מותר לי להיות חרמנית

תמיד הייתי ילדה חרמנית. בו זמנית, תמיד דיכאתי את החרמנות שלי ובהתאם, גם את המיניות שלי. אני לא לבד, אני מאמינה שנשים רבות דיכאו את החרמנות שלהן במהלך חייהן, בגלל כל מיני משפטים כמו ״תהיי אישה צנועה ותמצאי בעל טוב״ או ״אישה שמינית מידי היא לא חומר לחתונה״. הפחידו אותנו מאז שאנחנו קטנות עם כל מיני איומים מוזרים כאלה כמו ״אף פעם לא תמצאי מישהו שיתחתן איתך אם תתנהגי כמו זונה״. גדלנו עם מן ידיעה הזויה כזו שאם נהייה מינית מידי, ניענש, אם נודה בקול רם שאנחנו אוהבת סקס, נענש, אם נרצה יותר מידי סקס, נענש והרשימה ממשיכה. וכך, בכל שנות הבגרות שלי, הרגשתי חרמנית אבל אמרתי לעצמי בראש שזה לא בסדר, שאסור לי. דיכאתי את החרמנות הזו עד שהיא כמעט ונעלמת ורק צצה כשהיה ״לגיטימי״ עבורה לצוץ, כלומר במצבים מיניים עם גברים, וגם אז לא תמיד.

השבוע בתרגול יוגה בעירום הבנתי משהו חשוב על עצמי, כמו שקורה לי כמעט בכל תרגול שם בסטודיו. מה שהבנתי זה שעד היום, (בגיל 33, יחד עם זה שאני כותבת ועובדת בתחום המיני ומלמדת נשים אחרות להתחבר למיניות שלהן) אני מדכאה את החרמנות שלי כשהיא עולה, באופן אוטומטי. בשיעורים למשל, המורה לפעמים אומר לגעת באזור איבר המין, כדי להעצים את האנרגיה המינית שאיתה אנחנו עובדים הרבה בשיעורים, וקלטתי שאני עושה את זה בכאילו!!! אני נוגעת באיבר המין, אבל אני לא מגרה ואני לא מעלה את האנרגיה המינית שלי. זה לא שאני לא רוצה לעשות את זה או שאני לא יודעת איך, אני פשוט באופן אוטומטי מדכאה את החרמנות שלי, מתוך תחושה שזה לא בסדר וקצת מתוך מבוכה מאחרים שאני כל כך חרמנית.

הייתי מתוסכלת ברגע הראשון שהבנתי את זה, איך יכול להיות שאני עדיין עושה את זה, עם כל העבודה העצמית שהשקעתי בה בשנתיים האחרונות? איך יכול להיות שאני לא מצליחה להשתחרר עד הסוף ולאפשר לחרמנות שלי להשתולל ככל העולה על רוחו? איך ייתכן ואני עדיין עוצרת את המיניות שלי, את החרמנות שלי ולמה? אני הרי כבר ריפאתי את כל ההתניות המיניות השליליות שהיו לי, לא? אז זהו, שזו עבודה שכנראה אף פעם לא באמת נגמרת ואני ממשיכה ללמוד כל יום משהו חדש על עצמי, על הגוף שלי ובעיקר, על המיניות שלי וההתנהגות המינית שלי בפרט.

@liorphotographer_official

בזכות כל העבודה הזו שאני עושה, אני יודעת להגיד שאני לא רוצה יותר לחסום את החרמנות שלי, כי להיות חרמנית זה דבר מופלא!!! זה מדהים ויפה וסקסי, זה חושני ומתוק וחמוד מצידי ואין בזה שום דבר לא בסדר. התובנה שנפלה לי, גם עזרה לי להבין שאנרגיה מינית היא למעשה חרמנות , וזה מאוד מקל עליי כי לדבר עם מילים כמו ״אנרגיה״ זה תמיד מופשט, אבל כולם יודעים מה זה חרמנות ואיך לזהות את זה אצלם. מאותו היום, הפסקתי לדכא את החרמנות שלי או התחלתי לנסות להעצים את החרמנות שלי ולאהוב אותה, לקבל אותה, לאפשר אותה להיות, להשתחרר וליהנות ממנה ללא רגשות אשמה או בושה. זה הרגל וזה ייקח לי זמן לשנות אבל אני שמחה שעליתי על זה עכשיו ולא בעוד 40 שנה!

אז היום כדי להתנהל בצורה טובה יותר עם החרמנות שלי, אני עוצרת מידי פעם, עוצמת עיניים ושואלת את עצמי ״נעים לך או לא נעים?״, ״את חרמנית או לא?״, ואני לומדת לעבוד ביחד עם החרמנות שלי, עם ההבנה שזו אנרגיית החיים, הצ'י שלי ובעיקר למדתי לא לדכא את החרמנות באופן אוטומטי, אלא לתת לה לזרום, כמו נהר מופלא של מיניות נשית שזורמת בתוך הגוף שלי ומתה כבר לצאת החוצה לעולם ולהגיד שלום לכולם, הרי החבאתי אותי במשך רוב חיי, כאילו היא הייתה משהו שצריך להסתיר. איזה כיף שהיום הבנתי שהיא בדיוק ההיפך – משהו שצריך לאהוב, לקבל, להכיל ולעבוד יחד איתה ולא נגדה. רק ככה אוכל להגיע לשיאים חדשים עוד יותר במיטה, בסקס ועם עצמי.

אני מאמינה שכל אחת מאיתנו צריכה לשאול את עצמה את השאלות האלה – האם גם אני מדכאת את החרמנות שלי? איך זה בגלל מרגיש בגוף כשאני חרמנית? האם אני מרשה לעצמי בכלל לחוש חרמנית או שאני עסוקה בלהסתיר את זה כל הזמן? מה בעלי יחשוב אם הוא ידע שאני יותר חרמנית ממנו? האם אכפת לי מספיק כדי לדכא את החלק הזה שבי, או האם אני קודם כל רוצה לדאוג לטוב שלי ולתת לחרמנות שלי ביטוי?

אישה חרמנית זה לא דבר פסול, אישה חרמנית היא אישה שזורם לה בגוף הרבה אנרגיה מינית ואנרגיה מינית היא אנרגיית החיים אז אפשר לומר, שאישה חרמנית חיה יותר מאישה לא חרמנית, רק בשביל זה שווה לעשות את העבודה הזו, לא?


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.
 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ.
 
את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!

 


מפגש נשי שבועי״ בתל אביב!

במפגש יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי ועוד…. לא צריך לבוא כל פעם, אפשר כמה פעמים שרוצים לפי איך שמרגיש לכן.

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה. בכל מפגש יהיו עד 8 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח (ניתן לשלם 500 על 4 מפגשים אם משלמים מראש).

המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


 

הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

 

השאר תגובה