חושבת שזה מעיד על כך שמשהו לא בסדר אצלנו, אז אנחנו הולכות לרופא, מקבלות תרופה, מטפלות נקודתית בבעיה וממשיכות עם החיים, עד לפטריה הבאה. בדיעבד, אני מבינה שזה בכלל היה סימן שהגוף שלי זרק לעברי, כדי לאותת לי על כך שאני לא מאושרת בזוגיות הזו. אגב, זה נכון גם לגבי דלקות בדרכי השתן.

אבל שוב, הייתי כל כך מנותקת מהגוף שלי שלא ידעתי להקשיב לאיתות, אז הפטריות חזרו ואני סבלתי. רק היום כשאני מחוברת לגוף שלי, אני מבינה כמה הגוף שלנו חכם. הוא יודע בדיוק מה טוב לנו ומה לא, ועובד בצורה מושלמת והרמונית, כדי שאנחנו נוכל לחיות חיים נוחים ומענגים. אנחנו לא צריכים להגיד ללב שלנו לפמפם, הוא יודע לבד איך, מתי וכמה לפמפם כדי שהגוף יפעל בצורה המיטבית, זה נכון לגבי כל האיברים שלנו בגוף וכן, גם לגבי הואגינה. עובדה שהיא אחת מהאיברים הבודדים בגוף שלנו שמנקה את עצמה. הואגינה שלך תאהב אותך ותהיה מבסוטה, כל עוד את קשובה לה ומחוברת אליה, אוהבת אותה ומתנהגת אליה בחמלה ואמפתיה. אם את לא תתנהגי אליה ככה, גם היא לא.

צלמת איב מאיר

אז כחלק מהדרך שלי להתחברות מחדש למיניות שלי, התחברתי חזרה בין היתר, לגוף שלי. אני באופן אישי עשיתי את זה באמצעות יוגה בעירום ותרגול של מסאז' יוני, אבל יש המון דרכים לעשות את העבודה הזו. אני גם עובדת עם נשים בדיוק על זה ויש עוד הילריות שעובדות עם נשים על חיבור חזרה לגוף. אגב, מעבר לפטריות חוזרות ודלקות בדרכי השתן, הניתוק הזה לגוף הנשי שלנו מאוד יכול להשפיע על פוריות כלומר, אם את לא מחוברת בכלל לגוף שלך ואפילו קצת שונאת אותו, אל תתפלאי אם את מתקשה להיכנס להריון.

לגוף המיני יש תפקיד מאוד חשוב בחייה של אישה, במיוחד לאור העובדה שהגוף שלנו מסוגל ליצור חיים חדשים בתוכו – היצירה מקושרת לצ'אקרה השנייה שהיא גם מסמלת את המיניות הנשית, אם אנחנו מנותקת מהגוף שלנו זה סימן לכך שיש חסימה בצ'אקרה השנייה. זה משפיע על עוד דברים חוץ מעונג נשי כמו למשל על היצירתיות שלנו ורמת השמחה הכללית שלנו בחיים. באמת שיש כל כך הרבה יתרונות של חזרה לחיבור לגוף הנשי שאם אתן בכל זאת מחליטות לא לעשות עם עצמכן עבודה על הנושא, זה רק הפסד שלכן.

ולבסוף כמובן, הניתוק מהגוף שלנו הכי בא לידי ביטוי בניתוק מהואגינה שלנו, עד כדי שאנחנו לא מרגישות שום דבר בתוך צוואר הרחם, רק בדגדגן ולכן כמובן, אנחנו לא מגיעות לאורגזמות ואגינליות. כחלק מהעבודה שאני מדריכה נשים לחוות אורגזמה ואגינלית, אניי גם מלמדת אותן תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן מאחר והניתוק מהגוף שלנו יצר סוג של נימול בואגינה. מדובר הרי בשריר, שלא הפעלנו כמעט כל חיינו אז הגיוני שהוא יהיה רדום אבל זה לא סוף העולם, כי אפשר להעיר אותו על ידי הפעלתו מחדש. חיבור מחודש לגוף שלנו כולל חיבור מחדש לואגינה ואין תהליך חשוב יותר מזה עבור נשים.

@mysticmamma

אני למשל התחלתי לתרגל עם ביצה סינית, עם הביצה הגדולה ביותר ובהתחלה, לא הרגשתי שום דבר, הייתי בטוחה שזה לא עובד! אבל ככל שתרגלתי, ככה הרגשתי את הביצה יותר ויותר והיום אני מתרגלת עם ביצה קטנה ומרגישה אותו לחלוטין מבפנים. זה עניין של תרגול, כמו כל דבר בחיים ובמיוחד, כמו כל דבר שקשור לגוף. צריך ללמד את השריר לעבוד מחדש ולשמחתנו, לגוף יש זיכרון תאי כך שהוא זוכר הכל.

לסיכום, אני מאוד ממליצה לכן לשקול לעבור תהליך שיעזור לכן להתחבר חזרה לגוף שלכן ולואגינה שלכן. כל דרך שתבחרו תהיה טובה עבורך. לכל אחת יש שיטה או דרך מסוימת שמתאימה לה, חשוב להבין שלא כל שיטה מתאימה לכל אישה וגם אני לא מתאימה לכל אישה וזה בסדר, העיקר שתמצאו את הדרך שהכי טובה עבורכן! אל תעשי עבודה לחיבור לגוף רק כדי לחוות אורגזמות מהחדירה, תעשי את העבודה כי את רוצה לחזור למקום של אהבה עצמית ולאהוב את הגוף שלך, בדיוק כמו שהוא.


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..

 


אני מדריכה נשים להתחבר לגוף שלהן וליהנות יותר מהחיים ומסקס בפרט, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת להגיע לדברים הללו. גם אני פעם לא הייתי מחוברת לגוף שלי ולא נהניתי במלוא הפוטנציאל שלי מסקס והיום אני מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה