מה זה באמת סקס טנטרי והאם כדאי לכם לנסות אותו?

יש כל כך הרבה טרנדים בעולם המיניות שאני מרגישה לפעמים צורך לעשות קצת סדר כדי שנצליח יחד להבין מי נגד מי. טנטרה למשל, הוא אחד הטרנדיים הלא מוערכים שיש היום בעולם המערבי – או שיש עליו ידעה מוטעה, מורים לא ישרים או הבנה מעוותת של הדבר והכנתי את הסרטון הזה כדי לעשות לכם קצת סדר בראש – מה זה טנטרה? איך עושים סקס טנטרי? איך סקס טנטרי יכול לעזור לכל אישה לחוות אורגזמה ואגינלית? כל זאת ועוד בסרטון!


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..

 


אני מדריכה נשים להתחבר לגוף שלהן וליהנות יותר מהחיים,  ומסקס בפרט ולחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת להגיע לדברים הללו. גם אני פעם לא הייתי מחוברת לגוף שלי ולא נהניתי במלוא הפוטנציאל שלי מסקס והיום אני מולטי-אורגזמית. זה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה או להתקשר אליי (054 690 7747) ונדבר על זה יחד.

 

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! כל מי שנרשם בחודש אפריל לרשימת הדיוור יקבל שיעור אונליין של חצי שעה, מתנה!!

באהבה, נטלי xxx

השאר תגובה