מה זה הילינג מיני?

אני מדברת הרבה על הילינג מיני ואני עוסקת בתחום כבר זמן מה, אבל לא הסברתי עד עכשיו במה בדיוק מדובר והחלטתי הגיע הזמן לחשוף את הידע הזה בפני כולם, כדי שיותר אנשים יבינו שזה בדיוק מה שחסר להם כרגע בחיים. אז קודם כל, אולי כדאי לעשות קצת סדר ולהסביר מה זה הילינג, מה זה הילינג מיני ואיך זה עובד ויכול לעזור לכם לשפר את חיי המין שלכם ואת רמות ההנאה ועונג שלכם ממין.

מה זה הילינג?

הילינג עובד ממקום של הבנה לגבי התת מודע שלנו ואיך הוא פועל עלינו ביום יום. כל חוויה או אירוע שקרה לנו מהלידה ועד היום, השפיע ומשפיע על מי שאנחנו, איך אנחנו פועלים ובעיקר, איך אנחנו מסתכלים על העולם ועל עצמינו. כל חוויה שלילית, יוצרת למעשה חסימה אנרגטית שיושבת אצלנו בתת מודע ומונעת מאיתנו לחוות או ליהנות מדברים שונים בחיים. החסימות הללו נמצאות בתת מודע ולא תמיד יש לנו גישה או הבנה לגבי איך זה משפיע עלינו באופן מדויק.

הילינג מיני

בתחום המיני, כל חוויה לא טובה שהייתה לנו במהלך החיים הקשור למיניות, עונג או לגוף שלנו, יוצרת חסימה בתת מודע שלנו שמשפיעה באופן ישיר על הואגינה שלנו ועל היכולת שלנו ליהנות מחוויות מיניות. לצורך העניין כדי להמחיש, מישהי שבפעם הראשונה שבחור בא לרדת לה, אמר לה שיש לה ריח מסריח, עלולה ליצור חסימה אנרגטית בתת המודע שלה, שאומר ״הואגינה שלי מגעילה ומסריחה״ וזה יגרום לה בהתאם לא ליהנות ממין אוראלי ובכלל לחיות עם חסימה אנרגטית בואגינה שלה שמונעת ממנה ליהנות כמו שהיא יכולה. היא לא מודעת לזה, מאחר וזה בתת מודע, אבל זה שם וזה חוסם אותה אם היא רוצה או לא.

בנוסף לחסימות הללו, הואגינה שלנו רדומה, כמו שריר שלא הפעילו כל החיים ולכן אנחנו לא מרגישות שום דבר בואגינה – בגלל החסימות ובגלל חוסר הפעילות של השרירים באיזור.

בגדול, אלו הם הסיבות העיקריות שנשים לא חוות אורגזמות ואגינליות ולא נהנות כמו שהן יכולות ליהנות. חשוב לי להבהיר שוב שכל אישה יכולה ומסוגלת פיזית להיות מולטי-אורגזמית וליהנות מאורגזמה מהחדירה בסקס אבל רובנו, לא חוות את הדברים הללו. למה? כי אנחנו חסומות, כי אגרנו במהלך חיינו אינסוף חוויות מיניות טראומטיות שהשפיעו על התפיסה המינית שלנו ועל התפיסה המינית של עצמינו. אנחנו לא נוגעות בעצמינו, לא ראינו לעצמינו מעולם את הואגינה, אנחנו לא יודעות איך להביא את הגוף שלנו לאורגזמה וסומכות רוב חיינו על בן הזוג שלנו שהוא יידע איך לענג אותנו, למרות שמעולם לא היה לו ואגינה ואין לו באמת מושג איך מיניות נשית עובדת.

מיניות נשית שונה ממיניות גברית

למען האמת, לרובנו אין מושג איך המיניות הנשית עובדת וזה חלק ממה שאני מלמדת נשים שנפגשות איתי. בקצרה, למדנו להסתכל על מיניות נשית כמו שמסתכלים על מיניות גברית, פיתחנו את הידיעה שהאורגזמה הנשית היא כמו הגברית ולמדנו שקשה לנו פיזית להגיע לזה ולכן, אנחנו כנראה פחות בנויות להנאה מינית ואנחנו מקבלות את הגורל הזה שלנו מבלי לתהות או לשאול לגביה שאלות חשובות כמו, האם זה חייב להיות ככה? התשובה היא אגב, לא.

התפיסה המוטעית לגבי מיניות נשית היא הסיבה שהרבה נשים שכן לומדות להגיע לאורגזמה ואגינלית אצל מומחיות, לא מצליחות. גם אני לא הצלחתי בהתחלה להגיע לאורגזמה הואגינלית שכל כך התאמצית להגיע אליה. בדיעבד, הבנתי שזה בגלל שחיפשתי את הדבר הלא נכון וכך הבנתי למה הרבה נשים לא מצליחות להגיע לזה; אנחנו מחפשות את האורגזמה הגברית בתוך המיניות הנשית שלנו, וזה פשוט לא עובד ככה. אישה זה לא גרסה חסרה של גבר, אישה היא אישה וגבר הוא גבר ויש בינינו הבדלים תהומיים שהגיע הזמן שנקבל ונבין כדי שנוכל סוף סוף לגשר מעליהם.

המיניות הנשית שונה לחלוטין מהמיניות הגברית וכדי לאפשר לנשים ליהנות במלוא הפוטנציאל שלהן, חשוב מאוד להבין את ההבדלים הללו לעומק. זה משהו שכל אחד ואחת יכולים ללמוד במידה ויש רצון לכך. אני מדברת על זה בהרצאה שלי ומלמדת נשים את הדברים החשובים במפגשים אישיים. העברת הידע זה חלק חשוב מהתהליך הזה ועלינו לשחרר מכל מה שחשבנו שאנחנו יודעות על מיניות עד כה ולהיות פתוחות ללמוד מחדש מה זה מיניות נשית, מהתחלה.

אבל איך זה עוזר לנו ליהנות יותר מסקס?

ובכן, בסך הכל מדובר בחדשות טובות לכולם כי זה אומר שהגורל המיני שלנו לא חקוק בסלע, אפשר לשנות ולשפר אותו, בעזרת כמה דברים שכל אחת יכולה לעשות.  אפשר לעבור תהליך של הילינג שעוזר למצוא ולפתוח את החסימות האלה, אפשר ליצור הרגלים והתניות מיניות חיוביות חדשות וניתן להעיר פיזית את האיזור מחדש על ידי תרגולים קבועים ומתן אהבה וחמלה לואגינה שלנו. כל אחת יכולה לעשות את העבודה הזו וכל אחת בעיניי צריכה לעשות את זה לפחות פעם אחת בחיים.

ברגע שנפתור את החסימות שלנו שמונועת מאיתנו ליהנות כמו שאנחנו יכולות, ברגע שנלמד להעיר את האיזור מחדש ולהחתבר אליו ממקום של אהבה וחמלה עצמית וברגע שנבין, שאנחנו כרגע מוגבלות אבל שיש לנו את היכולת ופוטנציאל להגיע לשיאים מיניים שמעולם לא תיארנו לעצמינו – נוכל לממש את מלוא הפוטנציאל המיני שלנו ואולי גם את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים האלה בכלל! מה שבטוח זה שהעבודה הזו שווה ניסיון, גם אם את לא בטוחה שזה יעבוד בשבילך כי עדיף תמיד לעשות ניסיון לשפר את המצב, מאשר פשוט לקבל אותו כמו שהוא, בתבוסה.

אני בעצמי עשיתי את העבודה הזו – פעם היה לי מאוד קשה להגיע לאורגזמה באופן כללי, אורגזמה מהחדירה בכלל אבל גם הדגדגנית הייתה לי קשה להשגה. תמיד חשבתי שאני מינית ושאני מסופקת מחיי המין שלי אבל גיליתי שאני מפספסת המון. עשיתי את העבודה, ריפאתי את הפצעים המיניים שלי שהפריעו לי ליהנות מסקס כמו שהגוף שלי מסוגל והיום אני מולטי-אורגזמית. הצלחתי להגיע לכל סוגי האורגזמות שיש ואני מרגישה שהמיניות שלי נפתחה ברמה שהיא מעולם לא הייתה לפני. משם, הרגשתי מחויבות להעביר את הידע הלאה לנשים אחרות מתוך המחשבה שאם אני הצלחתי, כל אחת יכולה לעשות את העבודה הזו, לכל אחת מגיע ואני יודעת שכל אחת יכולה ומסוגלת להצליח. מגיע לך ליהנות יותר, להיות מאושרת יותר, להיות שלמה.


אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


הירשמו לערוץ היו טיוב שלי!


 

השאר תגובה