מפגשים אישיים עם נשים – חיבור מחדש למיניות

אני מודה, לא תמיד הייתי מחוברת למיניות או לאורגזמות שלי. פעם, אפילו חשבתי שלא כל אישה יכולה לחוות את החוויות המדהימות שהיו אני חווה, רק 20% כמו שאומרים בכל מיני מחקרים מדעיים. ובכל זאת, רציתי גם לחוות את זה אז יצאתי למסע מאוד ארוך, כדי להגיע למקום שאני נמצאת בו היום. רק אחרי שאני הצלחתי להיות מולטי אורגזמית הבנתי, שכל אישה יכולה. אין בי שום דבר מיוחד ולא עשיתי דבר יוצא דופן, סך הכל התחברתי מחדש לעצמי ולגוף שלי והנה, זה חלק מהתוצאות של התהליך הזה.

עשיתי סדנאות, הייתי בהרצאות, למדתי ממורי טנטרה, עשיתי טיפולים אצל מטפלות והילריות רבות ובסופו של דבר הבנתי את מה שמעולם לא לימדו אותי ואת מה שהעולם המדעי עוד לא ממש הצליח להבין – הכוח תמיד היה טמון בי אבל כל החוויות הטראומטיות שחוויתי לאורך חיי פשוט חסמו אותי מליהנות מהגוף שלי עד הסוף. היום, שיש לי את כל ההבנות האלה, החלטתי שאני רוצה להעביר את זה הלאה, לעוד נשים וזה חלק מהעבודה שלי היום, כמדריכת אורגזמות.

אני מדריכה ומלווה נשים המעוניינות לחוות אורגזמה ואגינלית, להעצים את המיניות שלהן, את האהבה עצמית שלהן ואת העונג שלהן בעזרת שינוי התניות שליליות ומחשבות טורדניות אודות הנושאים האלה שאנחנו סוחבות איתנו מאז הילדות. אני עובדת עם נשים בעזרת בשיטות רבות שלמדתי לאורך השנים ממורות כמו רוני ארז, שיטות לשינוי התניות שליליות הקשורות למיניות וחיבור לנשיות שלנו בעזרת תרגול מדיטציה ועבודה תודעתית.

אני עובדת עם השיטה שהכי עובדת עבורי – אני מלמדת מתוך הניסיון שלי! כל מה שאני מלמדת אני כמובן גם חווה ואני עושה את העבודה הזו מתוך הרצון להעביר את הידע וכלים הלאה לנשים נוספות.


כחלק מהעבודה שלי, אני עובדת עם נשים שרוצות לחוות אורגזמה ואורגזמה ואגינלית מהחדירה, בפרט. לכל אישה יש את היכולת הפיזית להגיע לאורגזמה, אורגזמה ואגינלית ומולטי אורגזמות ולכל הדברים האלה, אני רק מדריכה אותן איך. את הדרכת האורגזמות אני מעבירה בקבוצות או במפגשים אישיים.


הדרכת האורגזמות כוללת שני מפגשים של ארבע שעות, בהם אני מלמדת נשים כיצד להגיע לאורגזמה ואגינלית מהחדירה וכיצד ליהנות ממנה ללא קושי או מאמץ. במפגש הראשון אנחנו מוצאות יחד את כל ההתניות המיניות השליליות שעוצרות ממנה להשתחרר בזמן הסקס ולהגיע לאורגזמות הללו, אנחנו לומדות להכיר מחדש את הגוף שלנו, אני מלמדת מספר תרגילים פיזיים לחיזוק הואגינה ולהגברת התחושתיות באיזור ולבסוף, אני אלמד אותך כיצד להעצים את האנרגייה המינית שלך ללא קושי או מאמץ בדרך אל האורגזמות שלך.

בין מפגש למפגש תקבלי מספר תרגילים לעשות בבית, הכוללים מדיטציה מודרכת ותרגילים פיזיים. בדרך כלל יש בין שבועיים לשלוש בין שני המפגשים.

במפגש השני נעבוד על להעצים את החיבור שלנו למיניות ולחרמנות שלנו, תעברי מדיטציה מודרכת בהנחייתי בה נרפא ונשנה יחד את ההתניות השליליות שלך, נבין יחד מה מעורר אותך מינית על ידי עבודה עם פנטזיות, ונתרגל עוד תרגילים פיזיים להעצמת האנרגיה המינית בגוף שיובלו אותך אל האורגזמה הואגינלית הקסומה.


במפגשים אין מגע ואין עירום.

את כל התהליך הזה אני מעבירה בסדנא קבוצתית ונפתחת כל חודש סדנה חדשה.

בכל סדנא משתתפות עד 6 נשים והעלות להשתתפות בה היא 1000 ש״ח (לשני המפגשים יחד).

הסדנא הבאה תהיה בחודש יולי, בשני ימי שישי בין השעות 9:00 – 13:00, במידה ותרצי להירשם או לקבל מידע נוסף שלחי לי מייל! 

ניתן לעבור גם את הסדנא לבד, במפגשים אישיים. כמובן במקרה הזה תקבלי יותר יחס אישי ותשומת לב לסיפור האינדיבידואלי שלך. הדרכת האורגזמות במפגשים אישיית עולה 1600 ש״ח לשני המפגשים.ֿ


למי העבודה איתי מתאימה?

 

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה מחדירה ורוצות ללמוד איך

– נשים שלא מרוצות מחיי המין שלהן

– נשים שלא מסופקות מחיי המין שלהן

– נשים שרוצות להינות יותר מחיי המין שלהן

– נשים שרוצות להתחבר חזרה לכוח הנשי הטמון בהן

ללמוד להגיע לשיא, בשני מפגשים?! כן, בשני מפגשים.
 
מעבר לבלוגרית ועיתונאית בתחום היחסים, אני גם מדריכת אורגזמות ומלמדת נשים לחוות את כל סוגי האורגזמות במיטה. את ההדרכה אני מעבירה בשני מפגשים אישיים או בסדנה ואני מלמדת בשני מפגשים איך להגיע, לחוות אורגזמה ואגינלית ומכל שאר סוגי האורגזמות שיש ללא קושי או מאמץ.
 
את הכל אני מלמדת על סמך הניסיון האישי שלי ויותר מאשמח להעביר אליך את הידע והחוכמה שצברתי לאורך השנים שמאפשרים לי ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלי במיטה!

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים על העבודה איתי, שלחי לי הודעה, מייל (natashalahav@gmail.com) או תתקשרי (0546907747) ונראה כיצד אוכל לעזור לך!


סדנת – להאיר את האלה הפנימית שבך

  •  סדנה בת 3 שעות כחלק מסדנה גדולה יותר בשם –  awaken the goddess within). בסדנה הזו אני מדברת על הקשר בין אהבה עצמית לאורגזמות והנאה מינית.
  •  קבוצות שלעד 10 נשים שרוצות ללמוד להגיע לאורגזמה ואגינלית אבל לא רוצות לבוא למפגש איטימי אלא לעבור את החוויה בקבוצה. ניתן ליצור איתי קשר לקביעת סדנה.
  • המפגש כולל שיעור יוגה מיוחד לפתיחת הצ'אקרה השנייה עם מיה קרמר, מורה ליוגה ו-wellbeing

  • הסדנה גם כוללת הרצאה על מיניות בריאה, מיניות נשית ואורגזמות. את מועדי ההרצאות אני מפרסמת אצלי בפייסבוק.

ניתן ליצור איתי קשר בפרטי להזמנת הרצאה


שאלה במייל

שירות חדש!!! תשלחו לי שאלה למייל בכל נושא הקשור למיניות, העבירו לי 50 ש״ח ב-paypal (מייל natashalahav@gmail.com) ואענה על השאלה תוך 3 ימי עבודה!!

אם את רוצה לשמוע מידע נוסף על העבודה איתי או על הסדנאות והרצאות שלי, את מוזמנת למלא את הטופס ואני מבטיחה לחזור אליך בהקדם. את מוזמנת גם להתקשר או לשלוח ווטס אפ 0546907747


הצטרפו לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..