מיניות הוליסטית

המיניות הנשית היא דבר מקודש, והחיבור שלנו אל המיניות שלנו היא הכרחית, אם אנחנו רוצות לחיות חיים שלמים, בריאים ומאושרים. אני מאמינה שגישה הוליסטית לגוף ולמיניות שלנו היא הכי נכונה ואיכותית ולכן אני לא משתמשת במוצרים עם תרכובת כימיים – גלולות, טמפונים וכו'…. ישנו מגוון רחב של מוצרים טבעיים לגוף האישה שניתן לרכוש בישראל ובחו״ל ובעמוד הזה אני אמליץ מידי פעם על מוצרים כאלה ועל דרכים טבעיות להתמודד עם החיים כאישה, כי בואו נודה בזה, זה לא קל להיות אישה, אבל זה לא אומר שאנחנו צריכות לסבול על הדרך…..


צעצועי מין טבעיים – ביצת ג'ייד/אהבה

ביצת הג'ייד או האהבה, עשויה מקריסטלים שונים, אשר לכל קריסטל משמעות ושימוש ייחודי לו. הקריסטל מגיע בצורת ביצה, עם או בלי חור בקצה (לחוט). את ביצת האהבה אנחנו מכניסות אל תוך היוני שלנו, על מנת לרפא ולפתוח את החסימות האנרגטיות והפיזיות שיש לנו שם באזור. ביצת האהבה יכולה לעזור לנקות חסימות באנרגיה המינית שלנו, להגביר את תחושת הנשיות שלנו ולחזק את אנרגיית החיים (ojas – אנרגיית החיים) שלנו בגוף הפיזי, רגשי ואנרגטי שלנו

מקור ביצת האהבה הוא בסין העתיקה כאשר נשות המלוכה היו משתמשות בהן, בעיקר למען הנאתם של הגברים המלכותיים באותה התקופה. אותן הנשים שהשתמשו בביצה גילו שהיא גם עוזרת להן לחזק את האנרגיה המינית שלהן אבל גם עוזרת לחזק את הכוח הפנימי שלהן ומשם התחיל השימוש בביצים הללו למטרות הקשורות בעיקר להנאה והעצמה נשית.

תרגול עם ביצת האהבה

ככל שמתרגלים יותר עם ביצת האהבה, כך גם תחזקי את החיבור לכוח הנשי שבך. התרגול עצמו יכול להיערך בין 10-20 דקות מידי יום על פי שיקול דעתך, ויכול לכלול תרגילים שונים של כיווץ ושחרור רצפת האגן, בזמן שהביצה בנרתיק. ניתן גם להסתובב במהלך עם הביצה ולתרגל במשך היום בזמן העבודה, ארוחת ערב או כל פעילות אחרת שאת עוסקת בה במהלך היום שלך. חשוב לשטוף ולנקות את הביצים הזה באופן קבוע, אחרי ולפני כל שימוש.

את הביצה ניתן לרכוש ממני בעלות של 270 ש"ח +משלוח 20 ש״ח.

בנוסף, אני מלמדת כיצד לעבוד עם הביצה בתרגול המיני שלנו. התרגול עם ביצת האהבה מצוינת עבור נשים הסובלות מבריחת שתן, נשים אחרי לידה, נשים שלא חוות אורגזמות או אורגזמות ואגינליות, נשים שרוצות להתחבר למיניות שלהן מחדש.  צרי קשר לפרטים נוספים. 

 


שרביט אהבה

בדומה לביצת האהבה, שרביט האהבה גם עשוי קריסטל טבעי בעל כוחות ריפוי והילינג. עם השרביט משחקים כמו עם דילדו רגיל, אבל בגלל שהוא עשוי קריסטל , בנוסף לעונג ה"רגיל" שתקבלו ממנו, תרוויחו גם אלמנטים של ריפוי ואיחוי שהאיזור הזה אצלנו צריך. גם מרפא וגם מענג, החוויה המושלמת למיניות הוליסטית. ניתן להשתמש בו במקום דילדו רגיל בחוויה אישית או משותפת.

הוא מגיע במגוון קריסטלים וצבעים לריפוי חסמים שונים.

את השרביט ניתן לרכוש ממני בעלות של 400 ש"ח + משלוח 20 ש״ח , למידע נוסף צרי איתי קשר 

 


סוגי הקריסטלים שאני ממליצה עליהם

Black Obsidian

קריסטל שחור, עוזר ליצור הגנות נגד רגשות ואנרגיות שליליות שאנחנו חשופות אליהן בסביבה הקרובה אלינו. ניתן להעצים בעזרת קריסטל זה את יכולות השליטה העצמית שלנו ויכולות הזימונים שלנו כדי, לזמן אל חיינו את כל מה שאנחנו רוצות. הקריסטל הזה גם עוזר לחדד ולפקס את הראייה הפנימית שלנו ולהתחבר לנושאים החבויים עמוק בתוך תת המודע שלנו. הקריסטל הזה עוזר לחבר בין ה-mind לבין הרגשות שלנו. שילוב הקריסטל יחד עם האנרגיות המיניות שלך יעזור בפתיחת צ'אקרות חסומות, פתיחת הלב, הגוף והגברת הרגישות לאנרגיה המינית שבנו.

יכול לעזור בתחומים הבאים:

– להגן נגד אנרגיות שליליות ולמנוע את ספיגתם במערכות שלנו

– ריפוי רגשי

– חידוד הפוקוס והבהירות שלנו

– חיבור בין רגשות ל-mind

– הסרה של אנרגיה לא רצויה

Rose Quartz  

 קריסטל ורוד, אבן האהבה. קריסטל חשוב בעבודה על פתיחת צ'אקרת הלב, עוזר לחבר את הלב חזרה לאהבה ללא תנאים, הקיימת עבור כולנו ביקום. אהבה עצמית, אהבה למשפחה, חברים ובעיקר למושא רומנטי. לקריסטל הזה יש רמות גבוהות של אנרגיה ויחד עם זאת הוא גם מאוד מרגיע ונעים. אפשר להשתמש בקריסטל הזה אם את רוצה להכניס יותר אהבה לחיים שלך או אל תוך מערכת יחסים קיימת. הוא גם עוזר ליצור סירקולציה בריאה יותר של במערכת הדם, בעיות בעור, כאבי ראש, בעיות פוריות וכל בעיה שעולה במערכת הרבייה הנקבית.

יכול לעזור בתחומים הבאים:

– פתיחת צ'אקרת הלב

– לימוד אהבה ללא תנאים

– מציאת זוגיות ואהבה

– שיפור מערכת יחסים קיימת

– חיבור לרגשות

Nephrite

 הקריסטל המומלץ ביותר עבור מתחילות, טוב לריפוי בעיות במערכת הרבייה הנקבית ואיזון הורמונלי. צבעו הירוק מחובר לצ'אקרת הלב והקריסטל הזה אכן עוזר גם לפתוח את אזור הלב וכדי לנקות אנרגיות לא רצויות באזור. במידה ומשתמשים בקריסטל הזה על בסיס יומיומי, רצוי להשרות אותו מידי לילה בקערה עם מים מלוחים בעדיפות למי-ים. זה הקריסטל היחיד אשר אפשר להסתובב איתו בתוך הגוף למשל שעות רבות, גם בזמן פעילויות יומיומיות. עוזר לרפא טראומות מהעבר הקשורות למיניות או לרגשות. עוזר ליצור תחושת של קרקוע לאדמה ולעולם, מגן ומעודד תנועה של אנרגיה חיובית אל תוך הלב.

יכול לעזור בתחומים הבאים:

– הילינג וריפוי ממחלות שונות

– ריפוי צ'אקרת הלב

– זכירת חלומות

– עוזר לאזן בין האנרגיות הנקביות ולזכריות

אזהרות והוראות ניקיון לקריסטלים

מומלץ לנקות את ביצת/שרביט האהבה לפני ואחרי כל שימוש. חשוב לשמור על רמת הגיינה הגבוהה ביותר כשעובדים עם ביצת/שרביט האהבה. לתוצאה הטובה ביותר, הרתיחי מים מינרלים, מזגי את המים אל תוך כוס, המתיני שהמים יתקררו כמה דקות והניחי את הביצה/שרביט בתוך כוס המים.  

שימי לב שהביצה/שרביט  לא קרה מידי והמים לא חמים מידי לפני שאת מכניסה אותה למים. ניתן להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה.  אחרי מספר שימושים בביצה, שימי לב בעת הניקיון שאת מנקה היטב את החור אליו מכניסים את החוט ואת החוט עצמו. השתדלי להחליף את החוט אחרי כל 5-6 שימושים.

ניקיון אנרגטי

 כשעובדים בצורה קבועה עם ביצת/שרביט  האהבה, היא סופגת לתוכה הרבה אנרגיות שליליות מהגוף שלך וזה עלול לשנות את התדר של הביצה. לכן,  מומלץ לנקות את הביצה/שרביט לא רק פיזית אלא גם אנרגטית.

זמן מצוין לניקוי אנרגטי הוא במהלך ירח מלא. כדי לנקות את הביצה בעזרת אור הירח, הניחי את הביצה על עדן החלון בלילה של ירח מלא ותשאירי אותה שם כל הלילה לספוג את האור המשתקף מהירח.

השימוש בביצת או שרביט האהבה או  איננה מומלצת לנשים בהריון,  לנשים עם התקן תוך רחמי (IUD) או לנשים עם דלקות מאזור הנרתיק או בעיות רפואיות אחרות באזור.

fineartamerica.com

והכי חשוב, תהני בעבודתך עם ביצת האהבה החדשה שלך!


שוקלת להפסיק לקחת גלולות ולצאת לדרך הנשית הטבעית? פוחדת להתמודד עם כאבי המחזור ללא גלולות? הסרטון הזה בשבילך…..


איך קונים?

כדי לרכוש ממני ביצת אהבה או מקל אהבה, יש להעביר את סכום הכסף המצוין למעלה + כתובת למשלוח + סוג הקריסטל שתרצי לרכוש לחשבון הפייפאל שלי, והמוצר ישלח אליך תוך 3 ימים עבודה מיום הרכישה.

נא להעביר את הכסף לחשבון פייפאל תחת natashalahav@gmail.com.


אני מדריכה נשים שרוצות להתחבר לגוף ולמיניות שלכן, כי אני יודעת שיש לכל אישה את היכולת הפיזית להיות מולטי אורגזמית. גם אני פעם לא נהניתי מסקס כמו שיכלתי והיום אני מחשיבה את עצמי מולטי-אורגזמית. אני לא מיוחדת וכל אחת יכולה להגיע לזה. השינוי הזה שינה לי את החיים בכל כך הרבה מובנים, אבל מה שבעיקר שינה את המצב עבורי הוא האמונה שאני יכולה. אם בא לך לשמוע על זה עוד, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ונדבר על זה יחד.

רוצים לקבל עדכונים על בלוגים, סרטונים ופודקאסטים חדשים? מלאו את המייל שלכם בטופס להרשמה! באהבה, נטלי xxx