להשוות את עצמך לאחרות זה הדבר הכי גרוע שאת יכולה לעשות…. לאורגזמות שלך

הרבה נשים מספרות לי שבהתחלה הן נרתעו ממני ופחדו לדבר איתי לפני שהכירו אותי ושהן כל כך שמחות שהן עשו את זה כי אני בעצם לא באמת כזו מפחידה בחיים…… זה תמיד מצחיק אותי כי לא רק שאני ממש חמודה, אני גם כל החיים הייתי ביישנית והייתי צריכה להסביר לאנשים למה אני לא באמת סנובית, אלא פשוט ביישנית.

היום אני כבר במקום שאני מאוד בטוחה בעצמי אבל ממש לא על חשבון נשים אחרות, ליהפך, אחת המטרות שלי בחיים היא להראות לנשים שכל אחת יכולה לחיות חיים מלאי אהבה עצמית אז במקום להסתכל עליי ולקנא, עדיף בעיניי להסתכל ולראות מודל לחיקוי.

אם אני אחרי שנים של דיכאון ושנאה עצמית הצלחתי להפוך את החיים שלי ואת מצב הרוח שלי באופן תמידי, אין סיבה שגם אתן לא תוכלו…..

 


רוצה גם להגיע למקום של אהבה עצמית ולחיות חיים אורגזמיים? אני עובדת עם נשים שרוצות להתחבר למיניות שלהן ולחוות אורגזמה ואגינלית מהחדירה ואת כל סוגי האורגזמות הקיימות!!!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב!

במפגש יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן.

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד -86 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח (ניתן לשלם 500 על 4 מפגשים אם משלמים מראש).

המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

השאר תגובה