את לא באמת אוהבת את עצמך ולכן, את לא גומרת.

התחלתי לפני חודש להעביר סדנה לנשים שרוצות לחוות אורגזמות אבל זה מצחיק, זה אני בעצם לא באמת מלמדת אותן להגיע לאורגזמה. אף אחת לא יכולה ללמד אישה אחרת להגיע לאורגזמה!!!!

אז מה אני כן עושה בסדנה? אני מלמדת נשים לחוות עונג, הנאה, כיף, תשוקה, אני עוזרת להן להבין מה חוסם אותן מלהשתחרר וליהנות בסקס ולהגיע לאורגזמות, מה מדליק אותן, מה מגרה אותן, מה לא, איך להתנהל בצורה בריאה בחוויה מינית, איך לתקשר עם בן הזוג סביב הנושא, איך לתקשר עם עצמי ועוד מלאאאא דברים חשובים וסופר מעניינים אבל יחד עם כל זה, אין לי טריק לנשים שרוצות ללמוד איך להגיע לאורגזמה.

האורגזמה, נמצאת בעונג, בשחרור, באפשור, ביכולת שלי לאהוב את עצמי, להעריך את עצמי, לקבל את עצמי ואת הגוף שלי כמו שהם וללא רצון סמוי להשתנות או לשנות. כל אישה יכולה פיזיולוגית להגיע לאורגזמה, אז למה לא כולן חוות את זה? למה נשים צריכות לבוא לסדנה כדי להבין איך להתנהגל מינית עם הגוף שלהן? יש לזה המון סיבות, חברתיות, משפחתיות וסתם סיבות של החיים. העניין הוא שהרבה נשים לא מקשרות בין חוויה מינית טראומטית בילדות לבין חוסר היכולת שלהן ליהנות בסקס וזה בדיוק ההקשר החדש שאני יוצרת אצל נשים שבאות לעבוד איתי.

אורגזמה היא סך הכל שחרור או פורקן של אנרגיה מינית. היא יכולה להגיע ממגוון סוגי של גירוים בכל רחבי הגוף, כולל גירוי נרתיקי, אבל אם אני לא משוחררת, לא מרגישה את הגוף שלי ולא נוכחת בזמן החוויה המינית, כנראה ששום אורגזמה לא תהיה אלא הרבה תסכול וייאוש במקום. אז איך משנים את המצב? האם כל אישה יכולה לשנות את המצב? האם יש אפשרות לחזור לחיים של תשוקה, אחרי שנים של חיים ישנונים וחסרי תשוקה או ריגוש? כן, אבל את צריכה להחליט שזה מה שאת רוצה בחיים שלך כי אחרת, זה לא יגיע סתם ככה לבד.

העבודה העצמית שאני עושה עם נשים היא בתחום המיניות, אבל היא נכונה לכל תחומי החיים. הבסיס של העבודה היא ״אהבה עצמית״ ולמרות שזה קצת קלישאתי להגיד, זו האמת. אם את לא אוהבת את עצמך, אין סיבה שתרגישי שמגיע לך ליהנות בסקס ולכן, כנראה לא ממש תהני. אהבה עצמית נשמע כמו משפט כזה ששמים על מדבקה של אוטו, אבל ככל שאנחנו מתנגדים יותר לרעיון, ככה יש לנו כנראה עניין אישי איתו. אם את רואה שאת ממש לא אוהבת את זה שאני מדברת על אהבה עצמית, יש מצב גדול שאת…. עמוק בפנים….. לא אוהבת את עצמך, או לא אוהבת את עצמך מספיק. אם נשנה את זה, נשנה את כל החיים… שווה לנסות, לא?

Imgur

כדי לתת לכן משהו לקחת אתכן גם לחיים הפרטיים ולא סתם לקרוא אותי, אומרת לכן כמה אתן צריכות ללמוד לאהוב את עצמכן, הנה כמה תרגילים שכל אחת יכולה לעשות בבית כדי להתקרב קצת יותר לאהבה עצמית ללא תנאים, כזו שיש בתוכה גם אורגזמות!

תרגילים לאהבה עצמית

1. תעמדי מול המראה, עירומה לגמרי, לפחות פעם בשבוע ותגידי לעצמך בקול רם את כל הדברים שאת אוהבת בגוף שלך. זה יכול להיות דברים קטנים כמו ״איך הסתדר לי השיער היום״ או דברים גדולים כמו ״איזה כוסית את אחרי שלוש לידות!״…. גם אם זה לא מרגיש לכן נוח, נסו לעשות את זה בכל זאת…. fake it till you make it!!!

2. תעשי רשימה של כל האיברים בגוף שלך ותכתבי ליד כל איבר, משהו אחד שאת מודה לאיבר הזה למשל…. תודה לרגליים שלי שבזכותן אני יכולה ללכת/לרות/להעלות במדרגות, תודה לעיניים שלי שבזכותן אני רואה את העולם וכו'…..

3.  תסתכלי על הואגינה שלך עם מראה ותלמדי לאהוב אותה. אם התרגיל הזה לא נוח לך לעשות, זה בדיוק מה שאת צריכה לעשות כי אם לא נאהב את הואגינה שלנו, איך נוכל לצפות מאנשים אחרים לאהוב אותה?

אני מקווה שאחד מהתרגילים האלה עזרו לך להתקרב קצת יותר למקום של אהבה עצמית ומזכירה לך שאם את רוצה לעבוד איתי במפגש אישי או קבוצתי, את יותר ממוזמנת!!! לבינתיים , הנה סרטון כיפי שהעליתי לערוץ היו טיוב שלי! שולחת לכן מלא אהבה…

 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץאת הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל natashalahav@gmail.com ואראה כיצד אוכל לעזור לך!


הירשמי לסדנת אורגזמות שלי אונליין ותלמדי בארבעה שבועות לחוות אורגזמה ואגינלית וליהנות יותר בסקס!!! לקבלת מידע נוסף

 


הצטרפי לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..


 

השאר תגובה