סדנה אונליין לעונג נשי ואורגזמות – שיעור 4 תרגול הביתה

סדנה אונליין לעונג נשי ואורגזמות – שיעור 4 תרגול הביתה

 

בשיעור הזה בעיקר דיברנו על דרכים לשלב את הנלמד מהסדנה בתוך הזוגיות והסקס שלכם בפרט. התרגיל העיקרי שנתתי לכם לעשות הוא התרגיל הזוגי בו את נוגעת ומענגת את עצמך בזמן   שהוא מסתכל ולומד מה נעים לך ואיך, ואותו הדבר הפוך, כאשר הוא מענג את עצמו ואת מסתכלת ולומדת ממנו מה נעים לו ואיך.

שלבי התרגיל הם:

1. לספר לבן הזוג שלך על התרגיל ולקבוע מועד לעשות אותו יחד.

2. אם את לא מרגישה שאת מסוגלת, תתחילי בלדמיין – דמייני את עצמך מספרות לו על התרגיל, קובעת איתו מועד ודמייני אתכם עושים את התרגיל בראש. רק אחרי שהדימיון הזה נוח לך, תעברי לשלב הבא.

3. לקבוע מועד לתרגיל יחד

4. לשבת ביחד, להסתכל אחד על השנייה בעיניים ולדבר על התרגיל – מה הולך להיות, ציפיות, בקשות, כוונות מיוחדות.

5. אני ממליצה לעשות את התרגיל כאשר דווקא הגבר הוא הראשון להתחיל.

6. לפני שאתם מתחילים במגע באיבר המין שלכם, נסו לגעת אחד בשנייה, להתחרמן קצת כמו פעם כשהיינו צעירים ורק אז להתחיל את העינוג.

7. נסו לענג את עצמכם עד לאורגזמה, כדי ללמוד כיצד להביא אחד את השנייה לשם אבל אל תראו את מטרת התרגיל כלהגיע לאורגזמה אלא רק בתור תרגיל של מחקר ולמידה.

8. שימי לב לתנאים מסביבך ושני אותם עד שאת מגיעה למצב שנוח לך פיזית ורגשית.

9. אחרי שסיימתם להדגים, הראו חיבה אחד כלפי השנייה באמצעות חיבוקים, נשיקות, ליטופים או כל דרך אחרת שאתם מכירים ואוהבים.

10. עשו את התרגיל הזה לאט לאט, שלב שלב ובקצב שלכם. זכרו שמדובר בתהליך ושבהתחלה,, לא יהיה לכם קל לעשות את התרגיל. בדיוק בגלל זה נרשמת לסדנה הזו אז רק תהיי סבלנית עם עצמך ועם המון חמלה וזכרי שכל אחד בקצב שלו.


רציתי בהזמדנות זו, להודות לך על כך שעברת את הסדנה שלי!!! אני גאה בך על כך שבחרת לעשות את הדרך הזו ותומכת בך ובדרך שלך. יותר מאשמח איך הייתה לך הסדנה, מה עבד ומה לא עבד, איך היו לך הסרטונים והתרגילים, איפה נתקעת, מה לא הצלחת להבין או לתרגל וכל דבר אחר שתרצי לומר לי!


 


הצטרפי לקבוצה הסגורה שלי בפייסבוק ״נשים בלי בושה״ כדי להשתתף בשיחות ודיונים בנושאים מיניים, שרק נשים יבינו…..