הדרכת אורגזמות ומיניות נשית

לכל אישה יש את היכולת להגיע לאורגזמה ואגינלית מהסקס, אבל רק רבע מהנשים הישראליות חוות את זה בפועל.

למה? מה שבטוח זה שגברים, הם לא האשמים. האחריות על המיניות שלנו היא קודם כל שלנו ולכן, אם את לא מגיעה לאורגזמה מהחדירה וזה מבאס אותך, יש דרכים לעבוד על זה אבל העבודה היא קודם כל שלך עם עצמך ורק אחר כך שלך עם בן הזוג שלך.

אני מדריכה ומלווה נשים המעוניינות להעצים את המיניות שלהן, את האהבה עצמית שלהן ואת העונג שלהן בעזרת שינוי התניות שליליות ומחשבות טורדניות אודות הנושאים האלה שאנחנו סוחבות איתנו מאז הילדות. אני עובדת עם נשים בעזרת בשיטות רבות שלמדתי לאורך השנים לשינוי התניות שליליות הקשורות למיניות וחיבור לנשיות שלנו בעזרת תרגול מדיטציה ועבודה תודעתית.

הדרכת אורגזמות

כחלק מהעבודה שלי, אני עובדת עם נשים אשר מוצאות את עצמן לא מרוצות מחיי מהמין שלהן ומהמיניות שלהן באופן כללי. ניתוק בין הגוף ומיניות לבין הרגש וה-mind יכול להיווצר ממספר סיבות שונות וביניהן התניות חברתיות המובילות לדיכוי מעמד האישה, במיוחד בחברה הישראלית. לכל אישה יש את היכולת הפיזית להגיע לאורגזמה, אורגזמה ואגינלית ומולטי אורגזמות אבל בפועל, רק מיעוט מהנשים בישראל אכן חווה את הדברים הללו.

מפגשים אישיים

במפגשים האישיים, אני עוזרת לנשים להחתבר חזרה לכוח שלהן ולהפוך לנשים חזקות, עצמאיות אשר נהנות ממין, מתגאות במיניות שלהן ונהנות במיניות שלהן ללא רגשות אשמה בכלל.  את המפגשים אני מקיימת בבית שלי בתל אביב והם אורכים כשעה. במידה ורחוק לך, אני גם עושה מפשגים מרחוק באמצעות שיחת סקייפ.


סדנת אורגזמות -אישי או בקבוצות

אני עושה סדנת אורגזמות, בה אני מלמדת כיצד לחוות את כל סוגי האורגזמות, במיוחד את האורגזמה הואגינלית. הסדנה הינה 2 מפגשים של 3 שעות בכל מפגש. את הסדנה אפש רלעשות לבד, או בקבוצות של 5-10 נשים. ניתן גם להזמין אותי לבוא אליכן לסדנה קבוצתית במידה ויש לכן לפחות 5 נשים שרוצות להשתתף.


צרי קשר כדי לראות מה הכי מתאים לך 

חשוב לי לציין שאין מגע או חשיפה אל איברים אינטימיים במפגשי ההנחייה אלא רק בתרגול האישי בבית.


העבודה איתי מיועדת בעיקר עבור:

– נשים שסובלות מבעיות רפואיות חוזרות בואגינה או בדרכי השתן

– נשים שרוצות להעצים את העונג המיני שלה

– נשים שמעולם לא חוו אורגזמה ונמאס להן לזייף עם בן זוגה.

– נשים שרוצות לחזק את הקשר שלה עם הגוף והמיניות שלה

– נשים שמרגישות שהן לא ממלאת את הפונציאל המיני החבוי בהן ורוצות ללמוד איך לפצח אותו

– נשים שנמצאות כבר המון זמן לבד ורוצות למשוך אליהן את בן הזוג הבא שלה.


יש לנו כנשים פוטנציאל מטורף לעונג והנאה מינית אבל אנחנו לא מודעות אליו ולא יודעת תמיד איך לפצח אותו. אנחנו מנצלות אולי 10% מהיכולות המיניות שלנו, רק בגלל חוסר במודעות ובידע הנכון. אבל אתן לא לבד ולמזלכן היום ב-2018 יש כבר ארסנל של שיטות ודרכים לפתוח את הצ'אקרה המינית כי שגם את תוכלי להתחיל להינות מחיי מין בריאים ומעגנים. אני פה כדי להנחות ולהפנות אתכן לדרך הנכונה ביותר עבורכן, על מנת שתפיקו את מירב ההטבות מהעבודה הזו.

 

צילמה מריה ברודקין אמסלם

עבודה על המיניות שלנו יכול לתרום לנו בתחומים הבאים: 

– יצירתיות

– שיפור בתפקוד בעבודה

– שיפור במערכות היחסים שלכן, כולל בין חברות ובני משפחה

– העלאת תחושת הביטחון עצמי בכל תוחמי החיים

– העצמת המיניות ותחושת הסקסיות שלך

– הגברת ההנאה המינית שלך

– עלייה משמעותית בהערכה העצמית שלך כלפי עצמך

– שינויים במערכת היחסים שלך עם הגוף שלך, אוכל ופעילותיות ספורטיביות

אם את מרגישה שאת יכולה ליהנות בסקס יותר ממה שאת נהנית כיום ואת לא יודעת מה לעשות, הגיע הזמן לדבר איתי. מלאי את הטופס למטה או צרי קשר עוד היום כדי לקבוע מפגש. 

מוזמנת גם להתקשר אליי לקבלת מידע נוסף 0546907747


לפרטים נוספים –