הדרכת אורגזמות ומיניות נשית

כל אישה יכולה להגיע לאורגזמה ואגינלית מהסקס, אבל רק רבע מהנשים הישראליות חוות את זה בפועל. השאלה היא למה? מה שבטוח זה שגברים, הם לא האשמים. האשמה ואחריות על המיניות שלנו היא קודם כל שלנו ולכן, אם את לא מגיעה לאורגזמה מהחדירה וזה מבאס אותך, יש דרכים לעבוד על זה אבל העבודה היא קודם כל שלך עם עצמך ורק אחר כך שלך עם בן הזוג שלך.

אני מדריכה ומלווה נשים המעוניינות להעצים את המיניות שלהן, את האהבה עצמית שלהן ואת העונג שלהן בעזרת שינוי התניות שליליות ומחשבות טורדניות אודות הנושאים האלה שאנחנו סוחבות איתנו מאז הילדות. אני עובדת עם נשים בעזרת בשיטות רבות שלמדתי לאורך השנים לשינוי התניות שליליות הקשורות למיניות וחיבור לנשיות שלנו בעזרת תרגול מדיטציה ועבודה תודעתית.

העבודה איתי מיועדת בעיקר עבור:

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה ונמאס להן לזייף עם בן זוגה.

– נשים שרוצות להעצים את העונג המיני שלה

– נשים שרוצות לחזק את הקשר שלה עם הגוף והמיניות שלה

– נשים שמרגישות שהן לא ממלאת את הפונציאל המיני החבוי בהן ורוצות ללמוד איך לפצח אותו

– נשים שנמצאות כבר המון זמן לבד ורוצות למשוך אליהן את בן הזוג הבא שלה

יש לנו כנשים פוטנציאל מטורף לעונג והנאה מינית אבל אנחנו לא מודעות אליו ולא יודעת תמיד איך לפצח אותו. אנחנו מנצלות אולי 10% מהיכולות המיניות שלנו, רק בגלל חוסר במודעות ובידע הנכון. אבל אתן לא לבד ולמזלכן היום ב-2018 יש כבר ארסנל של שיטות ודרכים לפתוח את הצ'אקרה המינית כי שגם את תוכלי להתחיל להינות מחיי מין בריאים ומעגנים. אני פה כדי להנחות ולהפנות אתכן לדרך הנכונה ביותר עבורכן, על מנת שתפיקו את מירב ההטבות מהעבודה הזו.

 

צילמה מריה ברודקין אמסלם

עבודה על המיניות שלנו יכול לתרום לנו בתחומים הבאים: 

– יצירתיות

– שיפור בתפקוד בעבודה

– שיפור במערכות היחסים שלכן, כולל בין חברות ובני משפחה

– העלאת תחושת הביטחון עצמי בכל תוחמי החיים

– העצמת המיניות ותחושת הסקסיות שלך

– הגברת ההנאה המינית שלך

– עלייה משמעותית בהערכה העצמית שלך כלפי עצמך

– שינויים במערכת היחסים שלך עם הגוף שלך, אוכל ופעילותיות ספורטיביות

אימון לאהבה עצמית

חלק גדול מהסיבה שנשים לא נהנות בסקס כמו שהן יכולות הוא שהן פשוט לא אוהבת את עצמן. הן לא מרוצות הגוף שלהן, מהעבודה שלהן, מהאופי שלהן והן קורעות את עצמן לגזרים מידי יום. העניין הוא שכל עוד לא נלמד לאהוב את הגוף שלנו, את הנשמה שלנו ואת כל המכלול שיוצר את מי שאנחנו, לא נוכל לצפות מאיתנו לאהוב אנשים אחרים באמת או להינות מהחיים שלנו. לכן העבודה איתי מתחילה מעבודה על אהבה עצמית, חיבור לעצמנו בגוף ובנפש ומעבר מחיים ב״אין״ לחיים מלאים ב״יש״.

הכלי העיקרי שלי ללימוד אהבה עצמית היא מדיטציה ו-mindfullness שניתן לתרגל בכל רגע ורגע בחיים ולאוו דווקא בישיבה ממושכת עם רגליים משוכלות. אני מתאימה את סוג המדיטציה לכל אדם שמגיע אליי כך שגם אם ניסיתם בעבר וזה לא הצליח לכם, עם התרגילים שאני אתן ואבנה במיוחד עבורכם גם אתם תוכלו לתרגל מדיטציה על בסיס קבוע ויומי.

אם את מרגישה שאת יכולה ליהנות בסקס יותר ממה שאת נהנית כיום ואת לא יודעת מה לעשות, הגיע הזמן לדבר איתי.

 

לפרטים נוספים –