איך הפכתי להיות 'אלה' ואיך גם את יכולה להיות?

מה זה אומר להיות 'אלה'?

מה זה אלה?! יש רק אלוהים אחד והוא למעלה בשמיים….. לא? זה עניין של אמונה ופרספקטיבה. אי אפשר להתווכח עם כך שיש איזשהו סוג של כוח עליון בקיום שלנו, אחרת איך אפשר להסביר דברים כמו אינטואיציה?! להיות 'אלה', זה לאו דווקא במובן הדתי או רוחני, אלא ברמה האישית ופרטנית.

בעיניי, להיות אלה זה אומר להיות בטוחה בעצמך, במיניות שלך, בגוף שלך ובנשיות שלך וכדי להיות בטוחה בדברים האלה, אנחנו צריכות ללמוד לאהוב אותם. למדו אותנו בעיקר להיות בתחרות עם הסביבה שלנו ואף פעם לא להיות באמת מרוצות או מאושרות.

אלה אמתית, היא כל הדברים האלה ועוד..

כל אישה יכולה ללמוד להיות כזו. זה מצריך קצת עבודה אישית ומאמץ אבל בסופו של דבר זה שווה את זה.

 

ומה זה אומר ברמה הפרקטית?

ברמה הפרקטית, להיות אלה זה אומר לחיות חיים מלאי ביטחון, להתלבש בצורה בה את הכי מרגישה סקסית, להיות מינית בלי להתבייש, לאהוב את הגוף שלך כולו כולל איבר מינך.. ולהיות מחוברת לעצמך עד הסוף, לא לקחת דברים שאומרים לך ללב, לחיות בחמלה כלפי כל הסובבים אותך ממקום אוהב, לראות את הילדה הפנימית והחמודה שבתוכך ולאהוב אותה, להיות נוכחת בכל רגע ורגע בחיים שלך, במיוחד בחוויות המיניות ולהיות המלכה של החיים שלך.

למה כדאי לך? כי מגיע לך, כי זו הזכות הכי בסיסית שלך כאישה.

נשים מרגישות בסדר עם עצמן בדרך כלל, עד שזה מגיע למיניות. הטענות קבועות  נשמעות כמו ״מה פתאום! הגבר הוא זה שצריך להוביל בסקס, הוא אחראי, זה השטח שלו והוא זה שצריך לדעת מה הוא עושה ולעשות את זה טוב״, אבל זו הנחה מוטעית!!!! מיניות, זו לא נחלתם של גברים, אלא של נשים! לנו יש את העצמה וכוח בתוך הגוף שלנו ליצור ולהביא חיים חדשים בעולם, הרחם שלנו מהווה פורטל לצד השני ממנו מגיעות נשמות חדשות אל העולם, בנו יש את כוח היצירה הגדול וחזק מכולם וכוח היצירה מונע על ידי אנרגיות מיניות, אז איך מיניות זה של גברים?! זה הכי של נשים בעולם, פשוט שכנעו אותנו למשך כל כך הרבה שנים שזה שלהם שהתחלנו להאמין להם.

אישה שפתוחה עם המיניות שלה, יכולה לחוות חיים אורגזמיים והחוויה המינית שלה יכולה להיות כולה אורגזמה אחת ארוכה וחזקה, ככה אני חווה היום סקס –  אורגזמה אחת ארוכה ומענגת. זה הפוטנציאל המיני שיש בכל אישה. אנחנו לא חשופות או מגיעות לזה כרגע כי אנחנו חסומות בגלל הטראומות והחוויות השליליות המיניות שחווינו והן סוגרות אותנו ומונעות מאיתנו להשתחרר בזמן הסקס ובחיים בכלל.

 

מה זה טראומות מיניות?

הטראומות נוצרות כתוצאה מחוויות לא נעימות שחווינו כילדות ולא פירשנו נכון, כי כילדות, היה לנו ידע מוגבל על העולם ואיתו יצרנו כל מיני אמיתות על העולם ועל עצמינו.

אמיתות אלה מבוססות על הבנה לא נכונה וידע מעוות שאספנו בילדות. למשל, אם החבר הראשון שלנו זרק לנו הערה על הואגינה שלנו, יכול להיות שכל החיים נחשוב שהואגינה שלנו מעוותת ומכוערת. זה יגרום לנו להסתגר מינית ולא להשתחרר בזמן חוויות מיניות וכך, גם לא להגיע לאורגזמה. אבל אותו הבחור לא באמת ראה יותר מואגינה אחת כל חייו חוץ מבפורנו, כי גם הוא היה נער צעיר והוא כנראה אמר לך את המשפט הזה מתוך מקום ילדותי וחסר ביטחון ולכן אין באמת אמת בדבריו, אבל את כנערה צעירה לא ידעת או הבנת את זה, רק נעלבת וקבעת קביעה – ״הואגינה שלי צרה, מכוערת, מגעילה ומסריחה!״

המשפט הזה מוצא לעצמו בית עמוק עמוק בתת מודע שלנו, ומשפיע על הגוף והמיניות שלנו באופן ישירות וברור – כל עוד הוא שם, לא נצליח להשתחרר עד הסוף בזמן קיום יחסי מין ובטח שלא נחווה אורגזמה ואגינלית. ככה התת מודע והמוח האנושי עובדים, בכל תחומי החיים, אבל במיוחד במיניות הנשית. לכן, ברגע שנשחרר מכל ההתניות המיניות השליליות שלנו, נוכל להשתחרר עד הסוף במיטה ולתפוס את המקום של בסקס – אלות, שמובילות ומנתבות את הגברים למקומות טובים ואוהבים.

בקלף האוהבים בטארוט הגבר עומד בצד ימין עירום ומסתכל על האישה, שעומדת בצד ימין עירומה והאישה, מסתכלת למעלה לשמיים. הקלף הזה מציג את החיבור בין הזכרי לנקבי ואת התפקידים של כל אחד מהם – תפקיד הגבר לתמוך, להעריץ וללמוד מהאישה ותפקיד האישה להביא את הידע ואת החיים החדשים אל העולם הזה ולהדריך את הגבר. זה נכון בחיים אבל בעיקר, במיטה. לכן, אני מלמדת נשים שברגע שהן יתחברו לאלה הפנימית שבהן, הן יוכלו להביא את זה לחדר המיטות ולזוגיות שלהן ולהוביל את הגבר שלהן אל עבר סקס מטריף חושים ואורגזמי.

 

ומה מעבר לאלה במיניות?

מעבר למיניות, אלה אוהבת את הגוף שלה, ללא קשר למראהו או למשקל שלו, היא אוהבת את החזה שלה, את הואגינה שלה, את הירכיים ואת ההיקפים שלה כי הם שלה. אלה אמתית אוהבת את עצמה כי היא עשתה עבודה עם עצמה וניקתה את כל החוויות השליליות,.

אלה אמתית אוהבת את עצמה בזכות מי שהיא, לא משנה מה וללא תנאים. אלה אמתית אוהבת את כולם, כי היא מבינה שאין באמת נפרדות, כולנו אחד וכולנו אהבה ללא תנאים ולכן היא אוהבת את כולם. אלה אמתית רואה את כולם כילדים קטנים חמודים ותמימים ושולחת לכולם אהבה וחמלה ממקום של אמת. אלה אמיתית היא אלה בכל תחומי החיים שלה וכן, היא גם חווה אורגזמות ואגינליות.

איך אני התחברתי לאלה שבתוכי?

אחרי שעברתי את התהליך המדהים הזה ומצאתי את האלה שבי, אני בהחלט ממליצה לכל אישה לעבור תהליך כלשהו להתחברות לאלה הפנימית שבה. עברתי תהליך מטורף בשנתיים האחרונות שהוביל אותי להרגיש כמו אלה כמעט כל הזמן – התחלתי לנקות את כל הטראומות מהעבר שלי, לרפא את כל פצעי הילדות, הוצאתי את כל המפלצות ממתחת למיטה והתחלתי להתמודד איתם, אחד אחד. פתחתי הכל, היה לי קשה וכואב ולא נעים ולפעמים ניסיתי להתחמק מהעבודה אבל בסופו של דבר, אחרי שעברתי שלב מסוים בדרך, כבר ידעתי שין דרך חזרה והלכתי על זה עד הסוף. בעקבות התהליך שלי אני אפילו עובדת כ״מטפחת אלות״ ויש עוד כמוני בארץ ובעולם; נשים שעובדות עם נשים כדי לחזק ולהעצים אותן בכל תחומי החיים ובמיוחד, במיניות.

העבודה שעשיתי עם עצמי כללה בין היתר מדיטציה מודרכת (הקלטה בה מישהו מדבר ואת רק צריכה להקשיב לזה) כל יום בבוקר של 10 דקות, שינוי של הרגלי האכילה והרגלי הצריכה שלי, נוכחות מוגברת במצבי קיצון בחיים ובמצבים רגילים, טיפולים אינטנסיביים בכל התחומים בהם הייתי צריכה עזרה (במיניות אצלי בעיקר), קריאת ספרים רבים בנושאי תודעה, נשיות ומיניות (אשמח תמיד להמליץ למי שרוצה לחקור) ובנוסף לכל זה, כל שבוע פתחתי פצע אחר, חקרתי אותו, הרגשתי את הכאב שהדחקתי מילדות ושחררתי אותם חזרה לעולם. מאז, הם כבר לא שלי.

האם כל אחת יכולה לעשות את זה?

כמובן, כל אחת יכולה להעיר ולהתחבר לאלה שבתוכה ובכל אישה יש אלה. זה הכל עניין של רצון וכוונה, אם יש לך רצון והכוונה שלך מותאמת לרצון הזה, השמיים הם הגבול.

העליתי סרטון על התירוץ המוכר ביותר בקרב נשים אחרי ״אין לי זמן״ שהוא ״אין לי כסף״.

״אין לי כסף״ זה רק תירוץ שנשים משתמשות בו כשהן עוד לא מוכנות לעשות את העבודה.. וההתייחסות שלי לזה היתה כדי לתת לכן סימן דרך, סממן לכך שאתן עוד לא מוכנות.. כי כסף, תמיד יש.  

השפע קיים בחוץ בשביל כולם. גם לכן יש חיבור לשפע. כל אחת שקוראת את הפוסט הזה יודעת שהיא בזבזה בחודש האחרון קצת יותר מידי ממה שהיא תכננה הוא שהיא קנתה כמה פריטים שהיא הייתה יכולה לוותר עליהם. הוויתור של הקנייה כדי לטפל בעצמך, הוא צעד ראשון מעולה בכיוון הנכון.

בכל אחת מאיתנו יש אלה חבויה שמתה לצאת החוצה לעולם ולעוף על עצמה, הגיע הזמן שנאפשר לה לצאת, שנחזור לאהוב את עצמינו ואת המיניות שלנו, שנאהב את עצמינו ללא תנאים, שנעריך את עצמינו ואת הכוח שלנו וכמובן, שנהנה מסקס לא פחות מבן הזוג שלנו ואולי אפילו יותר. זה אפשרי, אני יודעת כי אני בעצמי עשיתי את זה.

כיום, אני מרגישה כמו אלה אמיתית, זה השתחרר בפסטיבל פשוט בו הסתובבתי ארבעה ימים עירומה במדבר. פתאום תפסתי את עצמי נהנית מהמבטים של אחרים על הגוף שלי והמבוכה של פעם, פשוט לא הייתה שם. התחברתי שם לעוצמות שתמיד היו טמונות בי והשתחררתי מכל הרעיונות השליליים שהיו לי לגביי עצמי. השתחררתי מכל הציפיות ופשוט הייתי אני, אלה אמיתית ואני יודעת שכל אחת מכן יכולה גם להגיע לזה.


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.

 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ.
 
את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב!

במפגש יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן.

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד 8 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח (ניתן לשלם 500 על 4 מפגשים אם משלמים מראש).

המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

 

השאר תגובה