הדרכת אורגזמות ומיניות נשית

האחריות על המיניות שלנו היא שלנו ולכן, יש דרכים לעבוד על זה. העבודה היא קודם כל שלך עם עצמך ורק אחר כך, עם בן הזוג שלך.

אני מדריכה ומלווה נשים המעוניינות לחוות אורגזמה ואגינלית, להעצים את המיניות שלהן, את האהבה עצמית שלהן ואת העונג שלהן בעזרת שינוי התניות שליליות ומחשבות טורדניות אודות הנושאים האלה שאנחנו סוחבות איתנו מאז הילדות. אני עובדת עם נשים בעזרת בשיטות רבות שלמדתי לאורך השנים ממורות כמו רוני ארז, שיטות לשינוי התניות שליליות הקשורות למיניות וחיבור לנשיות שלנו בעזרת תרגול מדיטציה ועבודה תודעתית.

אני בעיקר עם השיטה שהכי עובדת עבורי – אני מלמדת מתוך הניסיון שלי! כל מה שאני מלמדת אני כמובן גם חווה ואני עושה את העבודה הזו מתוך הרצון להעביר את הידע וכלים הלאה לנשים נוספות.


הדרכת אורגזמות

כחלק מהעבודה שלי, אני עובדת עם נשים שרוצות לחוות אורגזמה ואורגזמה ואגינלית מהחדירה, בפרט. לכל אישה יש את היכולת הפיזית להגיע לאורגזמה, אורגזמה ואגינלית ומולטי אורגזמות ולכל הדברים האלה, אני רק מדריכה אותן איך. את הדרכת האורגזמות אני מעבירה בקבוצות או במפגשים אישיים.

מה ההדרכה כוללת?

הדרכת האורגזמות כוללת שני מפגשים של ארבע שעות, בהם אני מלמדת נשים כיצד להגיע לאורגזמה ואגינלית מהחדירה וכיצד ליהנות ממנה ללא קושי או מאמץ. במפגש הראשון אנחנו מוצאות יחד את כל ההתניות המיניות השליליות שעוצרות ממנה להשתחרר בזמן הסקס ולהגיע לאורגזמות הללו, אנחנו לומדות להכיר מחדש את הגוף שלנו, אני מלמדת מספר תרגילים פיזיים לחיזוק הואגינה ולהגברת התחושתיות באיזור ולבסוף, אני אלמד אותך כיצד להעצים את האנרגייה המינית שלך ללא קושי או מאמץ בדרך אל האורגזמות שלך.

בין מפגש למפגש תקבלי מספר תרגילים לעשות בבית, הכוללים מדיטציה מודרכת ותרגילים פיזיים. בדרך כלל יש בין שבועיים לשלוש בין שני המפגשים.

במפגש השני נעבוד על להעצים את החיבור שלנו למיניות ולחרמנות שלנו, תעברי מדיטציה מודרכת בהנחייתי בה נרפא ונשנה יחד את ההתניות השליליות שלך, נבין יחד מה מעורר אותך מינית על ידי עבודה עם פנטזיות, ונתרגל עוד תרגילים פיזיים להעצמת האנרגיה המינית בגוף שיובלו אותך אל האורגזמה הואגינלית הקסומה.


במפגשים אין מגע ואין עירום.

את כל התהליך הזה אני מעבירה בסדנא קבוצתית ונפתחת כל חודש סדנה חדשה.

בכל סדנא משתתפות עד 6 נשים והעלות להשתתפות בה היא 600 ש״ח (לשני המפגשים יחד).

הסדנא הבאה תהיה בחודש יולי, בשני ימי שישי בין השעות 9:00 – 13:00 או בשני ימי רביעי בין השעות 19:00-22:00, במידה ותרצי להירשם או לקבל מידע נוסף שלחי לי מייל! 

ניתן לעבור גם את הסדנא לבד, במפגשים אישיים. כמובן במקרה הזה תקבלי יותר יחס אישי ותשומת לב לסיפור האינדיבידואלי שלך. הדרכת האורגזמות במפגשים אישיית עולה 1000 ש״ח לשני המפגשים.


מפגשים אישיים להתחברות מחדש למיניות ויוני (ואגינה) מדיטציה

מעבר להדרכת אורגזמות, אני גם עובדת עם נשים במפגשים פרטיים של שעה. מדובר במפגשים קצרים יותר שלא נועדו ספציפית להדרכת אורגזמות אלא לטיפול בכל בעייה הקשור בגוף הנשי, מיניות נשית וסקס בכלל.

המפגשים הללו בעיקר מתאימים ל:

– נשים/גברים שרוצות לעבור תהליכים בתחום המיניות

– נשים שרוצות לטפל בטראומות מיניות מהעבר

– נשים לטפל בעניינים פיזיולוגיים שיש להן בגוף המיני

– נשים שרוצות ליהנות יותר בסקס

– נשים שרוצות להתחבר לגוף שלהן ולגוף המיני שלהן בפרט

– נשים שרוצות להעצים את העונג שלהן בחיים

– נשים שמרגישות שהן לא ממלאת את הפונציאל המיני החבוי בהן ורוצות ללמוד איך לפצח אותו

– נשים שנמצאות כבר המון זמן לבד ורוצות למשוך אליהן את בן הזוג הבא שלה.

המפגשים אורכים כשעה בעלות של  400 ש״ח למפגש. ניתן לשלם מראש על 3 מפגשים בעלות של 950 ש״ח.


 

יש לנו כנשים פוטנציאל מטורף לעונג והנאה מינית אבל אנחנו לא מודעות אליו ולא יודעת תמיד איך לפצח אותו. אנחנו מנצלות אולי 10% מהיכולות המיניות שלנו, רק בגלל חוסר במודעות ובידע הנכון.

אבל אתן לא לבד ולמזלכן היום ב-2018 יש כבר ארסנל של שיטות ודרכים לפתוח את הצ'אקרה המינית כי שגם את תוכלי להתחיל להינות מחיי מין בריאים ומעגנים.

אני פה כדי להנחות ולהפנות אתכן לדרך הנכונה ביותר עבורכן, על מנת שתפיקו את מירב ההטבות מהעבודה הזו.

צילמה מריה ברודקין אמסלם

אם את מרגישה שאת יכולה ליהנות בסקס יותר ממה שאת נהנית כיום ואת לא יודעת מה לעשות, הגיע הזמן לדבר איתי. מלאי את הטופס למטה או צרי קשר עוד היום כדי לקבוע מפגש. 

מוזמנת גם להתקשר אליי לקבלת מידע נוסף 0546907747


לפרטים נוספים –