הטריק היחיד להגיע לאורגזמה שבאמת עובד!!!

אני כל היום שומעת נשים מגדירות את האורגזמות השונות עם כל מיני שמות וטכניקות להגיע אליהם וזה מתסכל אותי נורא, מאחר וזה בגדול דיי בולשיט. אורגזמה זה שחרור אנרגיה מינית, זה יכול להגיע מגירוי של כל מיני איברים בגוף אבל הגירוי הוא גירוי והאורגזמה היא השחרור המיני וזה לא כל כך משנה איזה שם נותנים לזה או איך מגיעים לזה. אז מה הטריק היחיד לנשים שרוצות לחוות אורגזמה שבאמת עובד? צפו בסרטון כדי לגלות…..

 

 


ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.

 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ. את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל natashalahav@gmail.com ואראה כיצד אוכל לעזור לך!

הדרכת אורגזמות קבוצתית –  בתל אביב!

בכל מפגש יהיו שיתופים, מידע על מי-נ-יות נקבית, נשימות, קצת תנוחות יוגה לחיבור למי-ני-ות נשית, טיפים, ריפוי קבוצתי וכמובן, נלמד איך להגיע לאורגזמה ואגינלית מהחדירה ולכל סוגי האורגזמות….

כל מפגש ייערך כשעה וחצי ובו אספר על הדרך וחקירה שלי אל תות עולם המיניות הנשית. נדבר על מיניות נשית, נלמד דברים חדשים על מיניות נשית, טיפים להעצמת האנרגיה המינית לבד ובזוגיות, תרגילים פיזיים להחייאת הואגינה ועוד המון דברים מעניינים ומועילים עבור כל אישה.

בכל מפגש יהיו עד 4-8 נשים וההשתתפות תהיה בעלות של 150 ש״ח

(ניתן לשלם 400 על 4 מפגשים אם משלמים מראש).

המפגשים יתקיימו בתל אביב בימי ראשון בשעה 20:00 מידי שבוע.

למידע נוסף על המפגשים והרשמה


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

 

השאר תגובה