בואי לעבוד איתי

מפגשים אחת על אחת להדרכת אורגזמות

כחלק מהעבודה שלי, אני עובדת עם נשים אשר מוצאות את עצמן לא מרוצות מחיי מהמין שלהן ומהמיניות שלהן באופן כללי. ניתוק בין הגוף ומיניות לבין הרגש וה-mind יכול להיווצר ממספר סיבות שונות וביניהן התניות חברתיות המובילות לדיכוי מעמד האישה, במיוחד בחברה הישראלית. לכל אישה יש את היכולת הפיזית להגיע לאורגזמה, אורגזמה ואגינלית ומולטי אורגזמות אבל בפועל, רק מיעוט מהנשים בישראל אכן חווה את הדברים הללו.

בעזרת עבודה המשלבת הילינג, עבודה עם מדיטציה וביצת ג'ייד, אני עוזרת לנשים להחתבר חזרה לכוח שלהן ולהפוך לנשים חזקות, עצמאיות אשר נהנות ממין, מתגאות במיניות שלהן ונהנות במיניות שלהן ללא רגשות אשמה בכלל. אין מגע או חשיפה אל איברים אינטימיים במפגשים האלה אלא הנחייה ותרגול בבית.

למי העבודה הזו מתאימה?

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה מחדירה ורוצות ללמוד איך

– נשים שלא מרוצות מחיי המין שלהן

– נשים שלא מסופקות מחיי המין שלהן

– נשים שרוצות להינות יותר מחיי המין שלהן

– נשים שרוצות להתחבר חזרה לכוח הנשי הטמון בהן

 

עומרי אילת

עבודה בקבוצות וסדנאות

  •  סדנה בת 3 שעות כחלק מסדנה גדולה יותר בשם –  awaken the goddess within). בסדנה הזו אני מדברת על הקשר בין אהבה עצמית לאורגזמות והנאה מינית.
  •  קבוצות שלעד 10 נשים שרוצות ללמוד להגיע לאורגזמה ואגינלית אבל לא רוצות לבוא למפגש איטימי אלא לעבור את החוויה בקבוצה. ניתן ליצור איתי קשר לקביעת סדנה.
  • הרצאה על מיניות בריאה, מיניות נשית ואורגזמות. את מועדי ההרצאות אני מפרסמת אצלי בפייסבוק. ניתן ליצור איתי קשר בפרטי להזמנת הרצאה

אם את רוצה לשמוע מידע נוסף על העבודה איתי או על הסדנאות והרצאות שלי, את מוזמנת למלא את הטופס ואני מבטיחה לחזור אליך בהקדם.