מי זו האישה המינית הישראלית החדשה

מיניות נשית זה נושא, שלא קיבל הרבה מקום עד לאחרונה. תמיד חשבו שהגבר הוא היצור המונע על ידי מיניות ונשים? הן רק עסוקות בלהדוף את כל הגברים החרמנים  מהן. הדימוי של האישה שמתלוננת על כאב ראש כדי להתחמק מסקס בלילה עם בעלה הוא דימוי שמוכר לרובנו, זו סיטואציה שכבר הפכה לבדיחה לא מצחיקה על חשבון נשים, שמעיד על כמה אנחנו לא מחוברים לרעיון שאישה, היא יצור מיני.

זה ברור לנו שכל אישה בחיים זייפה אורגזמה, אבל אנחנו לא מדברים על הסיבה לכך. כולנו זייפנו אבל לא נודה בכך בחיים. למה? אני חושבת שזה בגלל שסקס לא מטריד את רובנו יותר מידי, מעבר לעוד משהו מציק שהבעל שלנו רוצה שנעשה למענו. הזיוף הפך לחלק אינגרטלי מהחיים שלנו שלא פקפקנו בו לרגע. אבל למה לזייף הנאה או עונג?! זה אבסורד.

אבל הקטע המצחיק הוא שמיניות, היא בכלל נחלתן של נשים, לא גברים. באופן תאורטי, הגוף הנשי נועד ליהנות מסקס והמיניות הנשית היא אורגזמית בכללותה. כשאני עושה היום סקס, אני מוצאת את עצמי בחוויה אורגזמית אחת ארוכה – מהליטוף הראשון ועד הליטוף האחרון, אני באורגזמה בכל הגוף שלי ולפעמים, אני אפילו מצליחה למשוך את החוויה הזו אל מעבר לחדר המיטות וסתם להריגש באורגזמה כשאני עובדת או כשאני נוסעת באוטובוס. כל החיים פתאום מרגישים אורגזמיים ואני לא מבינה איך חייתי עד עכשיו.

בנקודה זו חשוב לי לציין שכל אישה בעולם יכולה לחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה. אין דבר כזה אישה שלא יכולה!!!! יש רק אישה שלא יודעת איך או שלא מחוברת לעצמה מספיק בשביל להתשחרר עד הסוף בסקס. למעשה, רובנו לא חוות אורגזמה בסקס, כי דיכאו לנו את המיניות מאז שנולדנו – ההורים, הבית, הסביבה, בית הספר, החברים, המדיה ותקשורת… כולם מדכאים את המיניות הנשית בישראל ומציגים אישה בתור אימא או זונה, אין אמצע. אין אימא חרמנית או זונה שהיא אימהית, את יכולה להיות או זה או זה ואת צריכה להחליט בגיל צעיר מה את.

אין מקום לאישה המינית בישראל, או יותר נכון לא היה עד עכשיו. אז מי זו האישה המינית הישראלית החדשה היא אימא אוהבת ודואגת, אישה מפנקת ודואגת אבל היא גם חרמנית ומינית ונהנית מחוויות מיניות והיא בטח נהנית מלחוות מולטי-אורגזמות, מכל הסוגים ומיד אחרי זה אוספת את הילדים מבית הספר ואוהבת אותם, אפילו יותר כי אישה שמרוצה מחיי המין שלה ומהמיניות שלה היא אישה יותר מאושרת, שמחה, רגועה, היא נראית יותר טובה והיא בריאה חטובה יותר מכל אישה אחרת שעדיין טורחת לזייף את האורגזממות שלה בסקס החודשי שהיא ובעלה בקושי עושים.

איך הופכים להיות כזו? קודם כל, עלינו לקבל את העובדה שחיי המין שלנו כרגע, לא מספקים כמו שהם, בטח לא אותנו. כדי להבין את זה, עלינו להבין שכל אישה יכולה להגיע לאורגזמה ואגינלית, שלכל אישה מגיעה לחוות אורגזמות מכל הסוגים בכל פעם שהיא עושה סקס ושמיניות, היא זכותנו הבסיסית כנשים. הגוף שלנו נועד ליצור ולהביא חיים חדשים אל תוך העולם הזה, ויצירת חיים חדשים קורה במפגש המיני ההטרו-סקסואלי. אם הגוף שלנו נועד להביא חיים חדשים לעולם,  זה בעצם אומר שהגוף הנשי נועד ליהנות ממיניות, סקס הוא למעשה שדה ההתמחות של נשים, לא של גברים כמו שחשבנו עד לא מזמן.

ברדע שנקבל את העובדה שחיי המין שלנו לא מספיק מעניינים או מספקים עבורנו, בלי בושה או אשמה על כך, נוכל לצאת למסע לחקר מציאת המיניות שלנו מחדש, בעיקר כי כל מה שחשבנו על הגוף שלנו ועל המיניות שלנו, פשוט לא נכון. המידע הגיע אלינו מהתקשורת, מורים או הורים שגם להם לא היה את הידע הנכון או המדויק.

דוגמא טובה לכך היא הפעם הראשונה שאנחנו עושים סקס – כולם חושבים שיורד דם בגלל שקרום הבתולין נקרע, אבל זה בולשיט, זה לא נכון. יש קרום אבל הוא לא נקרע בסקס הראשון, הוא גמיש ומתרחב וגם אם הוא נקרע, הוא מאחה את עצמו וממש לא סממן לבתולים.

לאישה יורד דם בפעם הראשונה שהיא עושה סקס כי היא כל כך בלחץ מהחוויה, שהיא מכווצת את כל הגוף שלה חזק חזק. עד כדי כך שכאשר הזין חודר אל תוך ואגינה מכווצת, זה גורם לכאבים, דם ולפצעים בתוך הואגינה שלנו. אני למשל עשיתי סקס לראשונה עם חבר שלי שאהב אותי, הרגשתי בטוחה ונאהבת ולא כאב או ירד לי דם. אבל הידע שקיבלנו, ושעליו אנחנו לא מערערות, הוא לא נכון ויש צורך מובהק ודחוף לחינוך מיני מחדש, לכל הגילאים!

רוב הנשים שאני עובדת איתן לא ראו מעולם את הואגינה שלהן, הרבה לא נגעו בו מעולם ואין להן מושג מה עושה להן את זה ומה לא אבל הן מתלוננות שהן לא חוות אורגזמות. ברור שהן לא חוות אורגזמות! אין חיבור בכלל בין ההנאה שלנו לגוף שלנו, אנחנו לא נהנות ולא גומרות כי אנחנו לא יודעות איך ובעיקר, כי אנחנו חושבות שאנחנו לא יכולות. לא מסוגלות. הגוף שלנו פשוט לא עובד ככה. גם זה בולשיט!!

את וכל אישה אחרת יכולה בתאוריה, ליהנות מסקס אפילו יותר מבן הזוג שלה אבל אתן לא, סתם, מחוסר ידיעה. אני מרגישה שחלק מהשליחות שלי בחיים אלה היא להפיץ את הידע הנכון לגבי מיניות נשית ולעזור להביא לאיזון בין האנרגיה המינית הנשית והגברית וזה חלק מהותי מהעניין – להסביר לנשים שהן ממשות 20% מהפוטנציאל המיני שלהן וללמד אותן איך לנצל את יתר ה-80%, שם גם נמצאת האורגזמה מהחדירה.

הידע שהכי חשוב לי להעביר לכן הוא כדלקמן – 

– כל אישה יכולה לחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה, השפרצות וכל סוג אחר של אורגזמה.

הסיבה היחידה שנישם לא חוות את הדברים האלה היא שהן חושבות שהן לא יכולות

– לכל אישה יש פוטנציאל מיני אדיר שהיא לא ממשת כרגע מחוסר ידע

– הגוף הנשי נועד ליהנות מעונג מיני, הרבה יותר מהגוף הגברי

– ברגע שתתחילי ליהנות מהגוף שלך והמיניות שלך, החיים שלך ישתנו – תראי צעירה יותר, תהיי מאושרת יותר, מסופקת יותר, מוארת יותר

כל מה שאני יכולה לעשות זה להעביר את הידע, להסביר את כל הדברים שאני יודעת על מיניות נשית ולעזור לכן להגיע לכל הדברים האלה שאני כבר הגעתי אליהן בעצמי. זו הסיבה שאני מציעה מפגשים אישיים, קבוצתיים ועושה סדנאות והרצאות – כדי להפיץ את הידע, להעלות את המודעות ולכוון אתכן בדרך הנכונה. אני מקווה שהבלוג שלי עוזר לכן להגיע לדברים האלה ויותר ומודה לכן על הזמן והקשב.


אני עובדת עם נשים שרוצות להתחבר למיניות שלהן ולחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה ואת כל סוגי האורגזמות הקיימות!!! אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב!

מעגל נשים ובו יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן. כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד 6 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח. המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

תגובה אחת בנושא “מי זו האישה המינית הישראלית החדשה”

  1. תודה רבה על הידע והעידוד והבאת המידע למודעות . זה מחלחל ובקצב שלו מפתיע ומביא אופטימיות. תודה

השאר תגובה