מה ההבדל בין ה-satisfyer לצעצוע מין רגיל?

לכל מי שלא מבינה עדיין מה ההבדל בין צעצוע מין רגיל לבין ה-satisfyer הכנתי סרטון מיוחד, כי זה בהחלט נושא חשוב שכדאי שתבינו בו קצת, למען העונג שלכן!

אני יודעת שמאוד מביך להיכנס לחנות סקס כדי לקנות צעצועים ועוד יותר מביך לשאול את המוכר שאלות ולקבל ממנו המלצות. זו בדיוק הסיבה שפתחתי את ערוץ היו טיוב שלי – כדי שתוכלו להתרשם מהמוצרים השונים ללא מבוכה, כדי שתוכלוח לדבר איתי על זה ולשאול שאלות וכדי שתוכלו להזמין את אותם המוצרים שאני ממליצה עליהם מבלי להיכנס לחנות סקס אפילו פעם אחת!

אני מציעה למכירה את כל המוצרים שאני ממליצה עליהם כי אני באמת מאמינה בהם ואני מקווה שהסרטון הזה ייעשה לכן קצת סדר לפני הקנייה הבאה שלכן!

 


אני עובדת עם נשים שרוצות להתחבר למיניות שלהן ולחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה ואת כל סוגי האורגזמות הקיימות!!!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב!

מעגל נשים ובו יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן.

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד 6 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח. המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

השאר תגובה