סדנה אונליין לעונג נשי ואורגזמות – שיעור 2 תרגול הביתה

שיעור 2 

אחרי שצפית בסרטון, עשי בשבוע הקרוב את תרגיל הואגינה שלי לפחות שלוש פעמים. בכל פעם תקדישי לזה חצי שעה לפחות.

1. הואגינה שלי  – גילוי הגוף והעונג שלי 

בחלק הזה של התרגול, אנחנו רוצות להכיר מחדש את הואגינה שלנו ממקום של אהבה, חמלה ואמפתיה. נשים רבות נוטות לשנוא או להיגעל מהואגינה שלהן, אבל לא נוכל להינות מהואגינה שלנו כל עוד לא נאהב אותה או נהיה מחוברות אליה. אי אפשר לשנוא אותה ואז לצפות ממנה שתהיה שם בשבילנו ברגעי העונג.

כדי להתחבר אליה, קודם כל נלמד עליה מבפנים ומבחוץ וכך שנוכל להכיר אותה יותר מקרוב כדי שנוכל להתקרב ולהתחבר אליה ממקום של אהבה, חמלה וקבלה.

התרגיל

בזמנך החופשי, תשבי עם רגליים פסוקות, בלי תחתונים על קצה המיטה או כל משטח נקי אחר שתרצי ויהיה לך עליו נוח. תחזיקי מראה קטן בין הרגליים שלך כדי שתוכלי להסתכל על הואגינה שלך בצורה ברורה.

יש כמה דברים שחשוב להבין על הואגינה לפני שממשיכים.

קודם כל, אצל כל אישה, הואגינה נראית קצת שונה. יש נשים שהדגדגן שלהן קצת יותר בולט ויש כאלה שהוא פחות. כל צורות הואגינה נורמליות, טבעיות ובריאות לחלוטין, אין צורת ואגינה נכונה ולא נכונה, יש לכל אחת ואגינה מיוחדת ואצל כל אחת היא יפה ומיוחדת בפני עצמה, בדיוק כמו שהיא.

השפתיים

בחלק החיצוני של הואגינה תוכלי לראות את השפתיים החיצוניות או הגדולות. מדובר בשפתיים יותר עבות מהשפתיים הפנימיות. אם נפתח אותן בעדינות, נוכל למצוא את השפתיים הפנימיות או הקטנות.

הדגדגן

מאחורי השפתיים הפנימיות מסתתר לו צ'ופצ'יק קטן, זה הדגדגן. נתחיל מלהתבונן פנימה. תפתחי את השפתיים הפנימיות שלך, תסתכלי ותמצאי את הדגדגן שלך, כדי שנוכל לראות איפה בדיוק הוא ממוקם. שימי לב אם הדגדגן שלך יותר בולט או פחות, כל גודל של דגדגן הוא בסדר. מה שלא הרבה אנשים יודעים זה שהדגדגן למעשה התפתח מאותו האיבר שממנו התפתח איבר המין הזכרי ולכן הם דומים במראה.

בחקירה שלנו אנחנו רוצות גם לבדוק באיזה צד של הדגדגן שלך יותר נעים לך. נגלה את זה בעזרת מספר תרגילי מגע עם האצבע על האזור.

נקודות רגישות

תתחילי בלהניח את האצבע שלך על האזור מעל לדגדגן. תזיזי את האצבע בחצי סיבוב מעל לדגדגן ושימי לב באיזה צד יותר נעים לך.

עכשיו תעברי לתנועות מעגליות סביב הדגדגן עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון.  שימי לב איזה כיוון יותר נעים לך. גם מגע על דפנות הדגדגן יכול להיות מאוד נעים. תעבירי את האצבע שלך על דפנות ותשימי לב איזה צד יותר רגיש או נעים לך.

אחרי כל זה, תעבירי את האצבע שלך מלמטה למעלה, על הדגדגן מעליו ומתחתיו כדי לראות איז תנועה יותר נעימה לך.אחרי שהכרת את מיקום הדגדגן שלך ולמדת באיזה צד יותר רגיש לך, נעבור לאזור של פתח הנרתיק.

כשאת מוכנה, קחי נשימה עמוקה פנימה, נשיפה החוצה ותכניסי בעדינות את האצבע שלך לפתח הנרתיק. תעבירי את האצבע על פני הדופן העליונה של הנרתיק, שם נמצא הדגדגן הפנימי. אצל חלק מהנשים זה אזור יותר מחוספס ואצל חלק יותר חלק.

מה שחשוב זה שתעברי עם האצבע על האזור ותראי איפה הכי נעים לך.

עכשיו תעברי עם האצבע שלך לאורך הדפנות שבפתח הנרתיק בתנועה כלפי מעלה, עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון, תמצאי את האזור בו הכי נעים לך.

גם באזור הזה ננסה להבין איזה תנועה הכי נעימה לך. תעבירי את האצבע מצד אחד לצד שני וקדימה ואחורה, כשהאצבע שלך מופנית כלפי מעלה.

חשוב שתכסי את כל השטח של הדופן העליונה של הואגינה. קחי בחשבון שאצל כל אישה הנקודה נמצאת באיזור אחר. יש נשים שצריכות יותר עמוק ויש כאלה שצריכות פחות.

מה שחשוב זה שתחקרי את האזור בלי שיפוט ושתגלי באיזה אזור הכי נעים לך.

נשתמש בהמשך בידע החשוב הזה בהמשך לתרגול, לכן חשוב שתמצאי את האזורים בהם הכי נעים לך המגע.

עכשיו, אחרי שהכרת את הואגינה שלך קצת יותר לעומק, וגילית את היופי שלה מקרוב, אני מזמינה אותך לטפוח לעצמך על השכם ולהגיד לעצמך כל הכבוד על הפתיחות וחוסר השיפוט!

2. מאיצים ומאיטים

קיבלת למייל טבלה עם שאלות, תסמני ליד המספר שהכי מסמל את התשובה הנכונה עבורך ונסי להרכיב מהתשובות שלך רשימה של הדברים שחמרנים אותך והדברים שעלולים להוריד לך את החרמנות. נשתמש בטבלה הזו לאורך הסדנה, תרגישי חופשי להוסיף לה עוד דברים ברגע שהם עולים.

3. כיווץ ושחרור בואגינה 

תרגלי את התנועה הזו לפחות עשר דקות ביום, כל יום עד למפגש הבא. אם לא הבנת את התנועה, חשוב מאוד שתגידי לי ואסביר לך בדיוק איך לעשות אותה!

4.מדיטציה מודרכת

תמשיכי לשמוע כל יום המדיטיציה המודרכת שלי או שהקלטת בעצמך

5. נשימות 

השתמשי בתרגיל הנשימות שלמדנו בשיעור מתי שאת מרגישה בלחץ, חרדה או פחד וכמובן, בזמן הסקס. למדי את בן הזוג שלך את הנשימות הללו ותרגלו נשימות משותפות בזמן מגע מיני.

6. קביעת מפגש אישי 

כחלק מהסדנה אני מציעה מפגש של חצי שעה איתי בשיחת וידאו. את לא חייבת לנצל את ההזדמנות אבל אם יש לך שאלות, תהיות, דברים שלא הבנת או דברים שאת רוצה להבהיר, את יותר ממוזמנת לקבוע איתי.

אחרי שתרגלת את העונג העצמי ואת תרגול הכיווץ שחרור, שלחי לי למייל 3 אופציות של ימים ושעות ונקבע מועד למפגש! מוזמנת לעשות את זה במייל או בווטס אפ 0546907747