בזוגיות ונמאס לך לעשות איתו סקס? הפוסט הזה בשבילך

אני שמה לב שהרבה נשים נשואות שבאות לעבוד איתי, עושות סקס עם בן הזוג שלהן, למרות שלא ממש בא להן. אז למה הן בכל זאת עושות סקס? כי לא נעים להן, כי הן מרגישות מחויבות או במקרה שלי האישי, מקשר עבר – כי פחדתי שאם אני לא אעשה סקס מתי שהוא רוצה, הוא יעזוב אותי. האמת? כשאני חושבת על זה, הוא באמת עזב אותי בגלל זה, אבל לא רק.

פשוט בסוף הקשר, כשכבר לא היה איכפת לי להרשים אותו, התנהגתי כמו שבאמת רציתי להתנהג והוא הופתע מהדמות החדשה הזו ולא הבין מה השתנה אצלי פתאום חחח היו לי בזמן הקשר הזה גם המון בעיות רפואיות שם למטה באיזור הרגיש, והיום אני יודעת שזה קשור לעובדה שעשיתי איתו המון פעמים סקס גם כשלא רציתי או כשלא הייתי חרמנית. אני למדתי להקשיב לגוף שלי, מתי בא לו ומתי לא ולמדתי גם לפעול בהתאם לכך.

היום אם לא בא לי, אני לא עושה סקס ולא משנה מה!!! אין סיבה שגם את תעשי סקס אם לא בא לך, תעשי רק כי את חרמנית, כי את רוצה ולא מאף סיבה אחרת. הסקס הוא גם בשביל העונג שלך ואין שום סיבה בעולם לעשות את זה אם זה לא בשבילך גם.

מותר לך להגיד לא, גם אם זה בעלך מותר לך לא לספק אותו אם לא בא לך באותו הרגע הוא יודע לספק את עצמו, תאמיני לי הוא יסתדר ואם בגלל זה הוא יילך למישהי אחרת אז שיילך הוא כנראה לא היה שווה גם ככה את המאמץ והכי חשוב, מותר ורצוי שתהני מסקס, בכל פעם שאת עושה סקס ללא יוצא מן הכלל אם זה לא המצב, אפשר לעבוד על זה אבל לעשות סקס כשלא בא לך ורק לחכות שזה ייגמר זה לא באמת הפתרון.


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.

 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ. את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל natashalahav@gmail.com ואראה כיצד אוכל לעזור לך!

הדרכת אורגזמות קבוצתית –  בתל אביב!

בכל מפגש יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי וכמובן, נלמד איך להגיע לאורגזמה ואגינלית מהחדירה ולכל סוגי האורגזמות….

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו אספר על הדרך וחקירה שלי אל תות עולם המיניות הנשית. נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה.

בכל מפגש יהיו עד 4-8 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח

(ניתן לשלם 400 על 4 מפגשים אם משלמים מראש).

המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

 

השאר תגובה