האם את באמת אישה מינית, או שאת רק טובה במיטה… למענו?

למשך שנים ארוכות, הייתי בטוחה שאני מחוברת למיניות שלי. ידעתי שאני טובה במיטה ושלגבר איתי תמיד כיף אז הייתי ״טובה במיטה״ אבל  ״טובה במיטה״ אצלי, למעשה היה ״יודעת לענג את הגבר שאיתי״. המחשבה לגבי העונג שלי אף פעם לא עלתה על הפרק. הגעתי לאורגזמות דגדגניות בלבד, וגם זה היה לי מאוד קשה ובכל זאת, קראתי לעצמי ״אישה מינית״ וממש לא חשבתי שיש לי על מה לעבוד בתחום הזה של חיי. דווקא שם, הרגשתי הכי ״בטוחה״ בידע ובכישורים שלי. אבל הנה היום אני מבינה, כמה לא הייתי מחוברת למיניות שלי בכלל, אלא ק למיניות שלו, המיניות הלגיטימית כביכול. כן, ידעתי לענג גבר, לעשות לו נעים, לגרום לו לגמור מהר, לאט או איך שבא לי אבל המיניות שלי לא קיבלה מעמד זהה, זה תמיד היה למענו.

אני חושבת שכנשים, יש לנו נטייה לעשות את הכל למען אנשים אחרים אבל כשזה מגיע אלינו, פתאום אנחנו מרגישות אשמות, לא בסדר, נרקסיסטיות שמרוכזות יותר מידי בעצמינו.  ״שחס וחלילה לא תעשי משהו שהוא רק למען הסיפוק והנאה שלך בלבד, זה חטא!״. אבל זה לא, זה רצוי ואף חובה לדאוג קודם כל לעצמך, ורק אחר כך לכל העולם.

זה תמיד מזכיר לי את המשל מהמטוס, הרי זה ״ברור״ כביכול לכולם, שהכי נכון במקרה של התרסקות מטוס זה לשים את המסכה קודם כל על הילדים שלך ורק אחר כך עליך, אבל אם תעשי את זה, את אולי תצילי את הילדים שלך אבל כנראה גם תמותי והילדים שלך בכל מקרה לא ישרדו בלעדיך, אז בזה ששמת את המסכה קודם עליהם, למעשה הרגת את עצמך ואותם. זו הסיבה שתמיד מורים להורים לשים קודם כל את המסכה על עצמם, ורק אחר כך על הילדים כדי להגביר את סיכוי ההישרדות שלהם.

גם בחיים זה נכון, אבל נשים לרוב שמות את המסכה על כל העולם ואחותו ואז, כשמגיע התור שלהן לשים את המסכה, הן יגידו משהו כמו ״לא לא, אני בסדר, העיקר שלכם יהיה טוב״. אבל מי שהכי לא טוב לו בסיפור הזה, זו את. את לא יכולה לחיות חיים שלמים מבלי לדאוג לעצמך בכלל – זו התעללות פיזית, נפשית ונשמתית ואת בעיקר עושה לעצמך רע. זו הסיבה שאני תמיד מדברת על כך שנשים צריכות להתחיל לדאוג גם לעצמן. אני אומרת את זה בעזרת המיניות, כי בסקס, זה ברור לכולם שנשים שמות את עצמן אחרונות (אחרת הן תמיד היו מגיעות לאורגזמה בכל פעם שעושים סקס, כמו גברים), אבל זה נכון גם לגבי החיים בכלל.

אז אם את קוראת לעצמך אישה מינית, אבל מתחילה להבין שאת לא טובה במיטה אלא טובה במיטה למענו, הסרטון הזה הוא במיוחד בשבילך….. כשתגיעי למצב שאת שולטת על האורגזמות שלך כמוני, אז! תוכלי לקרוא לעצמך אישה מינית ולשמחתכן, אני לא שומרת על המידע שלי בסוד אלא חולקת אותו עם כל מי שרק תרצה. מוזמנות לדבר איתי תמיד, באהבה גדולה.

 

אגב אני עובדת גם עם נשים אבל גם עם גברים שרוצים לעבור תהליך (לא על מיניות) אז אל תתביישו לדבר איתי! אני עושה גם מפגש נשי שבועי אצלי בתל אביב, אם מעניין אותך לשמוע מידע נוסף בבקשה תשאירי פרטים למטה ואעביר לך מידע ברגע שיהיה……


אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב! מעגל נשים ובו יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן. כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד 6 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

השאר תגובה